EFI Fiery XF Cut Server Option

EFI Colorproof XF 4.1 přináší podstatnou nepřehlédnutelnou novinku: spolupráci s řezacími plotry. Znamená to, že uživatel nyní může produkovat úlohy v barevně věrném a kvalitním podání a zároveň vyřezávat požadované výstupy. EFI Colorproof XF ve spolur... Více informací
EFI Fiery XF Cut Server Option
Produkt nebyl hodnocen
28 331 Kč
23 414 Kč bez DPH
Cena po registraci: 28 048 Kč včetně DPH
již od 977 Kč měsíčně
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta zdarma
PPL zdarma
Více o dopravě
Kód produktu0273270
Kód výrobce (PN)45091410
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze
EFI Colorproof XF / Fiery 4.5 přinesl podstatnou nepřehlédnutelnou novinku: spolupráci s řezacími plotry. Znamená to, že uživatel může produkovat úlohy v barevně věrném a kvalitním podání a zároveň vyřezávat požadované výstupy. EFI Colorproof XF / Fiery XF ve spoluráci s aplikací EFI Cut Server nyní umožňuje tisknout a vyřezávat na 1200 řezacích plotrech od 70 výrobců!

Důležité funkce řešení:

EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je samostatná aplikace pro vyřezávání a spolupráci s řezacími plotry.

EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je buď volitelným (placený modulem) pro EFI Fiery XF 4.5 nebo je součástí Fiery XF Print & Cut & 1 YR Software Maintenance & Support Agreement. EFI Cut Server běží pouze na Windows. V rámci jedné licence může běžet EFI Cut Server paralelně na čtyřech uživatelských stanicích a každý EFI Cut Server může řídit dva řezací plotry. Celkově tedy může v rámci jedné licence běžet až 8 výstupních zařízení. Součástí EFI Cut Serveru je podpora i-Cut Level 1 a 2. EFI Fiery XF / Colorproof XF (4.1 a vyšší) v rámci použití EFI Cut Server vyžaduje EFI Fiery XF Spot Color Option (modul pro podporu přímých barev) - každá ořezová cesta musí být definována jako přímá barva. Není potřeba dále využívat software of výrobců řezacích plotrů.

Ořezové (zaváděcí) značky a export ořezové cesty se pro řezací plotr generují v EFI Colorproof XF / Fiery XF a to jak pro jednotlivé úlohy, tak pro skládané (nesting) nebo opakované úlohy (step and repeat). Úlohy mohou být zvětšovány nebo zmenšovány či oříznuty. Ořezová cesta se připravuje v aplikacích předtiskové přípravy (např. Photoshop, Illustrator).

Seznam podporovaných výrobců řezacích plotrů: Allen Datagraph, AnaGraph, APD, Aristo, Asbru, Automation, Brain Power, CalComp, Compact Sign, Concept Copam, Creation-PCut, Creation-Kingcut, Desay, DGI, Eagle, Emblem, Encad, Enroute, ESAB, Fargo, Foison, GCC, Gerber, GoldCut, Grafityp, Graphtec, GRI, Hewlett-Packard, Houston Instruments, iCut, Ioline, JiaChen, JinKa, JSI, King Rabbit, Kongsburg, Kroy, L-Tech, LG-Palopoli, LiYu Cut, Mecamatic, Mimaki, Mutoh, Newing-Hall, New Star, Norris Booth, Pericut, Plotter Tech, Primera Technology, ProCut, RedSail Tech, Resolve Roland, SECABO, SeikiTech, SID Signs, SolventJET Systems, Summa, Technoplot, Uniform, Upstar, USCutter, Vinyl Express, VyTek, Wild, Xpert, Zeta, Zund.

A jak to celé funguje?

Nejprve si musí zákazník připravit příslušná data. Stačí, když vytvoří v úloze například pomocí Photoshopu nebo Illustratoru ořezovou cestu (jako samostatnou přímou barvu) a uloží příslušný grafický formát. EFI Colorproof XF jej zpracuje a vytiskne a zároveň jej pošle do tzv. Cut Serveru, kde se následně zpracuje připravená ořezová cesta. Výstup z tiskárny se přenese do řezacího plotru a následně se spustí úloha v Cut Serveru a v řezacím plotru se provedou ořezy podle předvytvořené ořezové cesty.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují