Datový kabel OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

propojovací, 0,5 m, male konektory: 2× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1019)
Datový kabel OPTIX SC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
145 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem Trutnov > 5ks
pondělí 31.1.Přepravní společností:ihnedOsobně v prodejně:
Kód1189444PN1019VýrobceOPTIXZáruka24 měsíců
Osobně zdarma
Zásilkovna 69 Kč
DPD 99 Kč
Pošta 120 kč
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Datový kabel od renomované značky Optix slouží pro přenos dat a potřebných informací mezi vámi vybranými zařízeními. Je vybaven male konektory SC. Mluvíme-li o délce, měří propojovací kabel Optix přesně 0,5 m.

Klíčové parametry datového kabelu OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

  • Rychlost určující datové rozhraní Full-duplex
  • Datový kabel Optix byl opatřen o konektory male SC
  • Jedná se o propojovací kabel
  • Délka datového kabelu dosahuje na 0,5 m
  • Kabel má rovné zakončení
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit cookies