Média konvertor Edimax ET-912SSC4, 10/100BaseTX na 100BaseFX single-mode Fiber Optic SC, 30km

Média konvertor 10/100BaseTX na 100BaseFX single-mode Fiber Optic SC, 30km (ET-912SSC4). Více informací
Edimax ET-912SSC4
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 129 Kč
PPL 140 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0034349
Kód výrobce (PN)ET-912SSC4
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Kvalitní a spolehlivý konvertor mezi optickou sítí 100BaseFX a klasickou síťovou vrstvou 100BaseTX, která se používá hlavně k realizaci LAN sítí s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Umožňuje využít výrazně lepších přenosových parametrů optického vedení na dlouhé vzdálenosti, a přitom zachovat možnost jednoduchého rozvedení linek k jednotlivým stanicím s pomocí UTP kabelů. Činnost převodníku je signalizována šesti informačními diodami.

Parametry a specifikace:

Podporovaná kabeláž:
Multimode 62.5/125 (OM1) 
Multimode 50/125 (OM2)
UTP cat.5

Síťové protokoly:
FastEthernet 100BaseFX - SC
FastEthernet 100BaseTX - RJ45

Maximální podporovaná vzdálenost optického vedení:
40 km

Napájení:
Externí DC 5V/ 1,6A

Rozměry:
94 x 71 x 26 mm

Hmotnost:
600 g
Rozměry
Šířka94 mm (9,4 cm)
Výška71 mm (7,1 cm)
Hloubka26 mm (2,6 cm)
Hmotnost
Hmotnost600 g
Média konvertor 10/100BaseTX na 100BaseFX single-mode Fiber Optic SC, 30km (ET-912SSC4)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: