TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napáj. Více informací
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)
nehodnoceno
Bežná cena s DPH 1 501 Kč
1 479 Kč
1 222 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 464 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
úterý 13.12.
Přepravní společností
středa 14.12.
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0087513
Kód výrobce (PN)MC210CS
Záruka24 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisDiskuze

TP-LINK MC210CS



MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Porty: 1x 1000 Mbps RJ-45, 1x 1000 Mbps SC/UPC


Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x


Maximální spotřeba: 5,5 W


Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm


Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 829 Kč
na dotaz
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER860S Single-mode Fiber Converter 10/100Ba
kód:0138852
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
8 889 Kč
na dotaz
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
8 889 Kč
na dotaz
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu