Převodník D-Link DEM-310GT

1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD (DEM-310GT). Více informací
D-Link DEM-310GT
nehodnoceno
1 889 Kč
1 561 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 870 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
zítra
Přepravní společností
pozítří
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0038777
Kód výrobce (PN)DEM-310GT
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisPodrobnostiDiskuze
Mini GBIC transceiver je vybaven 1000 Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem. Opírá se o průmyslové standardy a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z a IEEE 802.3x. Tím je zajištěna kompatibilita s jinými zařízeními. Přístroj nabízí vysoký výkon a flexibilitu. Podporuje rychlost přenosu až 2000 Mb/s v režimu full-duplex. Maximální vzdálenost je 10 km. Navíc tento mini GBIC transceiver podporuje hot-swap, takže jej lze nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače. Přepínač mají přitom všichni ostatní uživatelé stále k dispozici.

Parametry a specifikace:

Hlavní vlastnosti:
MiniGBIC/SFP Modul
Délka trasy max.10 km
Vlnová délka 1310 nm
1000BaseLX (LC-Duplex)
Určen pro 9/125 µm jednovidový (singlemode) optický kabel
Flow-Control proti ztrátám dat při přenosu
Výměna za provozu (hot-swap) 
Indikátor signálu TTL 

Standardy:
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control

Konektory:
1 x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port

Podporovaná rychlost:
Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit/s při plném duplexu
 
Napájení:
3,3 V

Podporovaná zařízení:
DES-3250TG
DES-3224TGR
DES-3526
DES-3550
DES-3312SR
DGS-1216T
DGS-1216T
DGS-3224SR
DGS-3224Sri
DES-6500
1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SM, LC) Transceiver modul, max.10km, NBD (DEM-310GT)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK TG-3269
kód:0081698
269 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
TP-LINK UE200
kód:0556387
359 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DHP-701AV Starter Kit
kód:0539787
2 599 Kč
Skladem na expedičním skladu
ROLINE USB 3.1 -> Gigabit Ethernet
kód:0538781
609 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-WPA4530 Starter Kit
kód:0539792
2 499 Kč
Skladem na expedičním skladu
Devolo dLAN 1200+
kód:0354482
2 190 Kč
na dotaz
ASUS PL-AC56 Kit - Wi-Fi Powerline Extender
kód:0556952
4 990 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-PA4010 Starter Kit
-11 %
kód:0249520
1 199 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-PA2010 Starter Kit
-11 %
kód:0236658
899 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-PA4020P Starter Kit
kód:0539789
1 499 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DHP-601AV Starter Kit
-16 %
kód:0491839
1 299 Kč
Skladem na expedičním skladu
Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter
-37 %
kód:0008668
999 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax HP-6002AC
-19 %
kód:0330423
1 099 Kč
na dotaz
Fujitsu 1-port Gbit
kód:0349521
1 399 Kč
na dotaz
Edimax EU-4306
kód:0270662
619 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DHP-509AV Starter Kit
-16 %
kód:0491838
1 090 Kč
na dotaz
NETIS AD1102
kód:0561072
189 Kč
Skladem na expedičním skladu
ASUS PL-E52P Duo
kód:0458370
1 999 Kč
Skladem na expedičním skladu
Intel PRO/1000 CT Desktop Adapter
kód:0051316
999 Kč
Skladem na expedičním skladu
ZyXEL PLA5456 Twin pack
kód:0531841
2 689 Kč
Skladem na expedičním skladu
ASUS PCE-N10
kód:0531255
399 Kč
Skladem na expedičním skladu