Prodloužená záruka

Získejte až 3 roky navíc ke standardní zákonné záruce! Porouchané zboží zdarma opravíme, nebo vyměníme za nové.

  - záruka platí, i když spotřebič prodáte dál
  - bez spoluúčasti
  - možné dokoupit až 30 dnů po zakoupení výrobku

Ze zákona máte záruku 2 roky, jenže když investujete často nemalou částku do nákupu něčeho nového, tak počítáte s tím, že Vám to bude fungovat delší dobu, po kterou nebudete muset řešit drahý servis nebo nový nákup. A pro tento případ je tu prodloužená záruka, díky které můžete být v klidu až 5 let.

Co se může stát?
Představte si, že jste si koupili novou televizi, která dva roky funguje bezvadně. Jenže třetí rok začne na televizi problikávat obraz. Zavoláte tedy autorizovaný servis a přijde technik. Ten Vám ale oznámí, že cena opravy vyjde na polovinu ceny nové televize, nebo že taková oprava vůbec není možná. Stejně tak se Vám může stát, že náhradní díl nebude k dispozici nebo bude mít dlouhou dodací lhůtu. Vám tak nezbyde, než se smířit se sníženou kvalitou stávající televize, nebo budete muset koupit televizi novou. Kdybyste však měli prodlouženou záruku, nic takového byste nemuseli řešit.

Jak službu uplatnit?
Když se Vám během prodloužené záruky náhodou něco přihodí, stačí závadu nahlásit na webu hlaseniskod.cz nebo na čísle 283 002 868.

Jak bude prodloužená záruka vyřešena?
V rámci služby Vám zajistíme opravu nebo výměnu za produkt ve srovnatelné kvalitě i ceně, a to s bezplatnou dopravou až k Vám domů. No a kdybyste se při výměně rozhodli pro dražší produkt, nevadí, jen doplatíte rozdíl v ceně.

Co když o zboží přijdu nebo ho prodám?
Prodloužená záruka se Vám jen tak neztratí. Když o zboží přijdete - třeba z důvodu výměny v záruční lhůtě, dostanete celé pojistné nazpět. Zároveň, když se rozhodnete výrobek prodat, pak prodloužená záruka platí i nadále. Vy tak zboží nemusíte prodávat pod cenou jen proto, že mu již záruka skončila.

Kde si můžu službu objednat a kolik stojí?
Prodlouženou záruku najdete u vybraného zboží na našich internetových stránkách. Cena záruky se pak přímo odvíjí od ceny zboží.

Pro více informací klikněte na tento odkaz Pojištění prodloužené záruky 


 

Pojištění náhodného poškození a odcizení

Nemusíte si odříkat kvalitní produkt jen proto, že se bojíte jeho rozbití nebo odcizení. Pojistěte se a užívejte si bez strachu z nečekaných událostí.

 - přenositelné na druhou osobu
 - zahrnuje i náhodné poškození nebo zničení věci.
 - pokrývá krádež věci i odcizení z důvodu vloupání.

Na co se služba vztahuje?
Například když Vám výrobek upadne, nebo když se Vám do něj dostane tekutina, nebo když Vám jej poškodí Váš domácí mazlíček. Stejně tak lze službu uplatňovat i v případě loupeže nebo v případě vloupání.

Na co se služba nevztahuje?
Službu nemůžete uplatnit, pokud jste výrobek úmyslně poškodili, nebo pokud jde o kosmetické vady, které nemají vliv na funkci výrobku. Stejně tak není možné pojištění využít, pokud nebudete škodám předcházet - nenechávejte věci volně odložené a bez dozoru nebo třeba na viditelném místě v autě.

Jak službu uplatnit?
V každém případě musí být škoda nahlášena Policii ČR. Následně pak stačí závadu nahlásit na webu hlaseniskod.cz nebo na čísle 283 002 868, kde s Vámi dořeší vše potřebné.

Jak bude pojištění dořešeno?
Po splnění pojistných podmínek si můžete vybrat nové zboží ve stejné hodnotě. Můžete si vybrat i dražší výrobek, pak jen doplatíte rozdíl v ceně a zboží Vám bude doručeno bezplatně na Vaši adresu.

Kde si můžu pojištění objednat a kolik stojí?
Prodlouženou záruku najdete u vybraného zboží na našich internetových stránkách. Cena záruky se pak přímo odvíjí od ceny zboží.

Pro více informací klikněte na tento odkaz Pojištění náhodného poškození a odcizení


 

Předplacená záchrana dat

Chraňte své informace a vzpomínky jen s minimálními výlohami. Díky této službě můžete ušetřit nemalý obnos za obnovu dat z poškozeného média nebo telefonu.

 - bezplatné zajištění svozu poškozeného média
 - zdarma diagnostika a záchrana dat
 - bezplatné doručení dat do Vašich rukou.
 
Rodinné fotografie, účetnictví, kryptoměny, důležité dokumenty atd. - o nic z toho člověk nechce přijít, ale přesto se někdy stane, že záznamové médium selže. Pak nezbývá nic jiného, než se obrátit na specialisty na záchranu dat. Jenže záchrana dat běžně stojí tisíce až desetitisíce korun podle náročnosti záchrany, která Vás postaví před nepříjemné rozhodování: smířit se se ztrátou, a nebo udělat nepříjemný zásah do rozpočtu? Naštěstí je tu ještě jedno řešení, stačí si pořídit předplacenou záchranu dat, a když dojde na poškození Vašich dat, záchranu budete mít zcela zdarma.

K jakým produktům je možné službu koupit?
Službu je možné pořídit k vybraným pevným diskům, SSD, ale i k vybraným chytrým telefonům, notebookům nebo stolním počítačům.
 
Můj disk nebo paměťová karta nefunguje, co mám dělat?
Nejprve si zkuste vzpomenout, jestli jste zde měli uložená důležitá data. Pokud ano, pak stačí zavolat na číslo 775 220 440, kde s Vámi dořeší svoz Vašeho média.
 
Jaká je šance na záchranu dat?
Data se podaří zachránit v neskutečných v 80% případů!
 
Jak bude záchrana dat probíhat?
Nejprve proběhne analýza závady. Pokud bude možné data obnovit, což je běžné, pak proběhne jejich uložení na jiné médium. Poté budete kontaktováni, jakým způsobem chcete data převzít - zdali dodáte jiné médium, jestli chcete koupit médium jiné, nebo jestli data chcete uložit na zabezpečený server, odkud si je stáhnete.
 
Co když se data zachránit nepovede?
Není to časté, ale i takový případ může nastat. Když už k takové situaci dojde, tak dostanete peníze za zaplacenou službu nazpět.
 
Jak dlouho Předplacená záchrana dat platí?
Služba platí po dobu dvou let od nákupu výrobku, ke kterému byla pořízena.
 
Kde si můžu službu objednat a kolik stojí?
Předplacenou záchranu dat najdete u vybraného zboží na našich internetových stránkách. Cena služby se pak odvíjí odvíjí od typu a kapacity úložiště.

 Pro více informací klikněte na tento odkaz Předplacená záchrana dat

 


První spuštění nového zařízení BSstart

Neztrácejte čas nastavováním a instalací nového počítače nebo notebooku. Nové zařízení vyžaduje správné nastavení, které pro Vás zajistíme.

 - instalace všech důležitých programů pro Vaši pohodlnou práci
 - zabezpečení zařízení za účelem minimalizace rizika napadení virem
 - optimalizace systému pro plynulý chod

Když si pořídíte nový počítač, velmi pravděpodobně již bude mít nainstalovaný operační systém - nejčastěji Windows. Jenže to samo o sobě nestačí, protože Windows po instalaci neumí otevřít většinu kancelářských dokumentů, natož je pak ještě upravovat. Stejně tak budete mít problém s přehráváním filmů, otevíráním různých typů obrázků apod. Na druhou stranu pak mnoho výrobců do počítače instaluje spoustu programů, které ale vůbec nepotřebujete, a které budou celý systém brzdit.  Abyste ale nic z toho nemuseli řešit, pak je tu pro Vás právě tato služba.
 
Jaké programy mi do počítače/notebooku nahrajete?
Programy pro práci s kancelářskými dokumenty, pro prohlížení obrázků a fotek, pro otevírání PDF dokumentů a další.
 
Kancelářský software stojí tisíce korun. Ten dostanu také?
Ano, v rámci uvedené ceny Vám nahrajeme plnohodnotnou ale bezplatnou alternativu, která Vám naprosto pohodlně umožní otevírat, vytvářet a upravovat tabulky, dokumenty i celé prezentace.
 
Potřebuje nové zařízení nějakou optimalizaci?
Výrobci počítačů i notebooků se snaží ušetřit nebo vydělat, kde se dá. Proto do nových zařízení často instalují své vlastní nebo i cizí programy a jejich zkušební verze s očekáváním, že až si program vyzkoušíte, tak si jej koupíte. Ať už se program rozhodnete využít nebo ne, zbytečně Vám bude zabírat místo, zpomalovat chod systému, a nebo v krajním případě může vytvářet zbytečné bezpečnostní riziko. Proto je dobré všechny tyto zbytné programy ihned odstranit.
 
Jak mi můj počítač nebo notebook zabezpečíte proti internetovým hrozbám?
Nejprve Vám celý systém i programy zaktualizujeme, to je totiž to nejdůležitější. Následně zajistíme, aby aktualizace probíhaly automaticky i v budoucnu. Nakonec pak nastavíme antivirový program, který bude nonstop hlídat případné bezpečnostní hrozby.

 


Aplikace ochranného skla

Výměna displeje je tou nejdražší opravou snad na každém chytrém telefonu. U těch nejlepších telefonů může dosahovat ceny až 12.000,- Kč. Nákup vhodného pouzdra a aplikace ochranného skla Vám pomůže riziko velké investice snížit na minimum.

 - ochrana displeje hned od prvního rozbalení
 - profesionální instalace bez prachu a bublinek
 - žádné další náklady - práce i materiál jsou již v ceně

Jak pevné je ochranné sklo?
Ochranná skla jsou z tzv. temperovaného skla, které je velice pevné a poškrábou ho až ty nejtvrdší materiály.

Nebude se mi sklo odlepovat?
Nemusíte se obávat, používáme jen ta nejkvalitnější skla, která ve spojení s profesionální instalací zaručují, že sklo bude držet jako přibité.

Co když se mi sklo rozbije?
V dané chvíli ochranné sklo odvedlo svoji práci a téměř jistě zachránilo displej Vašeho chytrého telefonu. Rozbité sklo není problém odstranit a následně nechat aplikovat nové.

Bude můj telefon s ochranným sklem nějak omezen?
Všechny funkce telefonu budou stejné jako doposud. Ovládání prstem nebo gesty bude fungovat i nadále, displej můžete čistit stejně, jako byste čistili originální displej, nic se pro Vás nemění.
 
Kde si můžu službu objednat a kolik stojí?
Aplikaci ochranného skla dat najdete u vybraných chytrých telefonů na našich internetových stránkách. Cena služby je pak uvedena přímo u telefonu.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše