Switch TP-LINK JetStream TL-SG3424

24x GLAN, 4x GLAN SFP port (TL-SG3424). Více informací
TP-LINK JetStream TL-SG3424
TP-LINK JetStream TL-SG3424
TP-LINK JetStream TL-SG3424
TP-LINK JetStream TL-SG3424
nehodnoceno
6 746 Kč
5 575 Kč bez DPH
Cena po registraci: 6 679 Kč včetně DPH
již od 233 Kč měsíčně
Dostupnost
na dotaz
Osobně v Trutnově
na dotaz
Přepravní společností
na dotaz
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0195341
Kód výrobce (PN)TL-SG3424
Záruka60 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Gigabitový řízený přepínač L2 TP-LINK JetStream TL-SG3424 poskytuje 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni, pokročilé strategie zabezpečení a bohaté funkce správy vrstvy č. 2. Přepínač je navíc vybaven 4 sloty Combo SFP, které rozšiřují flexibilitu sítě. Tento gigabitový řízený přepínač L2 řady JetStreamTM představuje cenově dostupné řešení pro malé a středně velké firmy. 

TL-SG3424 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku.

Switch dále disponuje funkcí vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN. Přepínač podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu s protokolem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům. Díky intuitivnímu webovému grafickému uživatelskému prostředí je nastavení přepínače velmi pohodlné a intuitivní.

Parametry a specifikace:

Standardy a protokoly:
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p

Rozhraní:
24x LAN 10/100/1000Mbps (RJ45)
4x slot SFP 100/1000Mbps
1x konsolový port

Síťová media:
10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Napájení:
100~240VAC, 50/60Hz

Výkon:
Šířka pásma: 48Gb/s
Tabulka MAC adres: 8000
Rychlost předávání paketů: 35.7Mp/s
Jumbo rámec: 10 240 bajtů

Kvalita služeb:
Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podpora 4 prioritních front
Harmonogram front: SP, WRR, SP+WRR
Omezení rychlosti na základě portu/toku
Hlasová síť VLAN

Funkce L2:
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin obsahujících 8 portů na skupinu)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Izolace portů
Filtrování/ochrana BPDU
Ochrana TC/Root
Detekce smyček
Řízení toku 802.3x

VLAN:
Podpora IEEE802.1Q se 4 000 skupin VLAN a 4 000 VID
VLAN na základě portů/MAC/protokolu
GARP/GVRP

Seznam řízení přístupu:
Filtrování balíčků L2–L4 na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID sítě VLAN;
Na základě časového rozsahu

Zabezpečení:
Vazba na IP-MAC-Port-VID
Ověřování na základě portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
Obrana proti útokům DoS
Dynamická kontrola ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpečení portů
Kontrola všesměrového vysílání (vysílání, Multicast, neznámé jednosměrové vysílání Unicast)

Správa:
Webová správa přes GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními TP-LINK MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorování CPU
Zrcadlení portů
Časové nastavení: SNTP
Integrovaná funkce NDP/NTDP
Upgrade firmwaru: TFTP a Web
Diagnostika systému: VCT
SYSLOG a veřejný MIBS

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40℃;
Neprovozní teplota: -40–70 ℃
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Bezpečnost a emise:
CE, FCC

Obsah balení:
Přepínač
Napájecí šňůra
Příručka pro rychlou instalaci
Zdrojové CD
Sada pro montáž do racku
Pryžový podstavec

Rozměry:
440 x 220 x 44 mm
Rozměry
Šířka440 mm (44 cm)
Výška44 mm (4,4 cm)
Hloubka220 mm (22 cm)
Typ a funkce
TypRack
FunkceQoS (Quality of Service), L2, L3 (směrovač)
Rychlost
Přepínací kapacita48 Gb/s
Max. přenosová rychlost1 Gbit
Paketová kapacita (64B pakety, v milionech paketů/s)35,7 ks
Porty
SFP4 ks
24x GLAN, 4x GLAN SFP port (TL-SG3424)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
D-Link DGS-105/E
-31 %
kód:0250585
529 Kč
Skladem na expedičním skladu
Mikrotik RB260GS
kód:0274565
1 085 Kč
na dotaz
TP-LINK JetStream TL-SG3216
kód:0195342
5 148 Kč
Skladem na expedičním skladu
Zyxel GS-105B v3
-57 %
kód:0030985
549 Kč
Skladem na expedičním skladu
Zyxel GS-108S v2
kód:0531257
599 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1420-24G
-18 %
kód:0483494
5 219 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS716T
kód:0517668
3 829 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS116GE
-24 %
kód:0110539
2 929 Kč
Skladem na expedičním skladu
ZyXEL GS1900-8HP
kód:0531258
3 139 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS105E Prosafe Plus v2
kód:0303171
1 019 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-108/E
-30 %
kód:0250586
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1920-24G-PoE+ (370W)
Doprava zdarma
kód:0540419
16 669 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK JetStream TL-SG5428
-14 %
Doprava zdarma
kód:0225580
9 311 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1920-8G-PoE+ (180W)
Doprava zdarma
kód:0540418
9 569 Kč
Skladem na expedičním skladu
Linksys SE2800
-21 %
kód:0119495
1 190 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-SL2210
kód:0483477
1 990 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-5226RS+
kód:0191599
2 949 Kč
na dotaz
Edimax ES-5800G V3
kód:0531260
779 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-SF1024M
kód:0517666
962 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SG108E
-12 %
kód:0458413
998 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda SG80
-13 %
kód:0458668
559 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS205
kód:0246283
499 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-1100-24
-38 %
kód:0196530
3 099 Kč
Skladem na expedičním skladu