Optický kabel univerzální MLT MM62,5 OM1 24 vláken Voděodolný LSZH

Centrální trubička obsahující 12 MM OM3 vláken. Jednotlivá vlákna jsou od sebe barevně odlišena pro lepší navigaci během instalace. Plášť je konstruován tak, aby byl odolný proti UV záření. Směs pláště LSZH (Low Smoke, Zero Halogen) je vyro. Více informací
Optický kabel univerzální MLT MM62,5 OM1 24 vláken Voděodolný LSZH
nehodnoceno
206 Kč
170 Kč bez DPH
Cena po registraci: 204 Kč včetně DPH
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334690
Kód výrobce (PN)62610240
Záruka24 měsíců (IČ 12)
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
Centrální trubička obsahující 12 MM OM3 vláken. Jednotlivá vlákna jsou od sebe barevně odlišena pro lepší navigaci během instalace. Plášť je konstruován tak, aby byl odolný proti UV záření. Směs pláště LSZH (Low Smoke, Zero Halogen) je vyrobena tak, aby v případě zasažení kabelu požárem neuvolňoval škodlivý halogen a docházelo k minimálnímu šíření kouře v okolí postiženého kabelu. Nominální průměr kabelu 7,5mm.

Mechanické parametry kabelu testovány dle IEC-60794-1-1 a TIA/EIA-455:
- Maximální tahové zatížení: 2700N
- Minimální krátkodobý poloměr ohybu 20 x průměr kabelu
- Minimální dlouhodobý poloměr ohybu 10 x průměr kabelu

Hodnoty útlumu:
- 850nm ? 3,0dB/km
- 1300nm ? 1,0dB/km

  • Typ kabelu: venkovní
  • Typ vlákna: 62.5/125 µm
  • Plášť: LSZH
  • Typ sekundární ochrany: volná
  • Typ kabelu dle výplně sekundární ochrany: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -50°C až 70°C
  • Skladovací teplota: -40°C až 70°C
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují