Solarix adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem. Více informací
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 99 Kč
PPL 99 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334574
Kód výrobce (PN)70212123
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: