ADSL2+ modem TP-LINK TD-W8951NB

modem TP-LINK TD-W8951NB WiFi 802.11b/g/n 150Mbps, odnímatelná anténa, Annex B, 1x WAN, 4x LAN (TD-W8951NB). Více informací
TP-LINK TD-W8951NB
TP-LINK TD-W8951NB
TP-LINK TD-W8951NB
TP-LINK TD-W8951NB
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 99 Kč
PPL 99 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0217669
Kód výrobce (PN)TD-W8951NB
Záruka36 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Multifunkční zařízení od společnosti TP-LINK skrývající v sobě vysokorychlostní ADSL2+ modem, 4portový router s rychlostí 100 Mbit/s a bezdrátový přístupový bod. S modemem TD-W8951NB získáte jednoduché řešení, jak nasdílet rychlé internetové připojení pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi po celé vaší domácnosti či firemních prostorách a díky podpoře posledních standardů ADSL dosahuje modem několikanásobně rychlejšího připojení než u klasického vytáčeného spojení.


Rychlost na velkou vzdálenost


Díky podpoře standardu IEEE 802.11n dokáže router vytvořit stabilní spojení s rychlostí až 9x větší než u běžných routerů podporujících pouze standard 11g. Maximální přenosová rychlost se pohybuje kolem neuvěřitelných 150 Mbit/s a přenášení dat tak bude opravdu rychlé. Všechny náročné operace jako je streamování HD videí či VoIP telefonování tak nebudou činit problémy ani na větší vzdálenosti a tuto výhodu také jistě ocení hráči online her.


Jedno zařízení na všechno


Modem TP-LINK v sobě kombinuje tři zařízení a poslouží vám jako ADSL modem, 4portový NAT router s rychlostí až 100 Mbit/s a v neposlední řadě jako bezdrátový N router. Po připojení na telefonní linku modem vytvoří ADSL2+ internetové připojení a po nastavení bezdrátové Wi-Fi sítě dokáže nasdílet internetové připojení všem počítačům a zařízením v dosahu rychlostí až 150 Mbit/s. Ušetříte tak peníze i čas, protože musíte koupit a nastavit pouze jediné zařízení, které navíc nezabere tolik místa a jeho spuštění je velice snadné.
 

Rychlý internet


Na rozdíl od vytáčeného připojení je DSL internetové připojení stále aktivní a nemusíte tak při každém přístupu na internet znovu vytáčet a čekat, než se dostanete na vaše oblíbené internetové stránky. Díky podpoře posledních ADSL standardů dosahuje modem vyšší rychlosti stahování (až 24 Mbit/s) a delšího dosahu od ústředny vašeho poskytovatele služeb internetu. Modem si také dokáže sám automaticky updatovat firmware, nalezne-li jeho novější verzi u vašeho poskytovatele internetu.


Rovnoměrné připojení 


Rozvrhněte si ve vaší firmě či v domácí kanceláři šířku internetového připojení rovnoměrně mezi všechny uživatele. Nemáte-li dostatečně rychlé připojení, může docházet k diskriminaci připojených uživatelů či přístrojů, které pak nejsou schopny vykonávat řádně svou práci. Funkce IP QoS vám umožní rozvrhnout internetové připojení rovnoměrně mezi všechny uživatele a zvýšit tak efektivitu jejich práce. Ve spojení s technologiemi IGMP Multicast a IGMP Snooping je modem ideálním řešením pro multimediální aplikace.
 

Bezpečné připojení


Zabezpečte si vaši síť jednoduchým způsobem. Podpora WPS (WI-FI Protected Setup) vám umožní téměř okamžitě nastavit zabezpečení sítě jen jediným stisknutím tlačítka QSS, která bude zabezpečená pomocí WPA2 šifrování, jenž vám nabídne mnohem vyšší úroveň bezpečnosti, než jednodušší WEP šifrování. Kromě výhody v rychlosti zabezpečení si navíc vůbec nemusíte pamatovat žádná hesla!


 

Modem využívá pro co nejvyšší úroveň zabezpečení proti různým virům NAT a SPI (stateful packet inspection) firewally, které kontrolují každý příchozí paket a v případě detekce jakékoliv hrozby zabrání jeho průchodu a ochrání tak vaše počítače. Můžete si povolit či naopak zakázat MAC adresy, IP adresy, jména domén či aplikací, jako je MSN nebo komunikátor Yahoo, a mít tak všechny uživatele v domácnosti i ve firmě plně pod kontrolou. Správa internetového připojení, bezdrátové sítě i ostatních parametrů probíhá přes internetový prohlížeč a je navíc velice snadná.


Snadná instalace


První nastavení a spuštění modemu je velice snadné díky přiloženému CD s asistentem pro jednoduché nastavení. Krok po kroku budete zadávat informace a parametry a se vším včetně nastavení bezdrátové sítě či zabezpečením vám program pomůže. Ani nováčci mezi správci modemů se tak nebudou muset dlouhé hodiny trápit nad tím, jak mají správně modem nastavit.

Parametry a specifikace:

Konektory:
4x RJ-45 10/100 Mbps LAN
1x RJ-11 pro připojení WAN ADSL

Podporované standardy:
WiFi: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE802.11b
ADSL: Full-rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1 (G.DMT) Annex B, ITU-T G.992.2 (G.Lite) Annex B, ITU-T G.994.1 (G.hs))
ADSL2: ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis) Annex B/J, ITU-T G.992.4 (G.lite.bis), Annex B
ADSL2+: ITU-T G.992.5 Annex B/J

Přenosové rychlosti:
ADSL: Max. download: 24 Mb/s, Max. upload: 1 Mb/s
WiFi: 11 Mb/s, 54 Mb/s, 150 Mb/s

Funkce:
QoS (802.11p)
NAT, Static Routing, RIP V1/V2
VPN (PPTP, L2TP, IPSec) Pass-through
PVC/Ethernet Port Mapping
VLAN, 802.1P
DNS Relay, DDNS
IGMP Multicast, IGMP snooping V1/V2
Virtual server, DMZ, ACL (Access Control List)
UPnP

Šifrování:
WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WEP

Rozměry:
181 x 125 x 36 mm
Typ
TypADSL
Konektory
LAN4 ×
WAN
Počet antén
Zisk antény5 dBi
modem TP-LINK TD-W8951NB WiFi 802.11b/g/n 150Mbps, odnímatelná anténa, Annex B, 1x WAN, 4x LAN (TD-W8951NB)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: