Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

propojovací, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1050)
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Ihned k odběru
223 Kč 184 Kč bez DPH
Skladem Trutnov 4ks
zítraPřepravní společností:ihnedOsobně v prodejně:
Kód1189437PN1050VýrobceOPTIXZáruka24 měsíců
Osobně zdarma
Zásilkovna 69 Kč
DPD 99 Kč
Pošta 120 kč
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Je zařízen male konektory LC, SC. Mluvíme-li o délce, měří propojovací kabel Optix celkem 1 m.

Hlavní parametry datového kabelu OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

  • Rychlost udávající datové rozhraní Full-duplex
  • Datový kabel Optix je zařízen o konektory male LC, SC
  • Jedná se tedy o propojovací kabel
  • Jeho délka je 1 m
  • Kabel má rovné zakončení
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze