Grafický software Rhinoceros 4.0 Lab Kit

Grafický software Rhinoceros 4.0 Lab Kit. Více informací
Grafický software Rhinoceros 4.0 Lab Kit
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0229122
Kód výrobce (PN)RHINO4
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze

Rhinoceros - 3D NURBS modelář

Začněte se skicou, výkresem, výrobkem nebo jen s myšlenkou—Rhino vám poskytne nástroje, které vám umožní přesně zhotovit váš model a připravit ho pro výpočet obrázků, animaci, tvorbu výkresů, výrobu prototypů, analýzu a sériovou výrobu.

Rhino umožňuje tvořit, upravovat, analyzovat a převádět NURBS křivky, plochy, spojené plochy a tělesa v prostředí Windows. Neexistuje omezeni složitosti, stupně nebo velikosti modelu. Rhino také pracuje s polygonovými sítěmi a maky bodů.

Mezi zajímavé vlastnosti Rhina patří:

  • Výkonné 3D nástroje pro modelování volných ploch, které naleznete pouze v produktech s 20 až 50x vyšší cenou. Můžete vymodelovat jakýkoli myslitelný tvar.
  • Přesnost, potřebná pro tvorbu designu, výrobu prototypů a forem, analýzu a finální výrobu čehokoliv od šperku až po letadlo.
  • Kompatibilita se všemi aplikacemi pro design, kreslení, CAM, strojírenství, analýzu, renderování, animaci a ilustraci.
  • Načítá a opravuje i extrémně poškozené soubory IGES.
  • Snadnost obsluhy. Rhino se naučíte ovládat tak snadno, že se můžete zaměřit na design a vizualizaci bez toho, že byste byli omezovánni softwarem.
  • Rychlost, dokonce i na obyčejném notebooku. Není vyžadován žádný speciální hardware.
  • Dostupnost. Program běží na obyčejném PC. Rychle se jej naučíte ovládat. Cena na úrovni jiného software pro Windows. Žádné poplatky za údržbu.

Kompletní česká lokalizace

Rhinoceros je včetně uživatelského prostředí, nápovědy a veškeré dokumentace lokalizován do českého jazyka.


Inženýrská přesnost, umělecký rozmach

Rhinoceros 4.0 je natolik přesný, že v něm můžete modelovat součásti na statisícinu milimetru přesně. Jakýkoliv model tak bude dokonale vyrobitelný ve skutečném výrobním procesu. Rhino vám ale zároveň nabízí takové nástroje, které vám na rozdíl od tradičních CADů poskytnou nesmírné možnosti při tvarování obecných ploch a těles. Nejste si jistí, zda splní Rhino vaše náročné požadavky na výrobní modely? Buďte klidní. 40% japonských designérů používá Rhino. A japonští designéři se přece nemohou mýlit :)

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: