NOVATRON SFP 1000Base-SX; OEM (pro Cisco switche) (Optické moduly)

NOVATRON SFP 1000Base-SX; OEM (pro Cisco switche) (Optické moduly). Více informací
NOVATRON SFP 1000Base-SX; OEM (pro Cisco switche)
nehodnoceno
2 816 Kč
2 328 Kč bez DPH
Cena po registraci: 2 788 Kč včetně DPH
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0037940
Kód výrobce (PN)GLC-SX-MM=OEM
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-SX (MM vlákno, LC konektor), dosah až 550m (vlákno 50/125 m) nebo až 275m (vlákno 62,5/125 m).

Kompaktibilní se switchi značky Cisco a Cisco SB / SB Pro.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TP-LINK TL-SM311LS
kód:0093359
1 388 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
na dotaz
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 829 Kč
na dotaz
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
kód:0091537
2 191 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SM321A
kód:0108298
1 925 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
na dotaz
TP-LINK MC220L
kód:0206901
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
8 973 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
8 973 Kč
na dotaz
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER860S Single-mode Fiber Converter 10/100Ba
kód:0138852
727 Kč
Skladem na expedičním skladu