Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Base-TX - 100Base-FX SC, 1x LAN

Multimodový media konvertor pro konverzi 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX a naopak. Max. vzdálenost optické trasy 2 km. Kovový obal. Více informací
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
nehodnoceno
727 Kč
601 Kč bez DPH
Cena po registraci: 719 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
úterý 6.12.
Přepravní společností
středa 7.12.
Osobně zdarma
Pošta 149 Kč
DPD 169 Kč
InTime 169 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0138851
Kód výrobce (PN)75010850
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze
Optický media konvertor TER850S výrobce Tenda Technologies, založený na chipsetu Realtek, je plně kompatibilní se standardy 802.3u 100Base-TX/FX a je navržen pro konverzi 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX a naopak. Optická část je osazena dvěma SC konektory a připravena pro použití mnohovidového (multimode) optického kabelu. Umožňuje prodloužení dosahu metalické sítě až do vzdálenosti 2 km.

Maximální přenosová rychlost 100 Mb/s s automatickou detekcí half-/full-duplex. Multimode optický konvertor nabízí velmi dobré světelné i elektrické vlastnosti, které zajišťují spolehlivý přenos dat. Zařízení je napájeno externím zdrojem. Kovový obal.


Obsah balení

  • 1x Tenda TER850S
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ)
  • 1x Napájecí adaptér (10 V DC 600 mA)


  • Rychlost portů: 100 Mb/s
  • Typ připojeného optického kabelu: multimode
  • Typ optického konektoru: SC
  • Způsob ovládání: bez managementu
  • Montáž do šasi: ne
  • Montáž na DIN lištu: ne
  • Průmyslový konvertor: ne
  • Typ zdroje: externí
  • Parametry zdroje: 10 V DC 600 mA
  • Výška x šířka x hloubka (mm): 26 × 118 x 70 mm
  • Hmotnost (kg): 200 g
  • Výrobce chipsetu: Realtek
  • Pracovní teplota: 0° až 40 °C
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
9 024 Kč
na dotaz
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
na dotaz
Tenda TER860S Single-mode Fiber Converter 10/100Ba
kód:0138852
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 829 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
9 024 Kč
na dotaz
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu