Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 3000

8800 osc/min, 40000 pulzů, 1 rychlost, nabíjecí, 3D čištění, časovač, úložný prostor pro 4 kartáčové hlavy, 3 kartáčové hlavy (Precision Clean, Sensitive Clean, 3D White) (4210201784982). Více informací
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
Oral-B PRO 3000
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 99 Kč
PPL 99 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0183204
Kód výrobce (PN)4210201784982
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze

Elektrický zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 s technologií od BRAUNA

Posuňte se na novou úroveň čistoty už za 2 minuty. Šetrně odstraní zubní plak. 3 režimy čistění.

CZ_Oral-B_toothbrush_PC_blue_kv.jpg
CZ_Oral-B-Professional-Care-3000-Irrigator-Rechargeable-Electric-Toothbrush-powered-by-Braun_product.jpg

Popis výrobku

Zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 s designem inspirovaným u profesionálů má tyto funkce:

 • Čisticí režim Daily Clean s 3D pohybem

 • Senzor tlaku pečující o dásně

 • Režim Sensitive

 • Režim Whitening

Přizpůsobte čistění zubů svým potřebám

Přizpůsobte čistění zubů svým potřebám
Oral-B nabízí řadu kartáčkových hlav, které splňují vaše specifické potřeby v oblasti hygieny ústní dutiny. Zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 Clean je kompatibilní se širokou škálou kartáčkových hlav Oral-B, takže získáte čisté zuby pokaždé, kdy to bude potřebovat.

Product Features

 • Design inspirovaný profesionály
  Design kartáčkové hlavy zubního kartáčku Oral-B Professional Care 3000 je inspirován oblým tvarem profesionálních dentálních čisticích nástrojů. Osciluje, rotuje a pulzuje, aby tak odstranil zubní plak a podporoval zdraví dásní lépe než běžný manuální zubní kartáček. Kartáčková hlava obklopí každý zub pro jeho důkladné a úžasné vyčistění, a čistí zub po zubu.

 • Kdy kartáčkovou hlavu vyměnit
  Vlákna Indicator do poloviny vyblednou, jakmile bude nutné vyměnit kartáčkovou hlavu za novou, aby bylo čištění účinnější (přibližně každé 3 měsíce).


 • Kartáčková hlava Precision Clean obklopí každý jednotlivý zub a poskytuje tak kompletní čistotu pro čistější zuby a zdravější dásně než při používání běžného manuálního zubního kartáčku.


 • Kartáčková hlava Oral-B 3D White je navržena k šetrnému odstraňování povrchových skvrn. Má lešticí vložku, inspirovanou zubními lékaři - pro přirozeně bělejší zuby.


 • Kartáčková hlava Oral-B Sensitive nabízí obzvláště šetrné čistění - ideální pro citlivé zuby a dásně. Má vlákna Indicator, která vyblednutím indikují nutnost výměny kartáčkové hlavy za novou.

 • Čisticí pohyb 3D (pulzuje, osciluje a rotuje) odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

 • Šetrně naruší a odstraní zubní plak.

 • Je šetrný k zubům a dásním.

 • Elektrický zubní kartáček se 3 režimy čištění

 • Časovač upozorní, že uplynuly zubními lékaři doporučené 2 minuty čistění.

 • Obklopí každý zub pro hloubkové a důkladné čistění (kartáčková hlava Oral-B Precision Clean).

 • Záruka 2 roky

Proč používat elektrický zubní kartáček?

 • Oral-B, zubními lékaři nejčastěji doporučovaná značka zubních kartáčků na světě.

 • Stále více zubních lékařů dnes doporučuje elektrický zubní kartáček, protože pomáhá eliminovat běžné chyby při čistění zubů, které mohou vést k závažným zdravotním problémům ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček Professional Care 3000 má několik funkcí, které vám umožní získat z vašeho zubního kartáčku maximální výkon .

 • Je klinicky prokázáno, že všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B odstraní až o 100 % více zubního plaku než manuální zubní kartáček.

 • Elektrické zubní kartáčky pomáhají eliminovat běžné chyby při čistění zubů, které mohou vést k závažnějším problémům s dásněmi.

Objevte cestu k vynikajicí čistotě

Zlepšete čistění zubů a odstraňte až o 100 % více zubního plaku než při použití manuálního zubního kartáčku tím, že začnete používat zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000. Zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000, inspirován nástroji zubních lékařů, byl pečlivě navržen tak, abyste vám i vaší rodině poskytoval jedinečný zážitek z čistění zubů, které je zároveň účinné a bezpečné. Zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 jemně čistí v oblastech, kde se mohou hromadit bakterie zubního plaku – pro čisté a silné zuby a zdravé dásně. Poskytuje účinné odstranění zubního plaku i v těžko dostupných místech a je šetrný k zubům a dásním. Elektrický zubní kartáček Professional Care 3000 používá pro účinné odstranění zubního plaku stejné 3D pulzační a rotační pohyby jako ostatní modely řady. Vodotěsná rukojeť je bezpečná a je určená k používání v koupelně. Zapojte nabíjecí jednotku do zásuvky elektrického proudu a rukojeť zubního kartáčku postavte na nabíjecí jednotku. Jedinečná kulatá kartáčková hlava jemně pulzuje, čímž narušuje zubní plak a rotačním pohybem jej pak odstraňuje. Odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Zlepšuje také zdraví dásní tím, že pomáhá předcházet problémům s dásněmi.

