08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6, 4prostupy,matice,300x188mm

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet maximální možnou kapacitu pouzdra 24 vláken, 4 kazety po 6-ti svarcích. 4x kulatý vstupní otvo. Více informací
08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6,  4prostupy,matice,300x188mm
nehodnoceno
1 752 Kč
1 448 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 735 Kč včetně DPH
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334556
Kód výrobce (PN)8595589835515
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství.
Včetně optických kazet maximální možnou kapacitu pouzdra 24 vláken, 4 kazety po 6-ti svarcích.

4x kulatý vstupní otvor průměr 16mm. Utěsnění kabelů utažením matice s těsněním.

Délka 300, průměr 188mm. 4 vstupní otvory průměr 16mm.
Velikost každé kazety 110x92x10mm.

Součástí příslušenství pro montáž:
- zemnící vodič
- kovový stahovací držák pro připevnění na zeď nebo stožár
- izolacní páska
- hliníková fólie
- čistící papír
- vyvazovací nilonové vlákno

Kabel je v průchodkách utěsněn izolací v maticích.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Spojka Optická LC - LC duplexní
kód:0334583
106 Kč
Skladem na expedičním skladu
SC Optická spojka SM Duplex
kód:0334558
111 Kč
Skladem na expedičním skladu
Novatron GLC-LH-SMD=OEM
kód:0553077
2 949 Kč
na dotaz
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex  SXAD-SC-PC-OS1-S
kód:0334576
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu