Převodník Zyxel SFP-SX-D

full duplex SFP 1000Base, LC (91-010-204001B). Více informací
-16 %
Zyxel SFP-SX-D
Bežná cena s DPH 1 889 Kč
1 590 Kč
1 314 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 542 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na externím skladu
Osobně v Trutnově
zítra
Přepravní společností
pondělí 26.2.
Osobně zdarma
Pošta 79 Kč
PPL 79 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0277753
Kód výrobce (PN)91-010-204001B
Záruka50 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisPodrobnostiDiskuze
Převodník Zyxel SFP-SX-D je navržen a sestaven podle průmyslových standardů tak, aby bezproblémově pracoval s přepínači jiných výrobců. Je vybaven LC portem pro optická vlákna. Díky plné duplexitě je možné jedním kabelem přijímat a vysílat signály a přidáním dalšího kabelu lze tedy zvýšit přenosovou kapacitu dat. Funkce DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) umožňuje řídit a sledovat I/O signály a navíc umožňuje nastavit varování a alarmy.

Parametry a specifikace:

Rozhraní:
LC konektor

Vlnová délka:
850 nm

Přenosová vzdálenost:
max. 550 m

Citlivost přijímače:
-17 dBm

Maximální vstupní výkon:
-3 dBm

DDMI funkce:
Teplota
Napájení
Přenášený klidový proud
Přenášený výkon
Příkon

Napájení:
3,1 až 3,5 V
250 mA

Rozměry:
13.40 x 56.00 x 12.40 mm (šířka x délka x hloubka)

Hmotnost:
24 g
 
full duplex SFP 1000Base, LC (91-010-204001B)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Tenda S105
kód:0071791
179 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Panel na kabely bez kartáče 1U
-78 %
kód:0083994
50,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TP-LINK TL-SF1005D
-18 %
kód:0081699
229 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
HPE 1920S 24G 2SFP
kód:0674866
5 900 Kč
Skladem na externím skladu
Cisco SF302-08, 8x10/100 + 2xSFP Manag. Switch
kód:0103094
4 093 Kč
Skladem na externím skladu
Zyxel ES1100-16P
kód:0224693
3 869 Kč
Skladem na externím skladu
Netgear GS105E Prosafe Plus v2
kód:0303171
877 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK TL-SG1008
kód:0098950
1 151 Kč
Skladem na externím skladu
ZyXEL ZyWALL USG 40 UTM Bundle
Doprava zdarma
kód:0350077
9 917 Kč
Skladem na externím skladu
ZyXEL GS1100-24E
-16 %
kód:0302956
2 239 Kč
Skladem na externím skladu
Netgear JGS524
-34 %
kód:0110542
3 309 Kč
Skladem na externím skladu
Tenda SG105
kód:0659108
409 Kč
Skladem na externím skladu
TP-LINK TL-SG105E
-19 %
kód:0483495
656 Kč
Skladem na externím skladu
D-Link DGS-1008MP
kód:0613865
2 999 Kč
Skladem na externím skladu
D-Link DGS-1210-52
-37 %
Doprava zdarma
kód:0250589
8 489 Kč
Skladem na externím skladu
D-Link DGS-1510-20
-15 %
kód:0616966
5 890 Kč
Skladem na externím skladu
D-Link DGS-1100-08
-26 %
kód:0613867
848 Kč
Skladem na externím skladu
Netgear GS724T
-20 %
kód:0310016
3 779 Kč
Skladem na externím skladu
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W
Doprava zdarma
kód:0674867
10 694 Kč
Skladem na externím skladu