Ostatní

Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit vybrané
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit219 položek
Kleště krimpovací  RJ11, RJ12
kód:0185269
194 Kč
Skladem na prodejně 4 ks v Trutnově ihned
Kleště krimpovací RJ11, RJ12
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
kód:0307936
211 Kč
Skladem na prodejně 1 ks v Trutnově ihned
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Cabelcon ořezávačka kabelů s klíčem hex 11
kód:0366933
236 Kč
Skladem na prodejně 1 ks v Trutnově ihned
Cabelcon ořezávačka kabelů s klíčem hex 11
STANDARD, krimpovací, pro konektory RJ45
kód:0008770
239 Kč
Skladem na prodejně 1 ks v Trutnově ihned
(4505)
Kleště na koax RG 10/128/429
-24 %
kód:0337147
249 Kč
Skladem na prodejně 4 ks v Trutnově ihned
Kleště na koax RG 10/128/429
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks v Trutnově ihned
Média konvertor 10/100BaseTX na 100BaseFX single-mode Fiber Optic SC, 30km (ET-912SSC4)
OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá
-88 %
kód:0334615
3,63 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: SC záslepka; vhodná k zaslepení volných nevyužitých obdélníkových otvorů místo SC spojek;
OEM Záslepka plastová do optické vany ST, černá
-88 %
kód:0334616
3,63 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: ST záslepka; vhodná k zaslepení volných nevyužitých kruhových otvorů místo ST spojek;
Solarix stahovací pásek bez popisovatelného štítku, délka 120 mm
kód:0333287
4,84 Kč
na dotaz
Plastový stahovací pásek určen k vázání kabelů. Délka 120 mm, šířka 3,32 mm - balení 100ks. Minimální odběr je 100 ks. Barva : přírodní
Ochrana sváru 60mm
kód:0334656
18,2 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Ochrana sváru 60mm, ocelová výstuha
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura 60 mm, průsvitná, teplem smrštitelná, průměr 2,4 mm
kód:0334659
26,6 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura délky 60 mm o průměru 2,4 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochran
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura 45 mm, průsvitná, teplem smrštitelná, průměr 2,4 mm
kód:0334658
29,0 Kč
na dotaz
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura délky 45 mm o průměru 2,4 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochran
Solarix stahovací páska TZ10/3Ns - bílá 10cm (100ks)
kód:0333296
36,3 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Stahovací páska pro svázání kabelů do jednoho svazku nebo připevnění předmětu. Vhodná pro venkovní použití, délka 20 cm. Balení 100 ks.
Univerzální stripovací nástroj pro UTP/FTP kabely
-52 %
kód:0333238
47,2 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Ekonomický stripovač určený pro UTP/FTP kabely - jednoduché ořezání vnější izolace UTP/FTP kabelu. Na konci stripovače je zapuštěn nůž, který slouží k terminaci vodičů do svorkovnic 110.
Solarix adaptér SC MM OM2 simplex  SXAD-SC-PC-OM2-S
kód:0334573
48,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex  SXAD-SC-PC-OS1-S
kód:0334576
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
SXAD-SC-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany. Ke spojce jsou dodávány 2 šroubky pro uchycení do optic
Solarix adaptér ST SM OS1 simplex  SXAD-ST-PC-OS1-S
kód:0334579
58,1 Kč
na dotaz
SXAD-ST-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní ST-ST verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Solarix adaptér SCapc SM OS1 simplex  SXAD-SC-APC-OS1-S
kód:0334581
61,7 Kč
na dotaz
SXAD-SC-APC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.
Hřebínek pro 6 krimpovacích ochran svarů max. 6vl., pro OptiBox, H+S
kód:0334667
82,3 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 12.12.
Držák krimpovacích (sandwichových) ochran svarů (ANT). Nástroje pro aplikaci této ochrany jsou součástí vybavení opt. svářeček. Kapacita: 6 ochran svaru Balení: 6ks
Solarix adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D
kód:0334572
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D
kód:0334574
84,7 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Solarix adaptér SC SM OS1 duplex  SXAD-SC-PC-OS1-D
kód:0334580
94,4 Kč
na dotaz
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Hřebínek pro 6 smrštitelných ochran - Huber + Suhner
kód:0334661
98,0 Kč
na dotaz
Hřebínek pro 6 smrštitelných ochran - držák svárů. Je určen pro uchycení a fixaci svárů v optické kazetě Huber + Suhner.