Adaptér Avacom nabíjecí pro notebooky Acer, Dell 19V 3,42A 65W konektor 5,5mm x 1,7mm - neoriginální

Neoriginální adaptér Avacom 19V/3,42A/65W, konektor 5,5mm x 1,7mm, C7 je určený pro notebooky Acer a Dell. . Více informací
-40 %
Adaptér Avacom nabíjecí pro notebooky Acer, Dell 19V 3,42A 65W konektor 5,5mm x 1,7mm - neoriginální
nehodnoceno
Bežná cena s DPH 926 Kč
552 Kč
456 Kč bez DPH
Cena po registraci: 546 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
pondělí 25.9.
Přepravní společností
úterý 26.9.
Osobně zdarma
Pošta 129 Kč
PPL 140 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0480463
Kód výrobce (PN)ADAC-ACER-65W
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu doporučujeme zakoupit
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze

Neoriginální adaptér Avacom 19V/3,42A/65W, konektor
5,5mm x 1,7mm, C7 je určený pro notebooky Acer a Dell.



Napájecí zdroj pro netbooky:



ACER

Aspire one AO533-KK3G

Aspire one AO533-WW3G

Aspire One A110

Aspire One A110-Ab

Aspire One A110-Ac

Aspire One A110-AGb

Aspire One A110-AGc

Aspire One A110-AGp

Aspire One A110-AGw

Aspire One A110-Ap

Aspire One A110-Aw

Aspire One A110-Bb

Aspire One A110-Bc

Aspire One A110-BGb

Aspire One A110-BGw

Aspire One A110-Bp

Aspire One A110-Bw

Aspire one A110L

Aspire One A110L Blue

Aspire one A110L White

Aspire one A110X

Aspire One A110X Black Edition

Aspire One A110-1041

Aspire One A110-1137

Aspire One A110-1283

Aspire One A110-1295

Aspire One A110-1545

Aspire One A110-1588

Aspire One A110-1626

Aspire One A110-1662

Aspire One A110-1691

Aspire One A110-1698

Aspire One A110-1722

Aspire One A110-1812

Aspire One A110-1831

Aspire One A110-1834

Aspire One A110-1948

Aspire One A110-1955

Aspire One A110-1982

Aspire One A110-1995

Aspire One A150

Aspire One A150-Ab

Aspire One A150-Ac

Aspire One A150-Ap

Aspire One A150-Aw

Aspire One A150-Bb

Aspire One A150-Bbdom

Aspire One A150-Bb1

Aspire One A150-Bc

Aspire One A150-Bcdom

Aspire One A150-Bc1

Aspire One A150-BGb

Aspire One A150-BGc

Aspire One A150-BGp

Aspire One A150-BGw

Aspire One A150-Bk

Aspire One A150-Bkdom

Aspire One A150-Bk1

Aspire One A150-Bp

Aspire One A150-Bpdom

Aspire One A150-Bp1

Aspire One A150-Bw

Aspire One A150-Bwdom

Aspire One A150-Bw1

Aspire One A150L

Aspire One A150L Blue

Aspire one A150L White

Aspire One A150X

Aspire One A150X Blue

Aspire one A150X White

Aspire One A150-1001

Aspire One A150-1006

Aspire One A150-1029

Aspire One A150-1035

Aspire One A150-1049

Aspire One A150-1068

Aspire One A150-1083

Aspire One A150-1126

Aspire One A150-1140

Aspire One A150-1141

Aspire One A150-1172

Aspire One A150-1178

Aspire One A150-1249

Aspire One A150-1316

Aspire One A150-1329

Aspire One A150-1348

Aspire One A150-1359

Aspire One A150-1382

Aspire One A150-1400

Aspire One A150-1405

Aspire One A150-1435

Aspire One A150-1444

Aspire One A150-1447

Aspire One A150-1483

Aspire One A150-1485

Aspire One A150-1493

Aspire One A150-1504

Aspire One A150-1505

Aspire One A150-1532

Aspire One A150-1553

Aspire One A150-1555

Aspire One A150-1570

Aspire One A150-1622

Aspire One A150-1635

Aspire One A150-1649

Aspire One A150-1672

Aspire One A150-1679

Aspire One A150-1690

Aspire One A150-1706

Aspire One A150-1742

Aspire One A150-1777

Aspire One A150-1784

Aspire One A150-1786

Aspire One A150-1798

Aspire One A150-1840

Aspire One A150-1864

Aspire One A150-1887

Aspire One A150-1890

Aspire One A150-1905

Aspire One A150-1949

Aspire One A150-1983

Aspire One A150-1987

Aspire One D150

Aspire One D150-Bbdom

Aspire One D150-Bb73

Aspire One D150-Bkdom

Aspire One D150-Bk73

Aspire One D150-Brdom

Aspire One D150-Br73

Aspire One D150-Bwdom

Aspire One D150-Bw73

Aspire One D150-1B

Aspire One D150-1Bk

Aspire One D150-1Br

Aspire One D150-1Bw

Aspire One D150-1044

Aspire One D150-1125

Aspire One D150-1165

Aspire One D150-1186

Aspire One D150-1197

Aspire One D150-1240

Aspire One D150-1322

Aspire One D150-1462

Aspire One D150-1577

Aspire One D150-1587

Aspire One D150-1606

Aspire One D150-1647

Aspire One D150-1669

Aspire One D150-1739

Aspire One D150-1860

Aspire One D150-1920

Aspire one D210

Aspire One D250

Aspire One D250-Bb18

Aspire One D250-Bb83

Aspire One D250-Bb83F

Aspire One D250-Bk18

Aspire One D250-Bk83

Aspire One D250-Bk83F

Aspire One D250-Bp83

Aspire One D250-Br18

Aspire One D250-Br83

Aspire One D250-Br83F

Aspire One D250-Bw18

Aspire One D250-Bw83

Aspire One D250-Bw83F

Aspire One D250-1Bb

Aspire One D250-1Br

Aspire One D250-1Bw

Aspire One D250-1026

Aspire One D250-1042

Aspire One D250-1116

Aspire One D250-1151

Aspire One D250-1165

Aspire One D250-1185

Aspire One D250-1289

Aspire One D250-1326

Aspire One D250-1610

Aspire One D250-1924

Aspire One D250-1990

Aspire One D255

Aspire One D255 series

Aspire One D255E

Aspire One D255-N55DQkk

Aspire One D255-2BQkk

Aspire One D255-2DQGkk

Aspire One D255-2DQkk

Aspire One D255-2DQws

Aspire One D260

Aspire One D260 series

Aspire One D260-Cg

Aspire One D260-DB

Aspire One D260-Pu

Aspire One D260-13Dpu

Aspire One E100

Aspire One Happy

Aspire One Happy Blue-2DQb3b

Aspire One Happy Lime-2DQgrgr

Aspire One Happy Pink-2DQpp

Aspire One Happy Purple-2DQuu

Aspire One Happy Series

Aspire One Pro 531

Aspire One Pro 531 Series

Aspire One Pro 531f-2G64Bk

Aspire One Pro 531h

Aspire One Pro 531h Series

Aspire One Pro 531h-HD11

Aspire One Pro 531h-HD11DOM

Aspire One Pro 531h-SS11

Aspire One Pro 531h-SS11DOM

Aspire One Pro 531h-0Bk

Aspire One Pro 531h-06k

Aspire One Pro 531h-1G16Bk

Aspire One Pro 531h-1G25Bk

Aspire One Pro 531h-2G25Bk

Aspire One P531h

Aspire One P531h Series

Aspire One P531h-1Bk

Aspire One P531h-1766

Aspire One P531h-1791

Aspire One 521

Aspire one 521 Panthera

Aspire one 521 Tigris

Aspire One 521 -3089

Aspire One 521-105Dcc

Aspire One 521-105Dk

Aspire One 521-3530

Aspire One 521-3782

Aspire One 522

Aspire One 531

Aspire One 531 Series

Aspire One 531h

Aspire One 531h Series

Aspire One 531h-MCB11

Aspire One 531h-0Bb

Aspire One 531h-0Bk

Aspire One 531h-0Br

Aspire One 531h-1Bk

Aspire One 531h-1440

Aspire One 531h-1766

Aspire One 532h

Aspire One 532h-B123

Aspire One 532h-B123F

Aspire One 532h-CBK123G

Aspire One 532h-CBW123G

Aspire One 532h-CPK11

Aspire One 532h-CPR11

Aspire One 532h-CPW11

Aspire One 532h-R123

Aspire One 532h-W123

Aspire One 532h-W123F

Aspire One 532h-2Bb

Aspire One 532h-2Bb_XP316

Aspire One 532h-2Br_XP316

Aspire One 532h-2Bs

Aspire One 532h-2Bs_XP316

Aspire One 532h-2Db

Aspire One 532h-2Db_W7616

Aspire One 532h-2Db_W7625

Aspire One 532h-2DGb_W7625 3G

Aspire One 532h-2DGr_W7625 3G

Aspire One 532h-2DGs_W7625 3G

Aspire One 532h-2Dr

Aspire One 532h-2Dr_W7616

Aspire One 532h-2Ds

Aspire One 532h-2Ds_W7616

Aspire One 532h-2Ds_W7625

Aspire One 532h-2067

Aspire one 532h-21b

Aspire one 532h-21r

Aspire one 532h-21s

Aspire One 532h-2206

Aspire One 532h-2223

Aspire One 532h-2242

Aspire One 532h-2268

Aspire One 532h-2288

Aspire One 532h-2298

Aspire One 532h-2309

Aspire One 532h-2326

Aspire One 532h-2333

Aspire One 532h-2382

Aspire One 532h-2406

Aspire One 532h-2527

Aspire One 532h-2575

Aspire One 532h-2588

Aspire One 532h-2594

Aspire One 532h-2622

Aspire One 532h-2630

Aspire One 532h-2676



DELL

Inspiron Mini Nickelodeon

Inspiron Mini 10

Inspiron Mini 10v

Inspiron Mini 1010

Inspiron Mini 1010n

Inspiron Mini 1010v

Inspiron Mini 1011

Inspiron Mini 1011n

Inspiron Mini 1011v

Inspiron mini 1012

Inspiron mini 1018

Inspiron Mini 11z

Inspiron Mini 12

Inspiron Mini 9

Inspiron Mini 9n

Inspiron Mini 910



Part Numbers

LC.ADT00.006

P0004466

P602H

Y877G

Y991K

330-2063



Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Dell Latitude E6400, E6410, E6500 Li-Ion 11,1V 104
-22 %
kód:0455017
1 590 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Dell XPS M1530 Li-Ion 11,1V 5200mAh, 58Wh cS
kód:0228266
1 513 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Dell Latitude D420, D430  Li-Ion 11,1V 4000mAh 44W
kód:0228230
2 181 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell Latitude D820, D830 Li-Ion 11,1V 7800mAh 87Wh
kód:0228236
1 813 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell Inspiron Mini 10, 10V, 1011, 11z Li-Ion 11,1V
kód:0228215
1 491 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell XPS M1330, Inspiron 1318 Li-Ion 11,1V 5200mAh
kód:0228263
1 583 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell Latitude D620, D630 Li-Ion 11,1V 5200mAh cS/5
kód:0228233
1 486 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell Inspiron 1464/1564/1764 Li-Ion 11,1V 5200mAh/
kód:0228222
1 485 Kč
Skladem na expedičním skladu
Baterie Li-Ion 11,1V 4600mAh, Black
-25 %
kód:0096168
1 978 Kč
dostupnost :
Baterie Li-Ion 11,1V 4400mAh, Black
-25 %
kód:0096138
2 323 Kč
dostupnost :
Dell Vostro 3300/3350 Li-Ion 14,8V 2600mAh/38Wh
-11 %
kód:0228259
1 154 Kč
Skladem na expedičním skladu
Baterie Li-Ion 11,1V 5100mAh, Black
-25 %
kód:0096139
1 815 Kč
dostupnost :
Dell - 60Wh
kód:0538939
3 699 Kč
Skladem na expedičním skladu
Baterie Li-Ion 11,1V 4400mAh, Black
-25 %
kód:0096124
2 087 Kč
dostupnost :
Baterie Li-Ion 11,1V 6900mAh, Black
-25 %
kód:0096170
3 031 Kč
dostupnost :
Dell Studio 1735, 1737 Li-Ion 11,1V 5200mAh/58Wh
kód:0228251
1 628 Kč
Skladem na expedičním skladu
Dell Vostro 1310/1320/1510/1520/2510 Li-Ion 11,1V
kód:0228255
1 794 Kč
Skladem na expedičním skladu
Baterie Li-Ion 11,1V 6900mAh, Black
-25 %
kód:0096137
2 232 Kč
dostupnost :
Baterie Li-Ion 11,1V 4400mAh, Black
-25 %
kód:0096122
2 741 Kč
dostupnost :
Dell Studio 15, 1535, 1537 Li-Ion 11,1V 7800mAh, 8
kód:0228250
1 689 Kč
Skladem na expedičním skladu