Parní vysavače

Nejprodávanější
Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit4 položky
kód:0773151
Parní vysavač Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV30
Doprava zdarma
9 990 Kč
Objednání
Vaporetto LECOASPIRA FAV30 je jednoduchý a intuitivní model, který v sobě spojuje výhody parního čističe a vysavače s vodním filtrem.
kód:0773150
Parní vysavač Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 Multifloor
Doprava zdarma
14 790 Kč
Poptat dostupnost
Vaporetto LECOASPIRA FAV50 Multifloor dokáže díky nové funkci MULTIFLOOR dokonale vyčisit všechny druhy podlah:parkety, terekotu, koberce, keramické i mramorové dlažby. Desinfekční účinek horké páry pod tlakem 5 BAR a dokonalé vysávání přes vodní filtr je kombinace, které neodolá žádná nečistota, alergeny ani roztoči.
kód:0773149
Parní vysavač Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 Turbo Intelligence
Doprava zdarma
18 790 Kč
Objednání
Vaporetto LECOASPIRA FAV80 Turbo Intelligence budete díky LCD displeji velmi snadno ovládat a 10 přednastavených čistících programů pomůže s rychlým a efektivním úklidem domácnosti. Lecoaspira kombinuje výhody parního čističe a vysavače. Desinfekční účinek horké páry pod tlakem až 6 BAR a dokonalé vysávání přes vodní filtr je kombinace, které neodolá žádná nečistota, alergeny ani roztoči.
kód:0773152
Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN & TURBO - multifunkční parní úklidový systém  s vysavačem
Doprava zdarma
21 490 Kč
Poptat dostupnost
&nbsp;<SPAN lang=cs-CZ><B>Multifunkční, multi-cyklónový, efektivní vysavač.</B></SPAN><BR><BR><BR><SPAN lang=cs-CZ>Unico MCV80_Total Clean vyčistí do hloubky všechny povrchy v domácnosti: od podlahy, přes sedací soupravu, </SPAN><SPAN lang=cs-CZ><B>po okna a vybavení koupelny</B></SPAN><SPAN lang=cs-CZ>. Spojuje v sobě multi-cyklónovou technologii sání s přirozenou silou páry. Je specialistou na 3 kroky: vysává, čistí párou a vysušuje. Unico je snadno ovladatelné. Tomu napomáhají tři úklidové programy, které automaticky nastaví správné množství páry a dobu vysávání při čištění podlah, koberců a oken.</SPAN>