Média konvertor TP-LINK MC210CS

1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km (MC210CS). Více informací
TP-LINK MC210CS
1 477 Kč
1 221 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 462 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
čtvrtek 28.6.
Přepravní společností
pátek 29.6.
Osobně zdarma
Pošta 79 Kč
PPL 79 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0206902
Kód výrobce (PN)MC210CS
Záruka60 měsíců
K tomuto produktu doporučujeme zakoupit
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 164 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
Produkt nebyl hodnocen
PopisPodrobnostiDiskuze

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku.

Parametry a specifikace:

Hlavní vlastnosti:
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 15 km
Auto MDI-II/MDI-X

Podporované standardy:
IEEE 802.3ab 1000Base-T
IEEE 802.3z 1000Base-LX
IEEE 802.3x

Napájení:
Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A

Pracovní podmínky:
Teplota: 0° až +40°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

Rozměry:
95 x 73 x 27 mm

Hmotnost:
0,2 kg

1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km (MC210CS)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 164 Kč
Skladem na externím skladu