HiFi audio

Cena a štítky
Stav zboží:
Dostupnost:
Výrobce
(1)
(1)
(10)
(514)
(1)
(25)
(6)
(5)
(10)
(6)
(1)
(8)
(2)
(1)
(141)
(7)
(10)
(1)
(40)
(1)
(2)
(16)
(20)
(3)
(189)
(118)
(2)
(6)
(1)
(1)
(1)
(28)
(10)
(3)
(8)
(11)
(11)
(33)
(7)
(2)
(3)
(1)
(8)
(8)
(3)
(24)
(22)
(1)
(26)
(7)
(27)
(4)
(34)
(11)
(12)
(4)
(1)
(5)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(2)
(12)
(9)
(4)
(25)
(16)
(3)
(24)
(2)
(2)
(15)
(18)
(6)
(76)
(16)
(3)
(3)
(9)
(7)
(1)
(11)
(5)
(1)
(22)
(4)
(23)
(35)
(5)
(1)
(6)
(22)
(17)
(2)
(1)
(4)
(20)
(6)
(1)
(12)
(6)
(62)
(9)
(15)
(2)
(3)
(2)
(44)
(1)
(8)
(4)
(4)
(2)
(11)
(5)
(1)
(2)
(7)
(31)
(6)
(27)
(7)
(14)
(7)
(1)
(5)
(1)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(2)
(3)
(35)
(27)
(12)
(16)
(3)
(27)
(3)
(8)
(1)
(6)
(14)
(16)
(1)
(1)
(7)
(25)
(20)
(3)
(16)
(3)
(36)
(2)
(1)
(20)
(11)
(10)
(9)
(4)
(10)
(6)
(16)
(31)
(75)
(2)
(3)
(2)
(4)
(13)
(2)
(24)
(34)
(12)
(23)
(2)
(8)
(37)
(1)
(23)
(90)
(1)
(6)
(16)
(4)
(14)
(40)
(1)
(10)
(35)
(5)
(10)
(43)
(24)
(7)
(37)
(2)
(3)
(22)
(23)
(33)
(8)
(2)
(2)
(1)
(10)
(1)
(14)
(1)
(12)
(9)
(5)
(5)
(68)
(5)
(1)
(16)
(20)
(8)
(20)
(11)
(4)
(63)
(1)
(13)
(9)
(3)
(1)
(1)
(8)
(8)
(2)
(21)
(7)
> 1000 produktů
Kabel signálový AQ S1
Kód:1067936
PN:

Kabel signálový AQ S1

55,4 Kč
Skladem Trutnov > 50ks
Kabel signálový AQ S1
Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m
Kód:1398989
PN:

Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m

72,0 Kč
Skladem Trutnov > 5ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi. Cena za 1m.
Mikrofon Havit H208D
Kód:1240002
PN:H208D

Havit H208D

119 Kč
Skladem Trutnov 4 ks
stolní, připojení skrze 3,5mm Jack, délka kabelu 1,4 m, dynamický, všesměrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 1,7 Ohm, vhodný pro mluvené slovo (H208D)
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Datový kabel OPTIX SC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189444
PN:1019

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

145 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1019)
KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m
Kód:1068048
PN:

KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m

167 Kč
Skladem Trutnov 3ks
KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m
Datový kabel OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189431
PN:1030

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

168 Kč
Skladem Trutnov 5ks
propojovací, délka 1 m, male konektor 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
Audio kabel Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type
Kód:1205494
PN:BCNBI

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type

179 Kč
Skladem Trutnov 1ks
propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení (BCNBI)
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 2m G.657A
Kód:1189438
PN:1051

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A

187 Kč
Skladem Trutnov 4ks
propojovací, 2 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1051)
KAO015 - optický audio kabel 1,5 m
Kód:1068138
PN:

KAO015 - optický audio kabel 1,5 m

209 Kč
Skladem Trutnov 3ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189437
PN:1050

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

224 Kč
Skladem Trutnov > 5ks
propojovací, délka 1 m, male konektor 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1050)
Audio kabel Vention USB-C Male to 3.5mm Earphone Jack With DAC Adapter 0.1m Gray Aluminum Alloy Type
Kód:1205543
PN:BGMHA

Vention USB-C Male to 3.5mm Earphone Jack With DAC Adapter 0.1m Gray Aluminum Alloy Type

279 Kč
Skladem Trutnov 4ks
délka 0,1 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 1× jack 3,5 mm, rovné zakončení (BGMHA)
Audio kabel AQ Mono 6.3mm - RCA 1m
Kód:0348104
PN:AQRCA1

AQ Mono 6.3mm - RCA 1m

399 Kč
Skladem Trutnov 2ks
propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 6,35 mm, 1× cinch (RCA), pozlacené konektory, rovné zakončení (AQRca1)
ARTSOUND KITRO3 - MDF montážní kit pro reproduktory Artsound MDC620 / 650 / 800 / FL620 / RO650.2 / 2060
Kód:1174504
PN:

ARTSOUND KITRO3 - MDF montážní kit pro reproduktory Artsound MDC620 / 650 / 800 / FL620 / RO650.2 / 2060

489 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
Montážní KIT RO 3 - určený pro reproduktory MDC620 / 650 / 800 / FL620 / RO650.2 / 2060
ARTSOUND UNI30- nástěnný reproduktor, 20 - 60 W, bílý
Kód:1052113
PN:

ARTSOUND UNI30- nástěnný reproduktor, 20 - 60 W, bílý

3 299 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Dvoupásmový nástěnný ABS reproduktor s výkonem 60 W a držákem v ceně.
ARTSOUND Rock BR - zahradní reproduktor,130 W, šedý
Kód:1067372
PN:

ARTSOUND Rock BR - zahradní reproduktor,130 W, šedý

3 730 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Venkovní reproduktor ve tvaru kamene, dvoupásmový, RMS výkon 65 W.
ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - černý
Kód:1052103
PN:aasw45b

ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - černý

3 890 Kč
Skladem Trutnov 3ks
Kompaktní venkovní reproduktor, dvoupásmový, voděodolný, 50 W.
ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - bílý
Kód:1052104
PN:

ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - bílý

3 890 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Kompaktní venkovní reproduktor, dvoupásmový, voděodolný, 50 W.
Reproduktory Presonus Eris E4.5 BT
Kód:1123253
PN:RPRE007

Presonus Eris E4.5 BT

4 605 Kč
Skladem Trutnov 1ks
aktivní, 2.0 o výkonu 50W, frekvenční rozsah od 70 do 20000 Hz, 2pásmové, 3,5 mm jack, 6,3 mm jack, AUX, RCA (cinch), Bluetooth (RPRE007)
ARTSOUND HPRO550 - stereofonní vestavný reproduktor
Kód:1067347
PN:

ARTSOUND HPRO550 - stereofonní vestavný reproduktor

4 990 Kč
Skladem Trutnov 4ks
Elegantní stereofonní dvoupásmový vestavný reproduktor s tenkým rámečkem a magnetickou mřížkou.
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
Kód:1052090
PN:

ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor

8 490 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Plochý, designově čistý, dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W
ARTSOUND RO2060 - podhleaART SOUND RO2060 - ART SOUND RO2060 - High-End podhledový reproduktor, kulatý, 120 Wové repro flat
Kód:1067340
PN:

ARTSOUND RO2060 - podhleaART SOUND RO2060 - ART SOUND RO2060 - High-End podhledový reproduktor, kulatý, 120 Wové repro flat

14 990 Kč
Skladem Trutnov 3ks
Dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s vynikajícím zvukem pro nejnáročnější aplikace - výkon 120 W.
Doprava zdarma
ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zesilovač
Kód:1175023
PN:

ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zesilovač

34 990 Kč
Skladem Trutnov 1ks
12-kanálový výkonový zesilovač s automatickou detekcí signálu.
Doprava zdarma
Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparentní, metráž, 1m
Kód:1158472
PN:9120035822024

AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparentní, metráž, 1m

26,6 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m
Kód:0941649
PN:9120035822031

Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m

35,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m
Kód:1175171
PN:KV-050-97

Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m

45,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Kabel k propojení reprosoustav, obsahuje 100% měď, 2 vodiče (2 vodiče o průřezu 1,5 mm2)
AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m
Kód:1066827
PN:

AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m

50,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 2,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, bílý.
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Kód:1241576
PN:859558981049

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

133 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1312273
PN:1029

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

190 Kč
Skladem Trutnov 5 ks
propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
KAO030 - optický audio kabel 3,0 m
Kód:1061475
PN:

KAO030 - optický audio kabel 3,0 m

349 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
ARTSOUND MD50 spotlight reproduktor 20 W , bílý
Kód:1693673
PN:

ARTSOUND MD50, bílý

1 099 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
Vestavný kulatý širokopásmový reproduktor velmi malých rozměrů, RMS 20 W.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše