Datový kabel OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
Datový kabel OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
178 Kč 147 Kč bez DPH
Skladem Trutnov 5ks
zítraPřepravní společností:ihnedOsobně v prodejně:
Kód1189431PN1030VýrobceOPTIXZáruka24 měsíců
Osobně zdarma
Zásilkovna 69 Kč
DPD 99 Kč
Pošta 120 kč
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Datový kabel od výrobce Optix vyřídí přenášení datových informací mezi vhodnými zařízeními. Disponuje male konektory LC. Co se délky týče, měří propojovací kabel Optix přesně 1 m.

Významné vlastnosti datového kabelu OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

  • Rozhraní přesunu dat: Full-duplex
  • Datový kabel Optix je opatřen konektory male LC
  • Jedná se o propojovací kabel
  • Datový kabel dosahuje délky 1 m
  • Kabel má rovné zakončení
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze
Na vašem soukromí nám záležíTento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Nepovolovat cookiesPovolit cookies