Modul CISCO MGBLX1

1000 Base-LX Mini-GBIC SFP, do 10km (MGBLX1). Více informací
CISCO MGBLX1
nehodnoceno
4 679 Kč
3 867 Kč bez DPH
Cena po registraci: 4 632 Kč včetně DPH
již od 162 Kč měsíčně
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
zítra
Přepravní společností
pozítří
Osobně zdarma
Pošta 109 Kč
PPL 109 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0262629
Kód výrobce (PN)MGBLX1
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisPodrobnostiDiskuze
Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP 1000 je snadno nainstalovatelný modul s integrovanou západkou, který poskytuje jednoduchý způsob, jak přidat Gigabit Ethernet port s optickým připojením do vašeho Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro Series přepínače, a to s podporou 1310 nm vlnové délky. Transceiver má k dispozici režim pro single-mode optického kabelu a podporuje vzdálenost až do 10 km. Poskytuje rychlý, spolehlivý a výkonný link pro připojení mezi přepínači sítí, které jsou umístěny na různých patrech nebo v samostatných budovách. Tento transceiver podporuje i Gigabit Ethernet aplikace. K dispozici je také funkce Hot swap pro zachování dostupnosti sítě.
 
Parametry a specifikace:

Protokol datového spoje:
Gigabit Ethernet

Rychlost přenosu dat:
1000 Mbit/s

Rozhraní:
SFP (mini-GBIC)

Maximální operační vzdálenost:
10 km

Vlnová délka:
1310 nm

Rozměry (š/v/h):
13,4 x 8,5 x 55,7 mm

Hmotnost:
0,018 kg

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!!!
1000 Base-LX Mini-GBIC SFP, do 10km (MGBLX1)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK TL-SG1008D
-16 %
kód:0081707
699 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
TP-LINK TL-SF1008D
kód:0081700
289 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
TP-LINK TL-SG1005D
-25 %
kód:0081706
449 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
Panel na kabely bez kartáče 1U
-48 %
kód:0083994
116 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Repotec Switch 8x10/100, desktop, kov
kód:0022035
584 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
HP 2530-48G PoE
Doprava zdarma
kód:0262623
36 490 Kč
na dotaz
D-Link DGS-1510-28
Doprava zdarma
kód:0616967
9 295 Kč
Skladem na expedičním skladu
ZyXEL GS1920-24
-11 %
kód:0440883
4 429 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS105E Prosafe Plus v2
kód:0303171
1 069 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SL2218
kód:0278432
2 697 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-5808P
kód:0084489
5 269 Kč
na dotaz
D-Link DGS-1210-08P
kód:0613875
3 549 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-1210-28P
-48 %
Doprava zdarma
kód:0560362
9 449 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SF1008P
kód:0081701
1 789 Kč
Skladem na expedičním skladu
Zyxel ES-105A v3
-30 %
kód:0030986
279 Kč
Skladem na expedičním skladu
ZyXEL ZyWALL USG 110 UTM Bundle
Doprava zdarma
kód:0350074
22 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DXS-1210-12TC
Doprava zdarma
kód:0616973
33 781 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SG500X-24-K9-G5
Doprava zdarma
kód:0613863
27 690 Kč
na dotaz
ZyXEL GS1900-24
-11 %
kód:0440881
3 639 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SG2210P
kód:0483496
3 479 Kč
Skladem na expedičním skladu
EdgeCore ECS2100-28PP
Doprava zdarma
kód:0571772
17 990 Kč
na dotaz
D-Link DES-1024D
kód:0026872
1 189 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-1510-28X
Doprava zdarma
kód:0616969
11 106 Kč
Skladem na expedičním skladu