Switch TP-LINK JetStream TL-SG3424P

24x GLAN, 4x GLAN SFP port (TL-SG3424P). Více informací
TP-LINK JetStream TL-SG3424P
nehodnoceno
13 430 Kč
11 099 Kč bez DPH
Cena po registraci: 13 296 Kč včetně DPH
již od 464 Kč měsíčně
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
pozítří
Přepravní společností
čtvrtek 23.2.
Osobně zdarma
Pošta zdarma
DPD zdarma
InTime zdarma
Více o dopravě
Kód produktu0217664
Kód výrobce (PN)TL-SG3424P
Záruka60 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
PopisTechnické parametryPodrobnostiDiskuze
Gigabitový přepínač velikosti 1U poskytující 24 portů s podporou napájení přes síť PoE, kam poskytne napájení až neuvěřitelných 320 W! Je tak výkonným a flexibilním řešením do budoucna pro malé a střední podniky. Pojme mnoho síťových zařizeních pro rychlou datovou obsluhu, ale i jejich napájení. Kromě toho je vybaven 4 SFP Combo porty pro osazení optickými moduly, čímž poslouží pro další strategické rozšiřování sítě. Pro komfortní přenos je opatřen technologií QoS na podnikové úrovni a bohatými funkcemi pro správu druhé vrstvy

Switch dále disponuje funkcí vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN. Přepínač podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu s protokolem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům. Díky intuitivnímu webovému grafickému uživatelskému prostředí je nastavení přepínače velmi pohodlné a intuitivní.

Parametry a specifikace:

Standardy a protokoly:
IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3av, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1v, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x

Rozhraní:
24x LAN 10/100/1000Mbps (RJ45)
4x slot SFP 100/1000Mbps
1x konzolový port

Síťová media:
10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Výkon:
PoE napájení:
Šířka pásma: 48 Gb/s
Tabulka MAC adres: 8000
Rychlost předávání paketů: 35,7 Mp/s
Jumbo rámec: 10 KB

Kvalita služeb (QoS):
Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podpora 4 prioritních front
Harmonogram front: SP, WRR, SP+WRR
Omezení rychlosti na základě portu/toku
Hlasová síť VLAN

Funkce L2:
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin obsahujících 8 portů na skupinu)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Izolace portů
Filtrování/ochrana BPDU
Ochrana TC/Root
Detekce smyček
Řízení toku 802.3x

VLAN:
Podpora IEEE802.1Q se 4 000 skupin VLAN a 4 000 VID
VLAN na základě portů/MAC/protokolu
GARP/GVRP

Seznam řízení přístupu:
Filtrování balíčků L2–L4 na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID sítě VLAN;
Na základě časového rozsahu

Zabezpečení:
Vazba na IP-MAC-Port-VID
Ověřování na základě portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
Obrana proti útokům DoS
Dynamická kontrola ARP
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpečení portů
Kontrola všesměrového vysílání (vysílání, Multicast, neznámé jednosměrové vysílání Unicast)

Správa:
Webová správa přes GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními TP-LINK MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorování CPU
Zrcadlení portů
Časové nastavení: SNTP
Integrovaná funkce NDP/NTDP
Diagnostika systému
SYSLOG

Rozměry:
440 x 330 x 44 mm (1U v 19" racku)

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40?;
Neprovozní teplota: -40–70 ?
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Obsah balení:
Přepínač
Napájecí šňůra
Příručka pro rychlou instalaci
Zdrojové CD
Sada pro montáž do racku
Pryžový podstavec
Typ a funkce
TypRack
FunkcePoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN (virtual local area network), L2, L3 (směrovač)
Rychlost
Přepínací kapacita48 Gb/s
Max. přenosová rychlost1 Gbit
Paketová kapacita (64B pakety, v milionech paketů/s)35,7 ks
Porty
SFP4 ks
Rozměry
Šířka440 mm (44 cm)
Výška44 mm (4,4 cm)
Hloubka330 mm (33 cm)
24x GLAN, 4x GLAN SFP port (TL-SG3424P)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
TP-LINK TL-SG1008D
-16 %
kód:0081707
698 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
Netgear GS108GE
-32 %
kód:0110538
969 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TP-LINK TL-SG1005D
-25 %
kód:0081706
448 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TP-LINK TL-SG2216
kód:0232984
3 590 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SLM2024T-EU
Doprava zdarma
kód:0131423
7 299 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SLM2048T-EU
-13 %
Doprava zdarma
kód:0131422
14 290 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS108E Prosafe Plus
kód:0353743
1 349 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1920-24G-PoE+ (370W)
Doprava zdarma
kód:0540419
16 690 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link GO-SW-8G
-22 %
kód:0130214
579 Kč
Skladem na expedičním skladu
Mikrotik RB260GS
kód:0274565
1 089 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-SG2210P
kód:0483496
3 492 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear JGS524
-21 %
kód:0110542
3 949 Kč
Skladem na expedičním skladu
NETIS PE6108G
kód:0561078
3 939 Kč
Skladem na expedičním skladu
Netgear GS205
kód:0246283
499 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TEG1224T 24-Port Gigabit WebSmart Switch, 10
kód:0138843
5 520 Kč
Skladem na expedičním skladu
D-Link DGS-1100-16
-37 %
kód:0196376
2 779 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 1920-16G
kód:0474844
5 739 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ES-5800G V3
kód:0531260
699 Kč
Skladem na expedičním skladu
HP 2530-24G PoE
Doprava zdarma
kód:0261276
23 190 Kč
na dotaz
HP 1920-8G-PoE+ (180W)
Doprava zdarma
kód:0540418
9 569 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SF1024M
kód:0517666
962 Kč
Skladem na expedičním skladu
CISCO SLM224GT-EU
kód:0105818
4 629 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK JetStream TL-SG3424P
Doprava zdarma
kód:0217664
13 430 Kč
Skladem na expedičním skladu