HiFi audio

Cena a štítky
Výrobce
(1)
(4)
(1)
(22)
(11)
(5)
(14)
(9)
(1)
(7)
(1)
(3)
(1)
(8)
(192)
(12)
(10)
(44)
(3)
(19)
(5)
(282)
(9)
(85)
(15)
(1)
(3)
(4)
(26)
(29)
(5)
(20)
(14)
(3)
(35)
(7)
(1)
(4)
(1)
(6)
(3)
(24)
(3)
(29)
(28)
(3)
(29)
(15)
(2)
(5)
(9)
(1)
(5)
(1)
(12)
(7)
(37)
(2)
(16)
(3)
(2)
(1)
(7)
(1)
(9)
(17)
(6)
(3)
(10)
(3)
(14)
(2)
(2)
(27)
(1)
(1)
(14)
(8)
(2)
(40)
(2)
(5)
(3)
(1)
(5)
(6)
(1)
(16)
(12)
(24)
(2)
(14)
(2)
(1)
(2)
(26)
(5)
(3)
(5)
(10)
(6)
(13)
(4)
(19)
(6)
(27)
(9)
(19)
(5)
(2)
(2)
(5)
(1)
(2)
(1)
(7)
(1)
(38)
(14)
(38)
(2)
(25)
(4)
(2)
(5)
(6)
(5)
(12)
(2)
(24)
(14)
(2)
(1)
(35)
(1)
(3)
(28)
(15)
(7)
(4)
(28)
(6)
(12)
(1)
(25)
(2)
(1)
(172)
(13)
(4)
(33)
(6)
(6)
(1)
(23)
(33)
(32)
(12)
(25)
(1)
(4)
(20)
(32)
(6)
(7)
(3)
(159)
(12)
(12)
(38)
(2)
(1)
(21)
(10)
(22)
(8)
(1)
(7)
(1)
(16)
(2)
(10)
(10)
(4)
(54)
(5)
(1)
(9)
(31)
(19)
(1)
(9)
(3)
(4)
(63)
(13)
(2)
(3)
(13)
(1)
(2)
(20)
(3)
> 1000 produktů
AQ KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2x Jack 3,5 mm F
Kód:1067961
PN:

AQ KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2x Jack 3,5 mm F

AQ KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2x Jack 3,5 mm F
Skladem Trutnov 1ks
39,0 Kč
AQ KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M
Kód:1067958
PN:

AQ KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M

AQ KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M
Skladem Trutnov 1ks
39,0 Kč
AQ KAJ015 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 1,5m
Kód:1068080
PN:

AQ KAJ015 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 1,5m

Stereo audio kabel s konektory 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
Skladem Trutnov 3ks
59,0 Kč
AQ KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3m
Kód:1068081
PN:

AQ KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3m

Stereo audio kabel s konektory 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
Skladem Trutnov 3ks
89,1 Kč
Mikrofon Gembird MIC-205
Kód:0467122
PN:MIC-205

Gembird MIC-205

stolní, připojení 3,5 mm Jack, délka kabelu 2 m, kondenzátorový, směrové snímání, frekvence od 50 Hz do 16000 Hz, impedance 2200 Ohm, citlivost -54 dB (MIC-205)
Skladem Trutnov 1ks
179 Kč
Datový kabel OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189431
PN:1030

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
Skladem Trutnov 5ks
190 Kč
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189434
PN:1049

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

propojovací, 0,5 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1049)
Skladem Trutnov 3ks
204 Kč
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189437
PN:1050

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

propojovací, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1050)
Skladem Trutnov 2ks
228 Kč
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 2m G.657A
Kód:1189438
PN:1051

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A

propojovací, 2 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1051)
Skladem Trutnov 4ks
240 Kč
Marvo, streamovací mikrofon MIC-03, mikrofon, bez regulace hlasitosti, černý, s 270° otočným tripodem
Kód:1218004
PN:QMMWF03UGB00 a MIC-03

Marvo, streamovací mikrofon MIC-03, mikrofon, bez regulace hlasitosti, černý, s 270° otočným tripodem

Marvo, streamovací mikrofon MIC-03, mikrofon, bez regulace hlasitosti, černý, s 270° otočným tripodem
Skladem Trutnov 1ks
749 Kč990 Kč
-24 %
Audioquest Tower JJ 8 m - kabel audio 1 x 3,5 mm - 1 x 3,5 mm
Kód:1068058
PN:

Audioquest Tower JJ 8 m - kabel audio 1 x 3,5 mm - 1 x 3,5 mm

Propojovací audio kabel s konektory 1 x 3.5 mm stereo samec na 1 x 3.5 mm stereo samec, vodiče s LGC mědi, pěnová polyetylenová izolace, stínění NDS, dvojitě-vyvážená geometrie, za studena svařované konektory.
Skladem Trutnov 1ks
1 949 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
ART SOUND UNI30- onwall LS, 20-60W bílá
Kód:1052113
PN:

ART SOUND UNI30- onwall LS, 20-60W bílá

Dvoupásmový nástěnný ABS reproduktor 60W s držákem.
Skladem Trutnov 1ks
3 299 Kč
ART SOUND FLKIT RO2060 - mounting kit
Kód:1185643
PN:

ART SOUND FLKIT RO2060 - mounting kit

ART SOUND FLKIT RO2060 - mounting kit
Skladem Trutnov 2ks
3 799 Kč
Art Sound ASW 45.2 White - voděodolný reproduktor venkovní
Kód:1052104
PN:

Art Sound ASW 45.2 White - voděodolný reproduktor venkovní

Kvalitní venkovní reproduktor, dvoupásmový, voděodolný, 50W.
Skladem Trutnov 1ks
3 890 Kč
ART SOUND AMP1250B
Kód:1175023
PN:

ART SOUND AMP1250B

Vícekanálový zesilovač 12 x 50 W.
Doprava zdarma
Skladem Trutnov 1ks
34 990 Kč

Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
Kód:1185630
PN:401 00917

Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž

Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
Skladem Trutnov > 50 ks
69,0 Kč
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Kód:1241576
PN:859558981049

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Skladem Trutnov 1 ks
133 Kč
ART SOUND KIT RO 3 - mdf inwall kit (pro MDC620/650/800/FL620/RO650.2/2060)
Kód:1174504
PN:

ART SOUND KIT RO 3 - mdf inwall kit (pro MDC620/ 650/ 800/ FL620/ RO650.2/ 2060)

Montážní KIT RO 3 - určený pro reproduktory MDC620/650/800/FL620/RO650.2/2060
Skladem Trutnov 2 ks
489 Kč
ART SOUND Rock BR - rock speaker,130W,Brown
Kód:1067371
PN:

ART SOUND Rock BR - rock speaker,130W,Brown

Kvalitní venkovní reproduktor ve tvaru kamene, dvoupásmový, RMS výkon 65W.
Skladem Trutnov 1 ks
3 730 Kč
ART SOUND HPRO 650
Kód:1052090
PN:

ART SOUND HPRO 650

ART SOUND HPRO 650
Skladem Trutnov 2 ks
8 490 Kč
AQ KA407 - spojka 2x RCA F - 2x RCA F
Kód:1067964
PN:

AQ KA407 - spojka 2x RCA F - 2x RCA F

AQ KA407 - spojka 2x RCA F - 2x RCA F
Skladem externí sklad > 10 ks
39,0 Kč
AQ KA405 - rozdvojka 1x RCA M - 2x RCA F
Kód:1067962
PN:

AQ KA405 - rozdvojka 1x RCA M - 2x RCA F

AQ KA405 - rozdvojka 1x RCA M - 2x RCA F
Skladem externí sklad > 10 ks
39,0 Kč
AQ KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M
Kód:1067963
PN:

AQ KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M

AQ KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M
Skladem externí sklad > 10 ks
39,0 Kč
AQ KA402 - redukce stereo z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
Kód:1067959
PN:

AQ KA402 - redukce stereo z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M

AQ KA402 - redukce stereo z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
Skladem externí sklad > 10 ks
39,0 Kč
AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - 100 m cívka, bílý
Kód:1066827
PN:

AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - 100 m cívka, bílý

Reproduktorový kabel 2 × 2,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, bílý.
Skladem externí sklad > 10 ks
42,0 Kč
AQ KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
Kód:1067960
PN:

AQ KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M

AQ KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
Skladem externí sklad > 10 ks
49,0 Kč
Kabel signálový AQ S1
Kód:1067936
PN:

Kabel signálový AQ S1

Kabel signálový AQ S1
Skladem externí sklad > 10 ks
55,4 Kč
AQ KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice
Kód:1067970
PN:

AQ KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice

AQ KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice
Skladem externí sklad > 10 ks
59,0 Kč
AQ 640 kabel OFC 2 x 4 mm2 - white
Kód:1067937
PN:

AQ 640 kabel OFC 2 x 4 mm2 - white

Reproduktorový kabel 2 x 4 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, balený, bílý.
Skladem externí sklad > 10 ks
69,0 Kč
Audioquest HD6 Pearl grey 152m, cena 1m
Kód:1067941
PN:

Audioquest HD6 Pearl grey 152m, cena 1m

Analogový kabel - metráž. Ideální pro rychlou instalaci ve spojení s konektory ITC-18.
Skladem externí sklad > 10 ks
69,0 Kč