Konektory a spojky Solarix

Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit vybrané
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit12 položek
Solarix adaptér SC MM OM2 simplex  SXAD-SC-PC-OM2-S
kód:0334573
48,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově zítra
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex  SXAD-SC-PC-OS1-S
kód:0334576
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově zítra
SXAD-SC-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany. Ke spojce jsou dodávány 2 šroubky pro uchycení do optic
Solarix adaptér ST SM OS1 simplex  SXAD-ST-PC-OS1-S
kód:0334579
58,1 Kč
na dotaz
SXAD-ST-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní ST-ST verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Solarix adaptér SCapc SM OS1 simplex  SXAD-SC-APC-OS1-S
kód:0334581
61,7 Kč
na dotaz
SXAD-SC-APC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Solarix adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D
kód:0334572
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D
kód:0334574
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 duplex  SXAD-SC-PC-OS1-D
kód:0334580
94,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D
kód:0334568
123 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D
kód:0334585
123 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SCapc SM OS1 duplex  SXAD-SC-APC-OS1-D
kód:0334577
136 Kč
na dotaz
SXAD-SC-APC-OS1-D je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní SC-SC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.
Solarix adaptér LCapc SM OS1 duplex  SXAD-LC-APC-OS1-D
kód:0334571
138 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.