Modul TP-Link TL-SM321B

WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321B)
Kód0108299PNTL-SM321BZáruka60 měsíců
Modul TP-Link TL-SM321B
Skladem externí sklad > 10 ksKdy zboží dostanu
Katalogová cena s DPH 529 Kč 496 Kč 410 Kč bez DPH
úterý 5.12.Přepravní společností:pondělí 4.12.Osobně v prodejně:
U tohoto zboží negarantujeme doručení pod stromeček.
Celková cena496 Kč
410 Kčbez DPH
Celkem
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru MC220L. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. Modul využívá technologii WDM, která umožňuje vést obousměrnou komunikaci pouze po jednom vlákně.

Parametry a specifikace:

Max. délka spoje:

10 km

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z

Optický kabel:
9/125

Vlnová délka:
TX: 1310 nm
RX: 1550 nm

Konektor:
LC

Přenosová rychlost:
1,25 Gbit/s

Napájení:
3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru

Hmotnost:
12 g

Provozní teplota:
0 - 70 °C

Obsah balení:
SFP modul

MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321B)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisPodrobnostiDiskuze

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše