Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm

Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm. Více informací
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm
nehodnoceno
2 424 Kč
2 003 Kč bez DPH
Cena po registraci: 2 399 Kč včetně DPH
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334588
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
Rezerva kabelu na stěnu, pozin. kříž, bez krytu, průměr 520mm
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
SC Optická spojka SM Duplex
kód:0334558
111 Kč
Skladem na expedičním skladu
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex  SXAD-SC-PC-OS1-S
kód:0334576
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu
Spojka Optická LC - LC duplexní
kód:0334583
106 Kč
Skladem na expedičním skladu
Novatron GLC-LH-SMD=OEM
kód:0553077
2 949 Kč
na dotaz
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S
kód:0334575
48,4 Kč
Skladem na expedičním skladu