EFI Fiery XF One Bit Option

EFI Colorproof XF OneBit Option Pokud je barva kritickým faktorem, klienti a tiskárny potřebují veškeré záruky, které mohou získat, že nátisk a konečný výtisk se budou navzájem shodovat. A to znamená nutnost tisku nátisků s rastrem. V závislosti na způ... Více informací
EFI Fiery XF One Bit Option
Produkt nebyl hodnocen
113 830 Kč
94 074 Kč bez DPH
Cena po registraci: 112 692 Kč včetně DPH
již od 3 926 Kč měsíčně
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta zdarma
PPL zdarma
Více o dopravě
Kód produktu0273366
Kód výrobce (PN)45095826
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze
EFI Fiery XF OneBit Option

Pokud je barva kritickým faktorem, klienti a tiskárny potřebují veškeré záruky, které mohou získat, že nátisk a konečný výtisk se budou navzájem shodovat. A to znamená nutnost tisku nátisků s rastrem. V závislosti na způsobu použití a na úrovni požadovaného zabezpečení nabízí EFI Colorproof XF / Fiery XF dvě možnosti pro vytvoření rastrovaného nátisku - modul EFI Fiery XF OneBit Option a modul EFI Fiery XF Dot Creator Option.

S modulem EFI Fiery XF OneBit Option v systému EFI Colorproof XF / Fiery XF lze vytvářet barevně věrné nátisky s rastrem za použití ICC profilů a inkoustové tiskárny - pracuje se se stejnými daty, která ovládají konečné výstupní zařízení (nátisk je produkován ze stejných dat, ze kterých bude vytvořen film či tisková deska). Jednobitové soubory jsou datový formát produkovaný RIPy před osvitovými jednotkami a CTP zařízeními a obsahují rastrová data s vysokým rozlišením a se separovanými pláty, ze kterých jsou produkovány filmy nebo tiskové desky. Každá barevná separace má svůj vlastní jednobitový soubor. Modul EFI Fiery XF OneBit Option načítá jednobitové soubory produkované všemi předními RIPy k osvitovým jednotkám nebo CTP zařízením, slučuje je a odesílá je jako výstup na inkoustovou tiskárnu, přičemž udržuje originální rastr. Protože před nátiskem probíhá RIPování, zobrazuje nátisk přesný obsah jednobitových souborů - takže vady, jako je moaré, mohou být identifikovány ještě před tím, než je zahájen nákladný tisk. Výsledkem jsou menší ztráty papíru a chemického odpadu a také úspora času a peněz.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují