Náhradní baterie AVACOM Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series Li-ion 11,1V 2600mAh black

Objednací kód NOAC-O75B-806 Čárový kód 8591849043539 Výrobce AVACOM Záruka 24 měsíců Typ článku Li-ion Napětí 10,8V / 11,1V Kapacita 5200mAh Počet článků 6 Kapacita (Wh) 58Wh Acer Aspire One 531, 751 series Li-ion 11,1V 5200mA. Více informací
Náhradní baterie AVACOM Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series Li-ion 11,1V 2600mAh black
nehodnoceno
1 447 Kč
1 196 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 433 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
úterý 13.12.
Přepravní společností
středa 14.12.
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0281979
Kód výrobce (PN)NOAC-O10B-S26
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu doporučujeme zakoupit
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
Objednací kód NOAC-O10W-S26
Čárový kód 8591849049593
Výrobce AVACOM
Záruka 24 měsíců
Typ článku Li-ion
Napětí
10,8V / 11,1V
Kapacita 2600mAh
Počet článků 3
Kapacita (Wh) 29Wh

Náhradní baterie AVACOM
Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series Li-ion 11,1V 2600mAh white

tříčlánková baterie, články Samsung

LC.BTP00.017, LC.BTP00.043, LC.BTP00.046, UM08A31, UM08A32, UM08A51, UM08A52, UM08A71, UM08A72, UM08A73, UM08A74, UM08B31, UM08B32, UM08B52, UM08B71, UM08B72, UM08B73, UM08B74, UM08A31, UM08A73, UM08A41

Modely

Notebooky
ACER
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire One A110L Blue
Aspire One A110X Black Edition
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1948
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bbdom
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-Bcdom
Aspire One A150-Bc1
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bkdom
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bpdom
Aspire One A150-Bp1
Aspire One A150-Bwdom
Aspire One A150L Blue
Aspire One A150X Blue
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1983
Aspire One D150
Aspire One D150-Bbdom
Aspire One D150-Bb73
Aspire One D150-Bkdom
Aspire One D150-Bk73
Aspire One D150-Brdom
Aspire One D150-Br73
Aspire One D150-Bwdom
Aspire One D150-Bw73
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D250
Aspire One D250-Bb18
Aspire One D250-Bb83
Aspire One D250-Bb83F
Aspire One D250-Bk18
Aspire One D250-Bk83
Aspire One D250-Bk83F
Aspire One D250-Bp83
Aspire One D250-Br18
Aspire One D250-Br83
Aspire One D250-Br83F
Aspire One D250-Bw18
Aspire One D250-Bw83
Aspire One D250-Bw83F
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One Pro 531
Aspire One Pro 531 Series
Aspire One Pro 531f-2G64Bk
Aspire One Pro 531h
Aspire One Pro 531h Series
Aspire One Pro 531h-HD11
Aspire One Pro 531h-HD11DOM
Aspire One Pro 531h-SS11
Aspire One Pro 531h-SS11DOM
Aspire One Pro 531h-0Bk
Aspire One Pro 531h-06k
Aspire One Pro 531h-1G16Bk
Aspire One Pro 531h-1G25Bk
Aspire One Pro 531h-2G25Bk
Aspire One P531h
Aspire One P531h Series
Aspire One P531h-1Bk
Aspire One P531h-1766
Aspire One P531h-1791
Aspire One ZG5
Aspire One 10.1" (Black)
Aspire One 571
Aspire One 8.9" (Black)
eMachine eM250
GATEWAY
LT1001J
LT2000
Part Numbers

LC.BTP00.017
LC.BTP00.043
LC.BTP00.046
UM08A31
UM08A32
UM08A41
UM08A51
UM08A52
UM08A71
UM08A72
UM08A73
UM08A74
UM08B31
UM08B32
UM08B52
UM08B71
UM08B72
UM08B73
UM08B74
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Acer Aspire 5520/6920 Li-Ion 10,8V 5200mAh/56Wh
kód:0228162
1 455 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Acer Aspire 5943G, 8943G serie Li-Ion 14,8V 5200mA
kód:0228163
1 619 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Baterie Avacom Li-ion 14.8V 4400mAh pro notebooky
-71 %
kód:0027066
990 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 1
kód:0454972
1 514 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Aspire 3820T, 4820T, 5820T serie Li-Ion 10,8V
kód:0228158
1 433 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series L
kód:0454982
1 778 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer TravelMate 5310/5720, Extensa 5220/5620 Li-Io
kód:0228178
1 689 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Aspire 3820T, 4820T, 5820T serie Li-Ion 11,1V
kód:0228159
1 813 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series L
kód:0454981
1 404 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Extensa 5635G/5235G Li-Ion 11,1V 5200mAh/58Wh
kód:0252128
1 496 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer TravelMate 660/6000/800/8000 Li-Ion 14,8V 460
kód:0228181
1 439 Kč
Skladem na expedičním skladu
Acer Aspire One A110/A150, D150/250, P531 series L
kód:0140800
1 568 Kč
Skladem na expedičním skladu