HiFi audio

Cena a štítky
Stav zboží:
Dostupnost:
Výrobce
(1)
(2)
(10)
(521)
(13)
(9)
(5)
(14)
(6)
(1)
(8)
(1)
(3)
(1)
(173)
(10)
(10)
(48)
(3)
(12)
(4)
(271)
(20)
(125)
(2)
(2)
(6)
(1)
(1)
(30)
(27)
(4)
(23)
(15)
(7)
(38)
(10)
(3)
(1)
(1)
(4)
(34)
(8)
(1)
(3)
(35)
(3)
(71)
(25)
(1)
(32)
(30)
(11)
(11)
(6)
(1)
(5)
(1)
(9)
(1)
(7)
(2)
(12)
(11)
(4)
(28)
(1)
(16)
(3)
(22)
(2)
(2)
(12)
(18)
(13)
(78)
(18)
(4)
(3)
(10)
(9)
(1)
(13)
(1)
(5)
(20)
(4)
(32)
(39)
(8)
(6)
(24)
(1)
(4)
(4)
(3)
(3)
(20)
(4)
(1)
(19)
(7)
(68)
(11)
(16)
(5)
(1)
(49)
(1)
(5)
(2)
(4)
(6)
(2)
(11)
(5)
(1)
(2)
(30)
(8)
(29)
(19)
(14)
(6)
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(8)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(38)
(24)
(36)
(16)
(5)
(29)
(3)
(2)
(9)
(1)
(6)
(14)
(19)
(2)
(1)
(5)
(24)
(18)
(3)
(20)
(3)
(34)
(2)
(22)
(13)
(8)
(8)
(1)
(2)
(17)
(6)
(16)
(37)
(1)
(5)
(151)
(2)
(9)
(1)
(2)
(12)
(2)
(26)
(18)
(11)
(1)
(8)
(2)
(8)
(34)
(1)
(17)
(98)
(1)
(4)
(22)
(1)
(1)
(4)
(22)
(38)
(1)
(12)
(15)
(6)
(11)
(141)
(24)
(22)
(1)
(34)
(2)
(1)
(24)
(10)
(26)
(8)
(2)
(7)
(1)
(25)
(1)
(10)
(7)
(6)
(68)
(6)
(4)
(14)
(15)
(8)
(19)
(3)
(12)
(3)
(61)
(17)
(9)
(2)
(3)
(1)
(1)
(13)
(1)
(8)
(11)
(1)
(15)
(7)
> 1000 produktů
Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m
Kód:1398989
PN:

Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m

29,0 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi. Cena za 1m.
Kabel signálový AQ S1
Kód:1067936
PN:

Kabel signálový AQ S1

55,4 Kč
Skladem Trutnov > 50ks
Kabel signálový AQ S1
KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3,0 m
Kód:1068081
PN:

KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3,0 m

89,1 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Stereo audio kabel s konektory 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
Datový kabel OPTIX SC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189444
PN:1019

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

145 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1019)
YENKEE YMC 1011BK Stolní mikrofon k PC
Kód:1698390
PN:45014276

YENKEE 1011BK Stolní mikrofon

159 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Stolní mikrofon značky YENKEE, kondenzátorový, citlivost -55 dB, frekvenční rozsah 50 Hz až 16 kHz, impedance 2200 Ohm, všesměrová polární charakteristika
KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m
Kód:1068048
PN:

KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m

159 Kč
Skladem Trutnov 3ks
KAW001 - adaptér 3,5 jack 4 pol - 2x 3,5 jack (mikrofon+sluchátka), 0,15 m
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 2m G.657A
Kód:1189438
PN:1051

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A

198 Kč
Skladem Trutnov 4ks
propojovací, 2 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1051)
KAO015 - optický audio kabel 1,5 m
Kód:1068138
PN:

KAO015 - optický audio kabel 1,5 m

199 Kč
Skladem Trutnov 3ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189437
PN:1050

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

213 Kč
Skladem Trutnov > 5ks
propojovací, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1050)
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189434
PN:1049

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

215 Kč
Skladem Trutnov 2ks
propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1049)
Rádio Sencor SRD 1100 B
Kód:0722136
PN:SRD1100B

Sencor SRD 1100 B

290 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
přenosné, AM a FM tuner, výkon 0,3 W, sluchátkový výstup 3,5 mm, bateriové napájení (SRD 1100 B)
KAO030 - optický audio kabel 3,0 m
Kód:1061475
PN:

KAO030 - optický audio kabel 3,0 m

349 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
Mikrofon Trust GXT 215 Zabi USB
Kód:1182443
PN:23800

Trust GXT 215 Zabi USB

531 Kč
Skladem Trutnov 1ks
stolní, připojení skrze USB, délka kabelu 1,4 m, kondenzátorový, všesměrové snímání, frekvence od 100 do 10000 Hz (23800)
ARTSOUND MD50 spotlight reproduktor 20 W , bílý
Kód:1693673
PN:

ARTSOUND MD50, bílý

1 099 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Vestavný kulatý širokopásmový reproduktor velmi malých rozměrů, RMS 20 W.
ARTSOUND UNI30- nástěnný reproduktor, 20 - 60 W, bílý
Kód:1052113
PN:

ARTSOUND UNI30- nástěnný reproduktor, 20 - 60 W, bílý

3 299 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Dvoupásmový nástěnný ABS reproduktor s výkonem 60 W a držákem v ceně.
ARTSOUND Rock BR - zahradní reproduktor,130 W, šedý
Kód:1067372
PN:

ARTSOUND Rock BR - zahradní reproduktor,130 W, šedý

3 730 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Venkovní reproduktor ve tvaru kamene, dvoupásmový, RMS výkon 65 W.
ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - černý
Kód:1052103
PN:aasw45b

ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - černý

3 890 Kč
Skladem Trutnov 3ks
Kompaktní venkovní reproduktor, dvoupásmový, voděodolný, 50 W.
ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - bílý
Kód:1052104
PN:

ARTSOUND ASW 45.2 - venkovní voděodolný reproduktor - bílý

3 890 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Kompaktní venkovní reproduktor, dvoupásmový, voděodolný, 50 W.
ARTSOUND FL501 BT - Vestavné aktivní reproduktory s Bluetooth
Kód:1689378
PN:afl501bt

ARTSOUND FL501 BT - Vestavné aktivní reproduktory s Bluetooth

4 490 Kč
Skladem Trutnov 2ks
ARTSOUND FL501 BT - Vestavné aktivní reproduktory s Bluetooth
ARTSOUND HPRO550 - stereofonní vestavný reproduktor
Kód:1067347
PN:

ARTSOUND HPRO550 - stereofonní vestavný reproduktor

4 990 Kč
Skladem Trutnov 4ks
Elegantní stereofonní dvoupásmový vestavný reproduktor s tenkým rámečkem a magnetickou mřížkou.
ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor
Kód:1052090
PN:

ARTSOUND HPRO650 - 2-pásmový kulatý vestavný reproduktor

8 490 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Plochý, designově čistý, dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W
Reproduktor pasivní QUADRAL SIGNUM 70 (1ks), černý
Kód:1399168
PN:610034

QUADRAL SIGNUM 70 (1ks), černý

12 802 Kč
Skladem Trutnov 2ks
SIGNUM 70 má vynikající jemnou dynamiku s velkou rezervou výkonu. Aby se basové a středové reproduktory vzájemně nerušily, mají oddělené komory. SIGNUM 70 je přesvědčivý po celém jeho frekvenčním rozsahu.
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
ARTSOUND RO2060 - podhleaART SOUND RO2060 - ART SOUND RO2060 - High-End podhledový reproduktor, kulatý, 120 Wové repro flat
Kód:1067340
PN:

ARTSOUND RO2060 - podhleaART SOUND RO2060 - ART SOUND RO2060 - High-End podhledový reproduktor, kulatý, 120 Wové repro flat

14 990 Kč
Skladem Trutnov 4ks
Dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s vynikajícím zvukem pro nejnáročnější aplikace - výkon 120 W.
Doprava zdarma
ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zesilovač
Kód:1175023
PN:

ARTSOUND AMP1250B - 12-kanálový výkonový zesilovač

34 990 Kč
Skladem Trutnov 1ks
12-kanálový výkonový zesilovač s automatickou detekcí signálu.
Doprava zdarma
Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparentní, metráž, 1m
Kód:1158472
PN:9120035822024

AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparentní, metráž, 1m

26,6 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m
Kód:0941649
PN:9120035822031

Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m

35,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m
Kód:1175171
PN:KV-050-97

Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m

45,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Kabel k propojení reprosoustav, obsahuje 100% měď, 2 vodiče (2 vodiče o průřezu 1,5 mm2)
AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m
Kód:1066827
PN:

AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m

50,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 2,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, bílý.
Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
Kód:1185630
PN:401 00917

Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž

69,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Kód:1241576
PN:859558981049

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

133 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše