Kontakt


BScom s. r. o.
Spojenecká 69, 541 01 Trutnov
+420 499 944 944
+420 736 541 634
IČ: 27466787
DIČ: CZ27466787

Prodejna Trutnov – Spojenecká 69

Na této prodejně:

  • Prodejna s vlastním skladem
  • Možnost nechat si poradit týmem zkušených obchodníků
  • Možnost platby platební kartou
  • Možnost osobně reklamovat vadné zboží
  • Servisní oddělení

Prodejna:

  • Po 9.00 – 17.00 h
  • Út 9.00 – 17.00 h
  • St 8.00 – 18.00 h
  • Čt 9.00 – 17.00 h
  • 9.00 – 17.00 h
  • So 9.00 – 12.00 h
  • Ne zavřeno

Servisní oddělení:

  • Po 9.00 – 17.00 h
  • Út 9.00 – 17.00 h
  • St 8.00 – 18.00 h
  • Čt 9.00 – 17.00 h
  • 9.00 – 17.00 h
  • So zavřeno
  • Ne zavřeno
IČ: 27466787
DIČ: CZ27466787
Společnost BScom s. r. o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném
Krajským soudem v Hradci Králové v oddílu C, vložka 20674


Obchod a expedice

obchod@bscom.cz +420 499 944 944
Žaneta Šolínová

Vedoucí obchodu
a expedice

+420 499 944 949 solinova@bscom.cz
Tomáš Langer

Nákupčí, výběrová řízení

+420 499 944 945
langer@bscom.cz
Jan Bartoš

Obchodník, specialista
na fototechniku

+420 736 541 634 bartos@bscom.cz
Ladislav Langer

Obchodník

+420 736 541 634
ladislav.langer@bscom.cz
Jakub Kuda

Obchodník

+420 736 541 634
kuda@bscom.cz


Reklamační oddělení

rma@bscom.cz +420 499 944 948
Daniel Matěna

Reklamační
a servisní technik

+420 499 944 948 matena@bscom.cz
Eva Blažková

Příjem a výdej
reklamací

+420 499 944 948 blazkova@bscom.cz

Servisní oddělení

servis@bscom.cz +420 499 944 947
Josef Navrátil

Vedoucí servisního oddělení,
pokladní systémy

navratil@bscom.cz
Josef Syrovátko

Servisní technik, serverový
specialista

syrovatko@bscom.cz
Roman Mikulka

Servisní technik, GSM
a GPS specialista

mikulka@bscom.cz

Milan Gábrt

Servisní
technik

gabrt@bscom.cz
Richard Kahl

Servisní technik, opravy
PC a notebooků

kahl@bscom.cz

Vedení společnosti

Jan Šolín

Jednatel

+420 499 944 946
solin@bscom.cz
Pavel Brzák

Jednatel, finance,
marketing

+420 499 944 946
brzak@bscom.cz