Ultrazvuková špachtle PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť

vhodná také na masáž, redukci vrásek, relaxaci, zpevnění pokožky, s vyhříváním, rozměry 170 × 42 × 15 mm (V׊×H) (8594209100408)
Kód1939555PN8594209100408Záruka24 měsíců
Ultrazvuková špachtle PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť
Ultrazvuková špachtle PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť
Ultrazvuková špachtle PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť
Ultrazvuková špachtle PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť
Skladem externí skladKdy zboží dostanu
1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
pondělí 4.3.Přepravní společností:pozítříOsobně v prodejně:
Celková cena1 999 Kč
1 652 Kčbez DPH
Celkem
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Palsar7 Ultrazvuková špachtle je inovativní nástroj, díky kterému můžete vyčistit a vyživit Vaši pleť lépe než kdy předtím. Produkt pečuje o pleť důkladným vysokofrekvenčním okruhem uvnitř špachtle, díky kterému je výsledek velmi efektivní. Před použitím špachtle si vždy důkladně očistěte obličej kvalitními produkty na odličování pleti a opláchněte jej teplou vodou, abyste docílili maximálních účinků. Pokud nebudete mít Vaši pleť i špachtli dobře vyčištěnou, můžete Vaši pleti uškodit. Upozorňujeme, že špatné používání špachtle a nedostatečné vyčištění se může projevit zanešenými póry, akné, vyrážkou, ochablostí pleti, černými skvrnami a jinými kožními problémy.

K čemu se špachtle používá? Běžné i hloubkové čištění, lifting a hloubkové vyživení plet

Návod k použití Ultrazvukové špachtle PULSAR7 

Před prvním použitím nabijte přístroj alespoň po dobu 2 hodin.

 • Stisknutím a podržením hlavního tlačítka na 2 sekundy přístroj zapnete nebo vypnete, a poté jedním stisknutím tlačítka přepnete funkci.
 • Když není přístroj nabíjen, připojen k síti nebo není vybrán žádný z režimů, dojde k automatickému vypnutí. Při nabíjení svítí kontrolky jedna po druhé. Při plném nabití přístroje svítí všechny kontrolky.
 • Před každým použitím očistěte špachtli přístroje kouskem čisté látky nebo vatovým tamponem.
 • Před každým použitím naneste na pokožku vhodný prostředek pro čistění, výživu nebo opláchněte pleť čistou vodou

Produkt není určeno pro

Ženy v období těhotenství nebo menstruace, ženy s kožními problémy způsobenými hormonální nerovnováhou, osoby s alergiemi, kožním onemocněním, dermatitidou, kožní alergií a vážným spálením od slunce, dále také pro osoby s poškozením kůže, ekzémy a otoky. Tělesně či psychicky postižení mají zakázáno používat výrobek, pokud nejsou pod dohledem a vedením opatrovníka, neboť opatrovník je odpovědný za bezpečnost uživatele

Režimy

Každý režim doporučujeme používat 3-5 minut, 1-2x týdně. Lze vystřídat všechny režimy za sebou, nebo si je rozdělit na různé dny. Celková týdenní doba ošetření by neměla přesáhnout 40 minut!

Čištění pleti (Cleaning)
Omyjte obličej čistou vodou a naneste čisticí prostředek na obličej (gel, mýdlo, olej, aj.). Stisknutím tlačítka vyberte režim "Cleaning", pro důkladné vyčištění pleti. Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 1), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Lifting pleti (Lifting)
Očistěte obličej čistou vodou a zchlaďte ho například studeným ručníkem nebo žínkou po dobu 5-10 minut, aby se zmenšily póry. Na obličej aplikujte esenci, olej nebo sérum. Dvojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Lifting“, pro přechod do režimu pomalého poklepávání. Pomalu s přístrojem pohybujte ve směru pórů po dobu 5 minut (obr. 2). Hloubkové a účinné složky podporují metabolismus a díky silnému kolísání ultrazvukových vln aktivují pokožku. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové vyživení pleti (Ion+)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Aplikujte výživnou esenci. Trojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion+“, pro import záporných iontů. Pomalu se špachtlí pohybujte ve směru pórů (obr. 1). Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové čištění (Ion-)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Naneste odstraňovač černých teček, esenci, nebo masku (doporučujeme nechat působit cca 10 minut).

