Konektory a spojky

Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit vybrané
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit21 položek
Solarix adaptér SC MM OM2 simplex  SXAD-SC-PC-OM2-S
kód:0334573
48,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově úterý 13.12.
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex  SXAD-SC-PC-OS1-S
kód:0334576
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově úterý 13.12.
SXAD-SC-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany. Ke spojce jsou dodávány 2 šroubky pro uchycení do optic
Solarix adaptér ST SM OS1 simplex  SXAD-ST-PC-OS1-S
kód:0334579
58,1 Kč
na dotaz
SXAD-ST-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní ST-ST verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Solarix adaptér SCapc SM OS1 simplex  SXAD-SC-APC-OS1-S
kód:0334581
61,7 Kč
na dotaz
SXAD-SC-APC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Solarix adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D
kód:0334572
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D
kód:0334574
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 duplex  SXAD-SC-PC-OS1-D
kód:0334580
94,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Spojka Optická LC - LC duplexní
kód:0334583
106 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově úterý 13.12.
ADLCLCSMDP je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.
SC Optická spojka SM Duplex
kód:0334558
111 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově úterý 13.12.
Optická singlemode spojka slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní SC-SC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.
Solarix adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D
kód:0334568
123 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D
kód:0334585
123 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SCapc SM OS1 duplex  SXAD-SC-APC-OS1-D
kód:0334577
136 Kč
na dotaz
SXAD-SC-APC-OS1-D je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní SC-SC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.
Solarix adaptér LCapc SM OS1 duplex  SXAD-LC-APC-OS1-D
kód:0334571
138 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Vodotěsná optická kabelová spojka pro 24 svárů, kompletní
kód:0334587
830 Kč
na dotaz
Rozměry 160x500x120mm; Hmotnost:1kg; Material: plast PC; provozní teplota -40°C- +65°C; mechanické vlastnosti v souladu s IEC10113-1 normami; spojka může být otevřena a znovu zavřena více než 10x při použití přibaleného těsnění; životnost m
08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6,  4prostupy,matice,300x188mm
kód:0334556
1 752 Kč
na dotaz
Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet maximální možnou kapacitu pouzdra 24 vláken, 4 kazety po 6-ti svarcích. 4x kulatý vstupní otvo
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm
kód:0334588
2 424 Kč
na dotaz
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm
Novatron GLC-LH-SMD=OEM
kód:0553077
2 949 Kč
na dotaz
1000 BASE-LX/LH SFP MMF (GLC-LH-SMD=OEM)
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, plastový kryt, průměr 520mm
kód:0334561
3 040 Kč
na dotaz
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, plastový kryt, průměr 520mm
PBO T1, nástěnný optický box 3M, 270x240x80mm, RAL 7035
kód:0334564
3 040 Kč
na dotaz
Optický box PBO velikost 1 (venkovní/vnitřní). Kapacita až 30 spojek Fibrlok 2540G nebo 36 svarů. Organizér se 3 standardními kazetami, každá umožňující integraci děliče (splitter), vhodné pro sítě PON. Zakončení trubiček účastnických kabel
PBO T2, nástěnný optický box 3M, 400x255x115mm, RAL 7035
kód:0334560
3 819 Kč
na dotaz
Vhodný pro bod větvení nebo do suterénu budov. Používá vnitřní/venkovní box BDX3000 vybavený novým 12 místným organizérem z BPEO velikost 1. Kapacita 72 spojek Fibrlok 2540G nebo 144 teplem smrštitelných svárů. Možnost uložení dělícího spli