Software Docházkový systém ForWork licence pro 50 zaměstnanců na 1 rok (elektronická licence)

Docházka, evidence odpracované doby, předplatné na 1 rok, elektronická licence (FW1Y50)
Docházka, evidence odpracované doby, předplatné na 1 rok, elektronická licence (FW1Y50)Více informací
Docházkový systém ForWork licence pro 50 zaměstnanců na 1 rok (elektronická licence)
-55 %
Běžná cena s DPH 1 999 Kč899 Kč743 Kč bez DPH
Skladem na expedičním skladu
pondělí 29.4.Přepravní společností:pátek 26.4.Osobně v Trutnově:
Kód0737779PNFW1Y50VýrobceWork EasyZáruka24 měsíců
Zobrazit více
Osobně zdarma
Pošta 99 Kč
PPL 99 Kč
Více o dopravě
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

ForWork je software pro evidenci docházky. Jedná se o jediné řešení, které 100% vyhovuje současné legislativě. Pokud tedy potřebujete evidovat docházku svých zaměstnanců a vyhovět plně zákonu, tak ForWork je ideální volbou. Tento software např. eviduje příchod a odchod nikoli začátek a konec odpracované směny, jak zákon vyžaduje. Oproti jiným aplikacím dokáže také ForWork prokazatelně evidovat přestávky na jídlo či oddech a odpracované přesčasy. Zkrátka software ForWork je komplexní program, který vám usnadní nejen evidenci docházky, ale veškerou administrativu s ním spojenou. ForWork byl vytvořen týmem odborníků např. na pracovní, občanské či elektronický přenos dat a softwarové právo a mnoho dalších. S tímto softwarem nebudete muset dodatečně dokupovat monitorovací zařízení – vystačíte si s počítačem, chytrým telefonem nebo tabletem. ForWork je také vybaven celou řadou funkcí pro zvýšení efektivity upozornění a hlídání limitů. S touto elektronickou evidencí lze evidovat docházku až u 50 zaměstnanců po dobu 1 roku. 


Přehled funkcí softwaru ForWork pro 50 zaměstnanců na 1 rok

Cloudové řešení FW umožňuje zaměstnancům přístup do systému kdykoliv a odkudkoliv, mít přehled o rozvrhu svých pracovních směn a díky tomu si i pohodlně plánovat a organizovat svůj osobní život. 

Zaměstnanci si mohou do FW vkládat své požadavky na dovolené a protože vidí i plány dovolených svého týmu jako celku, dokáží tak podle možností termíny lépe sladit potřebami své rodiny. Nadřízený obdrží automaticky o zadaní požadavku na dovolenou informační email.


Pomocník, pro jednoduché objednávání obědů a efektivnější stravování. Ve správě   máme přehled o odebraných obědech a o hodnocení spokojenosti zaměstnanců s kvalitou obědů a jejich následné vyúčtování.

Velice atraktivní funkce, která podporuje angažovanost pracovníků, kdy si každý pracovník může sám zadat požadavek na prémii, ať už sám o sobě, nebo na návrh svého vedoucího. Vedoucí pracovník pak tento návrh ještě definitivně potvrdí. FW má integrovaný výstup podkladů pro mzdy do Mzdových systémů Pohoda a HELIOS Orange.


Pracovníci, kteří musí čerpat povinné bezpečnostní přestávky, jsou díky této funkci a časovým limitům, na povinnost tuto přestávku čerpat vždy upozorněni. Řidiči, kteří mají práci kombinovanou ještě s jinou prací, která je druhově různá, jsou na blížící se nutnost čerpat bezpečnostní přestávku včas informováni a proto mohou efektivně přizpůsobit rozdělení jednotlivých činností a pracovní tempo. Povinnost čerpat bezpečnostní přestávku díky tomu pak nenastane, což je z hlediska úspor a pro efektivitu práce velice praktické. 

Managementy firem dnes svým pracovníkům, jako benefity umožňují si v pracovní době řešit své osobní záležitosti a proto FW nabízí široké spektrum volitelných přestávek v práci, které pracovníkům umožňují zařídit si své osobní záležitosti, nebo se občerstvit či odreagovat aby se pak mohli soustředit na svou práci.


Funkce firemní nástěnky a chat stmelují tým a zefektivňují práci. Přehled o tom, který pracovník je na pracovišti, nebo na přestávce je zřejmý na první pohled.  

Výběr z 39 volitelných widgetů umocňuje jednoduchou a komfortní práci se systémem.


Každá licence tedy jak pro 10, tak i pro 50 pracovníků, může být využita pro libovolný počet středisek, stejně tak i pracovníkům může být umožněno se do docházky přihlašovat odhlašovat, tedy pracovat na více jak jednom středisku - pracovišti.

Správce systému, nebo nadřízený, má možnost pro každého pracovníka zvolit práva pro přístupy do jednotlivých funkcí, možnost editovat pracovníky, kontrolovat docházku případně v ní data opravovat. Informace o opravených datech se ukládají, takže je možné se k nim v případě potřeby kdykoliv vrátit.


Vybraní vedoucí pracovníci mohou ze svého mobilního telefonu využívat funkci Mobilní asistent, která jim umožňuje mít rychlý a souhrnný přehled o pracovní době a čerpání přestávek jednotlivými pracovníky svého pracovního týmu.

Dvojitá neinvazivní identifikace pracovníka – 6místný číselný kód a fotografie zajišťuje identifikaci v souladu s platnou legislativou. 

Jazyková verzeCZ
Typ licenceElektronická licence
VýrobceWork Easy
Základní parametry
Předplatné licenceAno
Licence
Typ licenceElektronická licence
Typ software
Typ softwareAdministrativa
Kompatibilita
Typ zařízeníMobilní zařízení , PC
Způsob instalaceElektronicky
Licence
Způsob licencováníPředplatné
Počet zařízení1
Délka předplatného12 měsíců
Typ licenceElektronická licence
Jazyková verze
Jazyková verzeCZ
Docházka, evidence odpracované doby, předplatné na 1 rok, elektronická licence (FW1Y50)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze