Kabely HiFi

Cena a štítky
Stav zboží:
Dostupnost:
Výrobce
(2)
(5)
(50)
(268)
(18)
(1)
(2)
(1)
(39)
(3)
(26)
(2)
(9)
(1)
(17)
(21)
(2)
(2)
(9)
(10)
(59)
548 produktů
Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m
Kód:1398989
PN:

Acoustique Quality 615 kabel OFC 1,5 mm2 bílý, metráž, cena za 1m

29,0 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi. Cena za 1m.
AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m
Kód:1066827
PN:

AQ 625 kabel OFC 2 x 2,5 mm2 - bílý, metráž, 1m

50,0 Kč
Skladem Trutnov > 50ks
Reproduktorový kabel 2 × 2,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, bílý.
Kabel signálový AQ S1
Kód:1067936
PN:

Kabel signálový AQ S1

55,4 Kč
Skladem Trutnov > 50ks
Kabel signálový AQ S1
KAJ015 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 1,5 m
Kód:1068080
PN:

KAJ015 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 1,5 m

59,0 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Stereo audio kabel s konektory 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3,0 m
Kód:1068081
PN:

KAJ030 - stereo audio kabel 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack, délka 3,0 m

89,1 Kč
Skladem Trutnov 2ks
Stereo audio kabel s konektory 3,5 mm Jack - 3,5 mm Jack.
Datový kabel OPTIX SC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189444
PN:1019

OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

145 Kč
Skladem Trutnov > 20ks
propojovací, 0,5 m, male konektory: 2× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1019)
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1189434
PN:1049

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

185 Kč
Skladem Trutnov 2ks
propojovací, 0,5 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1049)
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 2m G.657A
Kód:1189438
PN:1051

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 2m G.657A

240 Kč
Skladem Trutnov 4ks
propojovací, 2 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1051)
KAO030 - optický audio kabel 3,0 m
Kód:1061475
PN:

KAO030 - optický audio kabel 3,0 m

349 Kč
Skladem Trutnov 1ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m
Kód:0941649
PN:9120035822031

Reproduktorový kabel AQ 615 OFC 1,5 mm2 transparetní, metráž, cena za 1m

35,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel 2 × 1,5 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi.
Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m
Kód:1175171
PN:KV-050-97

Reproduktorový kabel 2x1,5mm, 100% měď, metráž 1m

45,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Kabel k propojení reprosoustav, obsahuje 100% měď, 2 vodiče (2 vodiče o průřezu 1,5 mm2)
Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
Kód:1185630
PN:401 00917

Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž

69,0 Kč
Skladem Trutnov > 50 ks
Reproduktorový kabel REAL CABLE CAT 2,5 mm2 - metráž
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Kód:1241576
PN:859558981049

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

133 Kč
Skladem Trutnov 1 ks
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Datový kabel OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189431
PN:1030

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

178 Kč
Skladem Trutnov 5 ks
propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
OPTIX LC-LC Optický patch cord  09/125 0,5m G.657A
Kód:1312273
PN:1029

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 0,5m G.657A

190 Kč
Skladem Trutnov 5 ks
propojovací, 1 m, male konektory: 2× LC (Full-duplex), rovné zakončení (1030)
KAO015 - optický audio kabel 1,5 m
Kód:1068138
PN:

KAO015 - optický audio kabel 1,5 m

199 Kč
Skladem Trutnov 3 ks
Optický audio kabel pro dokonalý přenos zvuku.
Datový kabel OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A
Kód:1189437
PN:1050

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

216 Kč
Skladem Trutnov > 5 ks
propojovací, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení (1050)
KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M
Kód:1067958
PN:

KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M

39,0 Kč
Skladem externí sklad > 5 ks
KA401 - redukce stereo z Jack 6,3 mm F na Jack 3,5 mm M
KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2 x Jack 3,5 mm F
Kód:1067961
PN:

KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2 x Jack 3,5 mm F

39,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA404 - rozdvojka stereo z Jack 3,5 mm M na 2 x Jack 3,5 mm F
KA405 - rozdvojka 1 x RCA M - 2 x RCA F
Kód:1067962
PN:

KA405 - rozdvojka 1 x RCA M - 2 x RCA F

39,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA405 - rozdvojka 1 x RCA M - 2 x RCA F
KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M
Kód:1067963
PN:

KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M

39,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA406 - adaptér stereo 2x RCA F - 3,5 mm Jack M
KA407 - spojka 2 x RCA F - 2 x RCA F
Kód:1067964
PN:

KA407 - spojka 2 x RCA F - 2 x RCA F

39,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA407 - spojka 2 x RCA F - 2 x RCA F
KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
Kód:1067960
PN:

KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M

49,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA403 - redukce mono z Jack 3,5 mm F na Jack 6,3 mm M
KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice
Kód:1067970
PN:

KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice

59,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA409 - spojka audio kabelů 3,5 mm Jack samice - 3,5 mm Jack samice
Audioquest HD6 Pearl grey 152 m, cena 1 m
Kód:1067941
PN:

Audioquest HD6 Pearl grey 152 m, cena 1 m

79,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
Audio-video kabel - metráž. Ideální pro rychlou instalaci ve spojení s konektory ITC-18.
Audioquest ITC-18G RCA konektor RCA samec pro kabel 18 AWG - zlacený  ITC-18G/RCA50
Kód:1067947
PN:

Audioquest ITC-18G RCA konektor RCA samec pro kabel 18 AWG - zlacený ITC-18G/RCA50

79,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
Celokovový zlacený RCA konektor pro snadnou instalaci bez pájení. na kabel HD 6.
Audioquest ITC-24G RCA Konektor RCA samec pro kabel 24 AWG zlacený
Kód:1067948
PN:

Audioquest ITC-24G RCA Konektor RCA samec pro kabel 24 AWG zlacený

79,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
Celokovový zlacený RCA konektor pro snadnou instalaci bez pájení na kabely do AWG 24.
Audioquest F konektor pro kabel 18 AWG     ITC-18G/F50
Kód:1067953
PN:

Audioquest F konektor pro kabel 18 AWG ITC-18G/F50

79,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
Vynikající celokovový anténní F konektor pro rychlou instalaci bez pájení.
KA408 - redukce stereo 3,5 mm Jack F - 2,5 mm Jack M
Kód:1067965
PN:

KA408 - redukce stereo 3,5 mm Jack F - 2,5 mm Jack M

79,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
KA408 - redukce stereo 3,5 mm Jack F - 2,5 mm Jack M
Acoustique Quality 640 kabel OFC 2 x 4 mm2 - bílý, cívka 50 m
Kód:1067937
PN:

Acoustique Quality 640 kabel OFC 2 x 4 mm2 - bílý, cívka 50 m

89,0 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
Reproduktorový kabel 2 x 4 mm2 z vysoce čisté bezkyslíkaté (OFC) mědi, balený, bílý.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše