Modul TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC) (TL-SM311LM). Více informací
TP-LINK TL-SM311LM
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0108297
Kód výrobce (PN)TL-SM311LM
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisPodrobnostiDiskuze
MiniGBIC modul určený pro instalaci do SFP slotu switche. Je ideální volbou, jak si zajistit rychlou optickou síť při úspoře nákladů za drahá plně osazená optická zařízení. Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry a specifikace:

Max. délka spoje:
550/275 m

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z
CSMA/CD
TCP/IP

Optický kabel:
50/125 a 62,5/125

Konektor:
LC

Přenosová rychlost:
1,25 Gbit/s

Vlnová délka:
850 nm

Napájení:
3,3 V ze switche

Hmotnost:
12 g

Provozní teplota:
0 - 70 °C
MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC) (TL-SM311LM)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: