Switch TP-LINK JetStream TL-SG3210

8x GLAN, 2x GLAN SFP port (TL-SG3210). Více informací
TP-LINK JetStream TL-SG3210
TP-LINK JetStream TL-SG3210
TP-LINK JetStream TL-SG3210
nehodnoceno
3 449 Kč
2 850 Kč bez DPH
Cena po registraci: 3 415 Kč včetně DPH
již od 119 Kč měsíčně
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
pozítří
Přepravní společností
středa 26.4.
Osobně zdarma
Pošta 109 Kč
PPL 109 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0192862
Kód výrobce (PN)TL-SG3210
Záruka60 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Gigabitový řízený přepínač L2 TP-LINK JetStream TL-SG3210 poskytuje 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s. Je navíc vybaven 2 gigabitovými sloty SFP, které rozšiřují flexibilitu sítě. TL-SG3210 představuje cenově dostupné síťové řešení pro malé a středně velké firmy. Nabízí robustní funkce zabezpečení a správy.

Switch nabízí funkce vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, jež chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Přepínač podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu s protokolem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům.

Switch TL-SG3210 podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q Tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Přepínač dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě. Např. detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby přepínač inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

Parametry a specifikace:

Rozhraní:
8x LAN 10/100/1 000 Mbit/s (RJ45) (automatické vyjednávání/Auto MDI/MDIX)
2x slot SFP 1 000 Mbit/s
1x konzolový port

Síťová media:
10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Výkon:
Šířka pásma: 20 Gbit/s
Tabulka MAC adres: 8 000
Vyrovnávací paměť paketů: 512 KB
Rychlost předávání paketů: 1,49 Mp/s
Jumbo rámec: 10 240 bajtů

Kvalita služeb:
Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podpora 4 prioritních front
Harmonogram front: SP, WRR, SP+WRR
Omezení rychlosti na základě portu/toku
Hlasová síť VLAN

Funkce L2:
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin obsahujících 8 portů na skupinu)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Izolace portů
Filtrování/ochrana BPDU
Ochrana TC/Root
Detekce smyček
Řízení toku 802.3x

VLAN:
Podpora IEEE802.1Q se 4 000 skupin VLAN a 4 000 VID
VLAN na základě portů/MAC/protokolu
GARP/GVRP
Konfigurace správy VLAN

Seznam řízení přístupu:
Filtrování balíčků L2–L4 na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID sítě VLAN;
Na základě časového rozsahu

Zabezpečení:
Vazba na IP-MAC-Port-VID
Ověřování na základě portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
Obrana proti útokům DoS
Dynamická kontrola ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpečení portů
Kontrola všesměrového vysílání (vysílání, Multicast, neznámé jednosměrové vysílání Unicast)

Správa:
Webová správa přes GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními TP-LINK MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorování CPU
Zrcadlení portů
Časové nastavení: SNTP
Integrovaná funkce NDP/NTDP
Upgrade firmwaru: TFTP a Web
Diagnostika systému: VCT
SYSLOG a veřejný MIBS

Bezpečnost a emise:
CE, FCC

Obsah balení:
Přepínač
Napájecí šňůra
Příručka pro rychlou instalaci
Zdrojové CD
Sada pro montáž do racku
Pryžový podstavec

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40℃;
Neprovozní teplota: -40–70 ℃
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Rozměry:
294 x 180 x 44 mm
Typ a funkce
TypRack
FunkceQoS (Quality of Service), L2, L3 (směrovač)
Rychlost
Přepínací kapacita20 Gb/s
Max. přenosová rychlost1 Gbit
Paketová kapacita (64B pakety, v milionech paketů/s)14,9 ks
Porty
SFP2 ks
Rozměry
Šířka294 mm (29,4 cm)
Výška44 mm (4,4 cm)
Hloubka180 mm (18 cm)
8x GLAN, 2x GLAN SFP port (TL-SG3210)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK TL-SG1005D
-25 %
kód:0081706
449 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
TP-LINK TL-SG1008D
-16 %
kód:0081707
699 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
HP 1420-16G
kód:0483493
3 619 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SL2428
kód:0278433
3 789 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-5808P
kód:0084489
5 269 Kč
na dotaz
HP 1920-8G-PoE+ (180W)
Doprava zdarma
kód:0540418
9 569 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SF1024M
kód:0517666
889 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TEG1008D
kód:0517667
889 Kč
Skladem na expedičním skladu
Zyxel GS-105B v3
-59 %
kód:0030985
519 Kč
Skladem na expedičním skladu
Zyxel GS-108B v3
kód:0540421
679 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SG1008
kód:0098950
1 279 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SLM2016T-EU
-11 %
Doprava zdarma
kód:0131424
7 619 Kč
na dotaz
Tenda TEG1024G
-34 %
kód:0071857
2 519 Kč
Skladem na expedičním skladu
Ubiquiti US-24-500W
Doprava zdarma
kód:0494509
16 790 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS108GE
-29 %
kód:0110538
1 009 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1420-24G
-18 %
kód:0483494
5 219 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SG105E
kód:0483495
729 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS108T
-32 %
kód:0110548
1 999 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SG110D-08HP-EU
kód:0540420
3 929 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-5226RS+
kód:0191599
2 949 Kč
na dotaz
HP 1920-8G
kód:0474847
3 879 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-1016D
-65 %
kód:0018970
1 922 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-1024
kód:0225675
1 449 Kč
Skladem na expedičním skladu