100 %z 2 recenzí

BSkufr - inteligentní uložení pro Vaše zařízení

BSkufr - inteligentní uložení pro Vaše zařízení. Více informací
Konfigurace Vašeho BSkufru
Vyberte variantu
Zařízení
Počet zařízení
Wi-fi
Typ zařízení:
Do pole vepište typ zařízení nebo jeho rozměry v mm (délka, šířka, tloušťka)
Cena po registraci: 36 680 Kč včetně DPH
od 37 000 Kč včetně DPH
od 30 579 Kč bez DPH
Kód produktu0683812
Záruka24 měsíců
Můžete si zakoupit také program pro správu:
Licence softwaru Insight (více po rozkliknutí)
Cena licence pro 1 studenta (licence pro učitele je v ceně) činí 799 ,- Kč.
Běžně do 3-4 týdnů
799 Kč660 Kč bez DPH
Průměrné hodnocení
100 %
Hodnoceno 2×
PopisDiskuzeHodnocení

BSkufr - mobilní kufr pro uložení zařízení


Mobilní uložiště je určeno pro bezpečné uložení a transport mobilní výpočetní techniky, hromadné nabíjení uložených zařízení a synchronizaci zařízení prostřednictvím USB rozhraní. Uložiště lze dodat i s Wi-Fi rozhraním, které slouží jako přístupový bod nejen pro uložená zařízení,


Základ vybavení                        


Mobilní uložiště zařízení je vyrobeno ve formě uzamykatelného kufru opatřeného pojezdovými kolečky, teleskopickou rukojetí a madly pro snadnou manipulaci. Mobilní výpočetní technika je uložena ve speciálních přihrádkách, které zajišťují maximální ochranu zařízení proti poškození. Ve vnitřním prostoru kufru je oddělený prostor pro ukládání příslušenství (dobíječky, kabely apod.)


Napájecí modul s termoregulací kufru


Mobilní uložiště zařízení je vybaveno ve vnitřním prostoru samostatnými zásuvkami 220/230 V pro každé uložené zařízení s centrální přepěťovou ochranou a spínači jednotlivých zásuvkových modulů se světelnou indikací zapnutí. Spínač pro centrální ovládání dobíjení (zapnuto/vypnuto) a vstupní zásuvka pro přívodní kabel elektrického proudu (součástí balení) jsou umístěny na ovládacím panelu na vnější straně kufru. Mobilní uložiště zařízení je vybaveno větracími mřížkami a ventilátorem řízeným termostatem s možností nastavení spínací teploty, který zabraňuje přehřívání uložené mobilní výpočetní techniky během dobíjení.USB hub pro synchronizaci dat (iPad)


Mobilní uložiště zařízení lze vybavit USB hubem, který umožňuje správci uložených zařízení jejich hromadnou synchronizaci prostřednistvím USB výstupu na ovládacím panelu na vnější straně kufru (maximálně 7 připojených zařízení současně) nebo prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, je-li jím zařízení vybaveno (bez omezení počtu připojených zařízení).


Wi-Fi


Mobilní uložiště zařízení lze vybavit přístupovým bodem WiFi, který umožňuje připojení mobilních zařízení k internetu z externího zdroje nebo vytvoření vlastní uzavřené sítě. Datová zásuvka (LAN) pro připojení z externího zdroje je umístěna na ovládacím panelu na vnější straně kufru.


Přesně podle Vašich potřeb


BSkufr navrhujeme přesně podle potřeby konkrétního zákazníka, s ohledem na jeho specifické přání zvolíme vhodnou velikost, hmotnost, počet uložených zařízení, vybavení, ale i barvu.

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Lukáš Tuček
Recenze je převzata z heureka.cz
8. 1. 2018
Rychlost dodání i komunikace proběhla bez problémů. BSkufr přišel v pořádku. Zvolili jsme variantu s Wi-Fi i se synchronizací přes USB. Bohužel nabíjení přes USB zatím není dostupné.
  • komunikace
  • unikátní konstrukce
  • zatím nemožné nabíjení přes USB
Lukáčová Marie
Recenze je převzata z heureka.cz
8. 1. 2018
  • nic