Jak výrobek funguje?

Kartáčková hlava pro každou potřebu:

Kartáčkové hlavy jsou kompatibilní se všemi rukojeťmi zubních kartáčků Oral-B*, zubní kartáček Professional Care 3000 lze používat s těmito kartáčkovými hlavami:

 • Kartáčková hlava Sensitive: nabízí obzvláště šetrné čistění zubů, které je ideální pro citlivé zuby a dásně.

 • Kartáčková hlava TriZone: kartáčková hlava je navržena tak, aby se tvarem podobala kartáčkové hlavě běžného manuálního zubního kartáčku, ale poskytovala podstatně lepší servis.

 • Kartáčková hlava Precision Clean: odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně.

 • Kartáčková hlava 3D White: pro pokrokové čistění a bělení zubů.

 • Kartáčková hlava Oral-B Floss Action: pro důkladné čistění mezi zuby.

*s výjimkou modelů Sonic a Cross Action Power

Časté dotazy:

V čem se technologie Oral-B liší od běžných manuálních zubních kartáčků?
Zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 byl navržen tak, aby se svým oblým tvarem podobal nástrojům zubních lékařů na čistění zubů pro dosažení úžasné čistoty každého zubu a odstranění až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. S tolika různými dostupnými typy a funkcemi je navíc snadné najít model, který bude vašim konkrétním potřebám vyhovovat nejlépe. Podle nezávislé studie z roku 2005, která porovnávala elektrické a manuální zubní kartáčky, bylo zjištěno, že „zubní kartáčky, fungující s oscilačně rotačním pohybem, odstraňovaly krátkodobě i dlouhodobě více zubního zubního plaku a pomáhaly předcházet zánětu dásní účinněji než manuální zubní kartáčky.“ Průzkum byl aktualizován v roce 2011, kdy institut Cochrane Collaboration oznámil výsledky konzistentní s dřívějšími poznatky.* Oral-B uvedl jako první tuto oscilačně-rotační technologii v roce 1991, a od té doby má své stálé místo v nabídce prémiových elektrických zubních kartáčků. (*Yacoob M, et al., British Society for Oral and Dental Research, Sheffield, England; September 2011, Abstract 106).
Jaké režimy čistění je možné nastavit a jak se od sebe liší?
Zubní kartáček Professional Care 3000 má tyto režimy čistění: Daily Clean - čisticí, Sensitive - jemný, Whitening - bělicí, Massage - masážní a Deep Clean - pro důkladné čistění. Daily Clean je vhodný pro každodenní čistění po dobu 2 minut. Režim Sensitive funguje při nižší rychlosti než režim Daily Clean a čistí zuby šetrněji. Režim Whitening je navržen tak, aby střídal rychlosti pro lešticí efekt a demonstroval tak účinnost při odstraňování povrchových skvrn. Režim Massage účinně stimuluje a masíruje dásně. Režim Deep Clean vyčistí ústní dutinu je určen pro výjimeční čistění každého kvadrantu po dobu 45 sekund a prodlužuje celkovou dobu čistění na 3 minuty a poskytuje tak lepší výsledky než standardní 30sekundové čistění kvadrantů při čistění po dobu 2 minut.
Které kartáčkové hlavy jsou kompatibilní?
Se zubním kartáčkem Oral-B Professional Care 3000 lze používat tyto kartáčkové hlavy Oral-B: Floss Action, 3D White, Precision Clean, Sensitive Clean, TriZone, Power Tip a Ortho.
Jaký význam má senzor tlaku?
Při správném čistění je důležité čistit si zuby šetrně. Senzor tlaku vás upozorní, když na zubní kartáček příliš tlačíte. Při nadměrném tlaku se vlákna mohou ohýbat a rychle opotřebovat, a čistění zubů pak nemusí být optimální.
Jak dlouho zůstane zubní kartáček Professional Care 3000 nabitý?
Plně nabitý zubní kartáček Oral-B Professional Care 3000 vydrží při pravidelném používání až 7 dnů. Pro zachování maximální kapacity akumulátorové baterie ji mezi jednotlivými čistěními nenabíjejte a a nejméně jednou za 6 měsíců odpojte nabíjecí kabel od elektrické sítě a běžným používáním nechte rukojeť zcela vybít.
CZ_Oral-B-Professional-Care-3000-Rechargeable-Electric-Toothbrush-powered-by-BRAUN_rich_WE_ra.jpg

Návod na použití

Jak zubní kartáček používat

 • Navlhčete kartáčkovou hlavu a naneste na ni zubní pastu.

 • Před zapnutím zubního kartáčku si přiložte kartáčkovou hlavu se zubní pastou k zubům, abyste zabránili rozstřikování pasty.

 • Posunujte kartáčkovou hlavu pomalu od jednoho zubu k druhému. Povrchu každého zubu věnujte několik sekund. Kartáčkem přejíždějte po dásních i zubech. Nejdříve si vyčistěte vnější plochy zubů, pak vnitřní a nakonec žvýkací plochy.

 • Čistěte si rovnoměrně všechny čtyři kvadranty ústní dutiny, každý 30 sekund. Zabudovaný profesionální časovač vás upozorní, kdy můžete přejít na další kvadrant.

Čištění zubního kartáčku

 • Po každém použití kartáčkovou hlavu důkladně oplachujte několik sekund pod tekoucí vodou. Rukojeť přitom nechte zapnutou.

 • Potom zubní kartáček vypněte a kartáčkovou hlavu sejměte z rukojeti. Obě části jednotlivě opláchněte pod tekoucí vodou a utřete je do sucha předtím, než rukojeť umístíte zpět na nabíjecí jednotku. Čas od času otřete vlhkým hadříkem i nabíjecí jednotku.

Který výrobek je pro mne správný?

Oral-B TriZone products
Oral-B
Professional
Care
Vitality
Oral-B
Professional
Care
500
Oral-B
Professional
Care
3000
Oral-B
Professional
Care
5000
Oral-B
Professional
Care
7000
Režim Daily Clean
s 2D čisticím pohybem
Oscilace / rotace
Režim Daily Clean
s 3D čisticím pohybem
Oscilace / rotace + pulzace
Senzor tlaku pečující o dásně
Pro lepší a šetrnější čistění*
*v porovnání se zubním kartáčkem bez senzoru tlaku
Režim Sensitive Funguje při nižší rychlosti a čistí zuby šetrněji
Režim Whitening Leští zuby a odstraňuje povrchové skvrny
Režim Deep Clean pro důkladné čistění
Odstraní až 99,7 % zubního plaku z těžko přístupných míst
Režim Massage Jemně stimuluje dásně  /td>
Průvodce čistěním zubů Displej SmartGuide™ zobrazuje délku čistění, čistěné oblasti a režimy čistění
Režim čistění jazyka
Prémiové cestovní příslušenství
Kartáčkové hlavy v balení

Specifikace

Základní údaje:

 • Model pro rok:
  2010
 • Série:
  Oral-B
 • Model:
  Oral-B Professional Care 3000
 • Barva:
  Tmavomodrá/bílá
 • Typ výrobku:
  Elektrický zubní kartáček

Funkce:

 • Typ funkce štětin:
  40 000 pulzů za minutu, 8 800 oscilací za minutu
 • Ovládání rychlosti:
  Ano
 • Displej zobrazující úroveň nabití:
  Ano
 • Profesionální časovač:
  Každých 30 s, každé 2 min
 • Jiné:
  Signalizace tlaku, 3 režimy čištění (každodenní čištění, citlivé čištění, dohlazení), upozornění na nutnost dobíjení

Technické údaje:

 • Doba nepřerušeného používání:
  28 minut
 • Doba dobíjení baterie:
  -
 • Napájecí zdroj:
  Dobíjecí baterie

Hlava:

 • Počet:
  3
 • Model:
  1 Oral-B Precision Clean, 1 Oral-B 3D White, 1 Oral-B Sensitive
 • Aktivní hlava:
  Ne
 • Použitá technologie:
  Systém 3D

Zavlažovač:

 • Nádržka na vodu (ml):
  Nevztahuje se
 • Nastavení tlaku vody:
  n/a
 • Typ tlaku:
  n/a
 • Použitá technologie:
  -

Další vybavení:

 • Hlavy:
  3
 • Cestovní obal:
  No

Rozměry:

 • Výška (cm):
  25.3
 • Šířka (cm):
  10
 • Hloubka (cm):
  18

Záruka:

 • Záruka:
  Výrobci
 • Mezinárodní záruka:
  Ano
 • Záruční období:
  24 měsíců
 • Adresa servisního místa:
  Autorizovaný servis výrobce

Krabice obsahuje

PC_3000_box.jpg

Zahrnuje:

 • Dobíjecí rukojeť zubního kartáčku

 • Nabíjecí stanice s úložným prostorem pro kartáčkové hlavy

 • 3x kartáčková hlava: 1x Precision Clean, 1x 3D White, 1x Sensitive

Určení
UrčeníDospělý
Vlastnosti
TypRotační
Počet kmitů8 800 kmitů/min
Počet režimů3
Funkce
FunkceČasovač, Indikátor baterie, 3D čištění
Obsah balení
Počet náhradních hlavic3 ks
Počet nabíjecích rukojetí1 ks
8800 osc/min, 40000 pulzů, 1 rychlost, nabíjecí, 3D čištění, časovač, úložný prostor pro 4 kartáčové hlavy, 3 kartáčové hlavy (Precision Clean, Sensitive Clean, 3D White) (4210201784982)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: