Elektrický zubní kartáček Oral B Black Pro 7000

3D systém, 6 čistících programů, 5 koncovek, časovač 4x 30s, bezdrátový displej SmartGuide, Bluetooth, tlakový senzor, černé cestovní pouzrdro (4210201134558). Více informací
Oral B Black Pro 7000
Oral B Black Pro 7000
Oral B Black Pro 7000
Oral B Black Pro 7000
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0490666
Kód výrobce (PN)4210201134558
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Kartáčková hlava s designem inspirovaným profesionálními nástroji obklopí každý zub, její dynamický 3D pohyb se zubům přizpůsobí, svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi naruší zubní plak a odstraní ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.

Vypnuto
Oral B Black Pro 7000
  • Daily Clean (čisticí) – režim pro důkladné každodenní čištění
  • Péče o dásně – šetrně stimuluje dásně
  • Sensitive (jemný) – s nižší rychlostí pro šetrné čištění
  • Whitening (bělicí) – střídá rychlosti, čímž leští zuby
  • Deep Clean (hloubkový) – prodlužuje délku čištění pro lepší výsledky
  • Čistič jazyka – pomáhá odstraňovat z jazyka bakterie
  • Vizuální senzor tlaku – rozsvítí se a zastaví pulzace, jakmile začnete příliš tlačit
Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Balení PRO Black 7000 SmartSeries obsahuje:

  • Bezdrátový displej SmartGuide – sledujte svůj pokrok pomocí praktického časovače a kvadrantové nápovědy
  • Cestovní pouzdro – ideální pro všechny vaše potřeby na cestách
Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Oral-B nabízí řadu náhradních kartáčkových hlav, které splňují vaše specifické potřeby v oblasti hygieny ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček PRO Black 7000 je kompatibilní se širokou škálou kartáčkových hlav Oral-B, takže vám vždy umožní takové čištění, jaké potřebujete. Nezapomínejte kartáčkovou hlavu vyměnit za novou každé 3 měsíce nebo v případě, že její vlákna vyblednou a opotřebují se – jen tak si zajistíte vysokou úroveň čištění zubů.


ZPĚTNÁ VAZBA V REÁLNÉM ČASE S BLUETOOTH A APLIKACÍ ORAL-B

Elektrický zubní kartáček PRO Black 7000 s rozhraním Bluetooth 4.0 zajišťuje špičkové odstranění zubního plaku a eliminuje všechny pochybnosti. Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci Oral-B a propojte se přes Bluetooth se svým zubním kartáčkem – získáte zpětnou vazbu ke svým návykům v čištění zubů v reálném čase. Jedná se o zubní kartáček, který při čištění komunikuje, takže v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem nebudete muset pochybovat o tom, jestli si čistíte zuby dobře – budete to vědět. 

Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Motivuje a baví – při čištění zubů vám aplikace Oral-B umožní sledovat každodenní zprávy a předpovědi počasí i importovat svůj osobní kalendář. Aplikace také poskytuje užitečné tipy a odměny, které vás motivují k tomu, abyste si čistili zuby celé 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři.

Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Aplikace Oral-B vám ukáže, kdy je čas přejít při čištění na další kvadrant ústní dutiny, a na to samé vás upozorní i časovač na rukojeti, který každých 30 sekund vydá přerušovaný zvuk. Při konfiguraci aplikace vám také může pomoci váš zubní lékař tak, abyste se zaměřovali na určité speciální oblasti.

Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Aplikace Oral-B vám pomocí intuitivních grafů a tabulek pomáhá sledovat návyky v čištění zubů v průběhu času a vaše osobní údaje o čištění ukládá až 6 měsíců. Aplikace vás také každé 3 měsíce upozorňuje, kdy je třeba vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, abyste si udrželi vysokou úroveň čištění. 

Vypnuto
Oral B Black Pro 7000

Sledujte s aplikací Oral-B, jak při čištění tlačíte. Aplikace vás upozorní, jakmile začnete příliš tlačit, a trojnásobný senzor tlaku na rukojeti kartáčku se při nadměrném tlaku na zuby a dásně rozsvítí, čímž pomůže zabránit škodlivým účinkům.


ČASTÉ DOTAZY 

V čem se 3D technologie čištění Oral-B liší od běžných manuálních zubních kartáčků?

Zubní kartáček 3D technologie čištění se inspiroval nástroji profesionálů. Vyčistí precizně každý zub a odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Proč je Oral-B SmartSeries s rozhraním Bluetooth 4.0 jedním z nejpokrokovějších elektrických zubních kartáčků od Oral-B?

Zubní kartáček Oral-B Black 7000 SmartSeries byl vytvořen podle profesionálních dentálních nástrojů k čištění zubů, je však určen pro domácí použití. Má řadu funkcí a kartáčkovou hlavu Cross Action, která je nejpokrokovější kartáčkovou hlavou Oral-B. Zubní kartáček Oral-B 7000 kombinuje účinné čištění s péčí o dásně a v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem tak zajišťuje špičkovou čistotu ústní dutiny. Obsahuje bezdrátový displej SmartGuide, který při čištění zubů podporuje lepší návyky. Funguje jako zubní lékař ve vaší koupelně. Provádí procesem čištění zubů, poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase a pomáhá důkladně a šetrně čistit zuby po dobu 2 minut, kterou doporučují zubní lékaři.

Jaké režimy čištění je možné nastavit a jak se od sebe liší?

Elektrický zubní kartáček Oral-B Black 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth 4.0 má tyto režimy čištění: čisticí Daily Clean, režim péče o dásně, jemný Sensitive, bělicí Whitening, hloubkový Deep Clean a režim čištění jazyka. Režim Daily Clean funguje s 3D technologií čištění a je vhodný pro základní každodenní čištění zubů. Režim péče o dásně má masážní funkci, takže šetrně stimuluje dásně. Režim Sensitive funguje při nižší rychlosti, takže čistí zuby a dásně šetrně. Režim Whitening střídá rychlosti, čímž šetrně leští povrch zubů a odstraňuje z něj skvrny. Režim Deep Clean prodlužuje dobu čištění, aby byla hygiena ústní dutiny ještě komplexnější. Režim čištění jazyka pomáhá odstraňovat z jazyka bakterie.

Které kartáčkové hlavy jsou kompatibilní?

Se zubním kartáčkem Oral-B PRO 7000 jsou kompatibilní tyto kartáčkové hlavy: Cross Action, TriZone, Floss Action, 3D White, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip a Ortho.

Jaký význam má inteligentní technologie Bluetooth 4.0?

Inteligentní technologie Bluetooth 4.0 vám umožní sledovat váš pokrok a upravovat si čištění tak, aby se zlepšovalo celkové zdraví vaší ústní dutiny a zároveň jste se přitom bavili. Pro případ, že byste zapomněli a neměli při čištění při ruce svůj chytrý telefon, dokáže uložit až 20 záznamů o čištění, které se stáhnou, jakmile příště otevřete aplikaci Oral-B.

Jaký význam má senzor tlaku?

Při správném čištění zubů a dásní je důležité postupovat šetrně. Vizuální senzor tlaku vás upozorní, jakmile začnete při čištění příliš tlačit: rozsvítí se a zastaví pulzace, což pomůže ochránit vaše dásně.

Jak dlouho vydrží elektrický zubní kartáček Oral-B Black 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth 4.0 nabitý?

Plně nabitý elektrický zubní kartáček Oral-B Black 7000 SmartSeries s Bluetooth 4.0 vydrží při běžném používání až 10 dní. Pro zachování maximální kapacity akumulátorové baterie rukojeť mezi jednotlivými čištěními nenabíjejte. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud necháte rukojeť zcela vybít každých šest měsíců.


Parametry a specifikace:

Typ: 

Elektrický, akumulátorový

Výdrž akumulátoru: 
1 nabití / 10 dnů pravidelného čištění (2× denně 2 minuty)

Oscilace: 
48 000 pohybů za minutu

Typ: 
Elektrický, akumulátorový

Výdrž akumulátoru: 
1 nabití / 1 týden pravidelného čištění (2× denně 2 minuty)

Oscilace
48 000 pohybů za minutu

Obsah balení:
1× tělo kartáčku 
1× stojánek - nabíječka
1× základna s úložným prostorem pro 4 kartáčkové hlavy (vhodná i do myčky nádobí)
1×displej SmartGuide
1× držák pro displej
2× baterie AAA pro displej
2× čistící hlavice CrossAction EB 50
1× čistící hlavice Sensitive
1× čistící hlavice 3D White
1× čistící hlavice Floss Action
1× prémiové cestovní pouzdro
1× cestovní pouzdro na nabíječku

Určení
UrčeníDospělý
Vlastnosti
TypRotační
Počet režimů6
Funkce
FunkceČasovač, Tlakový senzor, Indikátor baterie, 3D čištění
Obsah balení
Počet náhradních hlavic5 ks
Počet nabíjecích rukojetí1 ks
3D systém, 6 čistících programů, 5 koncovek, časovač 4x 30s, bezdrátový displej SmartGuide, Bluetooth, tlakový senzor, černé cestovní pouzrdro (4210201134558)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: