Allied Telesyn 100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter

Rychlost přenosu dat 100 Mbit/s; Možnosti propojení Plug and Play Ano; Technologie propojení kabelový; Rozměry (š x h x v) 105 x 95 x 25 mm; Hmotnost 294 g; Provozní rozsah teplot 0 - 40 °C; Rozsah teprot při skladování (T-T) -20 - 80 °C; Skladovací vl... Více informací
Allied Telesyn 100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter
nehodnoceno
4 237 Kč
3 502 Kč bez DPH
Cena po registraci: 4 195 Kč včetně DPH
již od 147 Kč měsíčně
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 79 Kč
PPL 79 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334643
Kód výrobce (PN)AT-MC103XL
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze
Rychlost přenosu dat 100 Mbit/s
Možnosti propojení Plug and Play Ano
Technologie propojení kabelový
Rozměry (š x h x v) 105 x 95 x 25 mm
Hmotnost 294 g
Provozní rozsah teplot 0 - 40 °C
Rozsah teprot při skladování (T-T) -20 - 80 °C
Skladovací vlhkost 5 - 95 %

Osvědčení
Certifikace FCC Class B
UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE compliant
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
7 670 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-27 %
kód:0418016
4 570 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 939 Kč
na dotaz
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
7 284 Kč
na dotaz
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu