1000T to GBIC Media Converter

Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers ... Více informací
1000T to GBIC Media Converter
6 189 Kč
5 115 Kč bez DPH
Cena po registraci: 6 127 Kč včetně DPH
již od 214 Kč měsíčně
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 79 Kč
PPL 79 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334642
Kód výrobce (PN)AT-MC1008/GB
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu doporučujeme zakoupit
KOUWELL KW-5562
kód:0003044
426 Kč
Skladem na expedičním skladu
APC Back-UPS CS 350I
kód:0003068
2 599 Kč
Skladem na externím skladu
APC Back-UPS CS 500I
-13 %
kód:0003069
3 069 Kč
Skladem na externím skladu
APC Back-UPS CS 650I
-11 %
kód:0003070
3 579 Kč
Skladem na externím skladu
APC Back-UPS HS 500VA
-12 %
kód:0003077
3 379 Kč
na dotaz
APC Smart-UPS SC 420VA
kód:0003078
4 259 Kč
Skladem na externím skladu
APC Smart-UPS SC 620VA
kód:0003079
6 379 Kč
Skladem na externím skladu
Konektor N-Female pro RG-8/ LMR-400/ RLA-10
-77 %
kód:0003241
30,0 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
Spojka N-Female na N-Female - přímá
-52 %
kód:0003253
58,7 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Spojka N-Male na N-Male - přímá
-68 %
kód:0003254
50,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Cooler Master HTK-002-U1-GP
-30 %
kód:0003355
69,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
DriveCooler SDCOOL-01
-25 %
kód:0003461
719 Kč
na dotaz
Epson FX-2190
Doprava zdarma
kód:0003548
26 990 Kč
na dotaz
Epson LQ-590
Doprava zdarma
kód:0003552
15 502 Kč
na dotaz
Epson LQ-2090
Doprava zdarma
kód:0003554
16 017 Kč
na dotaz
HP C6615DE č. 15 černá
kód:0003701
1 160 Kč
Skladem na externím skladu
HP C6625A č. 17 barevná
kód:0003702
1 246 Kč
Skladem na externím skladu
HP 51625A č. 25
-56 %
kód:0003703
390 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
HP C9351AE č. 21 černá
kód:0003704
506 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
HP C9352AE č. 22 barevná
kód:0003705
670 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
HP C1823D č. 23 barevná
kód:0003710
1 454 Kč
Skladem na externím skladu
HP C8727A č. 27 černá
kód:0003715
686 Kč
Skladem na externím skladu
HP C8728A č. 28 barevná
-29 %
kód:0003716
575 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
HP C4836AE č. 11
kód:0003717
1 300 Kč
Skladem na externím skladu
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers you the ability to:
» Extend network distances by adding fiber only where it is needed
» Add new devices without replacing costly cable
» Keep pace with changing technology
» Integrate high-bandwidth devices into the network


Features
Converts copper Gigabit Ethernet to GBIC (for Multimode or Single Mode fiber)
Operates under all traffic loads
Fan-less design
Auto MDI/MID-X Copper Port
MissingLink Support
Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets
Fiber Link Test Function
Industry standard fiber ST/SC connector
High Efficiency Power Adapters save customers a minimum of 20% (over previous models) in power consumption
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK MC112CS
-13 %
kód:0206904
1 048 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC111CS
-13 %
kód:0206905
1 048 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na externím skladu