Čtverým stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion-“, pro export kladných iontů (Ion-). Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 2), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně. Pro docílení velmi hloubkového čistění použijte přístroj po dobu max. 10 minut a poté jej důkladně očistěte.

Čištění a údržba

 • Po každém použití je třeba přístroj ihned vyčistit, aby se zabránilo nahromadění mastnoty nebo jiných zbytků.
 • Výrobek lze jemně otřít studenou vodou, teplou vodou, měkkým hadříkem nebo vatovým tamponem.
 • Nečistěte přístroj přímo pod tekoucí vodou, ani jej neponořujte, mohlo by dojít k poškození přístroje.
 • Nepoužívejte ostrá, korozivní nebo těkavá ředidla, plyn, ani jiné chemické čističe, které by mohly způsobit poškození přístroje.
 • Při povrchovém čištění a údržbě přístroje vždy zavřete špachtli víčkem a vytáhněte nabíjecí aparát ze zdroje.
 • Pokud je přístroj delší dobu v nečinnosti (3+ měsíce), plně jej nabijte a poté stroj uskladněte, aby nedošlo k poškození baterie.

Doporučení

 • Při používání produktu držte zlaté pruhy na bočních stranách přístroje, aby docházelo k plné realizaci funkce importu a exportu iontů. Upozorňujeme, že pokud nejsou pruhy dobře chyceny, nemusí výrobek správně fungovat.
 • Při použití produktu nakloňte úhel špachtle (asi 45 stupňů), a zatlačte špachtli proti směru pórů.
 • Při aplikování režimu nezastavujte, nepoužívejte k aplikaci příliš velkou sílu a aplikaci provádějte vždy pomalu.
 • Pokud máte na pokožce zánět, vyrážku nebo jiné problémy, použijte produkt až po vyléčení nebo po poradě s lékařem.
 • Doporučujeme aplikovat opakování režimů min. v denním intervalu. Stejný režim by se neměl používat vícekrát denně!

Upozornění

 • Zařízení nepoužívejte během nabíjení baterie.
 • Před použitím produktu si pozorně přečtěte návod k použití a řádně si jej uschovejte, aby si případně mohli přečíst návod i další lidé, kteří budou produkt používat.
 • Pokud je nabíjecí vedení poškozeno, produkt nepřipojujte k síti, abyste nepoškodili další elektrická zařízení. V případě poškození nebo reklamace kontaktujte výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • Pokud pocítíte bolesti, abnormální pocity na pleti nebo dojde k poškození pleti, okamžitě produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.
 • Skladujte mimo dosah dětí. Zakázáno používat produkt dětmi!
 • Nepoužívejte produkt v blízkosti hořlavých materiálů (alkohol, benzín, odlakovač na nehty atd.
 • Chraňte výrobek před vlhkostí, nevkládejte jej do myčky nádobí, pračky, do mikrovlnné trouby nebo jiných domácích spotřebičů.
 • Přístroj nepoužívejte ve sprše nebo ve vaně, ani v blízkosti jiného vodního zdroje (vodní nádrže, bazény, umyvadla, dřezy, aj.).
 • Pokud je produkt poškozen neopatrným pádem nebo kolizí, znovu jej nepoužívejte.
 • Nerozebírejte ani neopravujte výrobek doma bez odborníka. Obraťte se na výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • K napájení používejte výhradně USB kabel, který byl součástí balení, abyste zajistili dosažení požadovaného napětí a splnění specifikací produktu.
 • Osoby s elektronickými zdravotnickými prostředky, zejména osoby s kardiostimulátory by měli produkt používat se zvýšenou opatrností a po konzultaci s lékařem.
 • Nepoužívejte přístroj nadměrně dlouho a často, a řiďte se dle doporučené doby ošetření v příručce.


Technické parametry:
Rozměry produktu: 170 × 42 × 15mm
Hmotnost produktu: 76g

Nabíjení

Připojte USB kabel ke špachtli (ve spodní části). Použijte USB kabel a připojte jej k počítači nebo k adaptéru a zasuňte do zásuvky. Veškeré fotografie jsou pouze ilustrační. Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem!

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše