Spojka Signamax LC MM duplex, šroubovací, FA-LCD02-MM

FA-LCD02-MM je optická multimode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany. Více informací
Spojka Signamax LC MM duplex, šroubovací, FA-LCD02-MM
nehodnoceno
na dotaz
na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost
Produkt skončil
Osobně zdarma
Pošta 129 Kč
PPL 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0334565
Kód výrobce (PN)70301222
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisDiskuze
FA-LCD02-MM je optická multimode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: