Síťové karty

Cena a štítky
Výrobce
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(1)
(9)
(1)
(1)
(2)
(1)
(8)
(2)
49 produktů
Síťová karta I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter
Kód:0803306
PN:U2LAN

I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter

USB 2.0 - RJ45 (U2LAN)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
349 Kč
Síťová karta TP-LINK UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter
Kód:0778036
PN:UE330

TP-LINK UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter

2v1, USB 3.0 10/100/1000 gigabitový adapter s 3 portovým USB 3.0 hubem, 1x USB 3.0, 1x Gigabit Ethernet port, 3x USB 3.0 porty (UE330)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
529 Kč
Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
Kód:0846047
PN:AOC-STGN-I1S

Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP

Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
3 548 Kč
Síťová karta AXAGON PCEE-GRH
Kód:0982781
PN:PCEE-GRH

AXAGON PCEE-GRH

Gigabit Ethernet port (RJ-45), 10/100/1000 Mbit/s, Wake on LAN, do PCIe slotu, součástí balení je i "low profile záslepka" (PCEE-GRH)
Skladem externí sklad > 10 ks
259 Kč
Síťová karta NETIS AD1103
Kód:0561073
PN:AD1103

NETIS AD1103

PCI-e, 10/100/1000 Mbps GLAN, RJ45 (AD1103)
Skladem externí sklad > 5 ks
262 Kč
Síťová karta TP-LINK UE200 USB 2.0 Foldable Fast Ethernet Adapter
Kód:0556387
PN:UE200

TP-LINK UE200 USB 2.0 Foldable Fast Ethernet Adapter

100Mbit/s, USB 2.0 (UE200)
Skladem externí sklad > 10 ks
269 Kč
Síťová karta AXAGON ADE-XR
Kód:0982780
PN:ADE-XR

AXAGON ADE-XR

USB 2.0 -> RJ45 konektor, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Wake on LAN, automatická instalace (ADE-XR)
Skladem externí sklad > 10 ks
269 Kč
Síťová karta Edimax EN-9235TX-32 V2
Kód:0303486
PN:EN-9235TX-32V2

Edimax EN-9235TX-32 V2

10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, Wake on LAN, PCI, součástí balení je i low profile záslepka (EN-9235TX-32 V2)
Skladem externí sklad > 5 ks
313 Kč
Síťová karta TP-LINK TG-3468
Kód:0206949
PN:TG-3468

TP-LINK TG-3468

10/100/1000 Mbit/s, PCIe x1 (TG-3468)
Skladem externí sklad > 10 ks
339 Kč410 Kč
-17 %
Síťová karta D-Link DGE-528T
Kód:0030145
PN:DGE-528T

D-Link DGE-528T

10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, PCI (DGE-528T)
Skladem externí sklad > 10 ks
352 Kč
Síťová karta Edimax EU-4208
Kód:0226358
PN:EU-4208

Edimax EU-4208

10/100 Mb/s, USB 2.0 (EU-4208)
Skladem externí sklad 2 ks
354 Kč
Síťová karta TP-LINK UE300 USB 3.0 Foldable Gigabit Ethernet Adapter
Kód:0494505
PN:UE300

TP-LINK UE300 USB 3.0 Foldable Gigabit Ethernet Adapter

10/100/1000 Mbit/s, USB 3.0 (UE300)
Skladem externí sklad > 5 ks
369 Kč
Síťová karta AXAGON ADE-SR
Kód:0803304
PN:ADE-SR

AXAGON ADE-SR

USB 3.0 -> RJ45 konektor, Gigabit Ethernet LAN, auto instalace (ADE-SR)
Skladem externí sklad > 10 ks
403 Kč
Síťová karta AXAGON ADE-SRC
Kód:0803305
PN:ADE-SRC

AXAGON ADE-SRC

USB-C -> RJ45, Gigabit Ethernet LAN, auto instalace (ADE-SRC)
Skladem externí sklad > 10 ks
433 Kč
Modul TP-LINK TL-SM321B
Kód:0108299
PN:TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B

WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321B)
Skladem externí sklad > 10 ks
524 Kč

WiFi USB adaptér NETIS WF2190
Kód:0561637
PN:WF2190

NETIS WF2190

802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, USB, 2x odnímatelná anténa (WF2190)
Skladem externí sklad > 10 ks
698 Kč
Belkin adaptér USB-C 3.1 to Gigabit Ethernet RJ45, 15cm
Kód:0696146
PN:F2CU040btBLK

Belkin adaptér USB-C 3.1 to Gigabit Ethernet RJ45, 15cm

•Gigabit Ethernet connectivity •USB-C Male and RJ-45 Port Female Ports •Supports 10/100/1000BASE-T •15cm length •2-year limited warranty
Skladem externí sklad > 10 ks
745 Kč890 Kč
-16 %
Síťová karta D-Link DUB-1312
Kód:0569638
PN:DUB-1312

D-Link DUB-1312

USB 3.0, 1x LAN 10/100/1000 (RJ 45) (DUB-1312)
Skladem externí sklad > 10 ks
756 Kč
Síťová karta Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Low Profile
Kód:0010596
PN:PWLA8391GTLBLK

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Low Profile

PCI 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (PWLA8391GTLBLK)
Skladem externí sklad > 5 ks
777 Kč
Síťová karta Intel PRO/1000 CT Desktop Adapter
Kód:0051316
PN:EXPI9301CTBLK

Intel PRO/1000 CT Desktop Adapter

PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (EXPI9301CTBLK)
Skladem externí sklad > 10 ks
807 Kč
Síťová karta Apple USB Ethernet Adapter
Kód:0101861
PN:MC704ZM/A

Apple USB Ethernet Adapter

pro připojení MacBooku Air k síti Ethernet (MC704ZM/A)
Skladem externí sklad > 5 ks
899 Kč
Intel PWLA8391GT síťová karta, PCI, 10/100/1000Mbps
Kód:0334756
PN:PWLA8391GT

Intel PWLA8391GT síťová karta, PCI, 10/100/1000Mbps

Gigabitová síťová karta s podporou WOL a 1x RJ45 konektorem. Podpora OS: Microsoft Windows 2000; Microsoft Windows XP; Microsoft Windows NT 4.0; Microsoft Windows 98 SE; Microsoft Windows Me; Novell NetWare 4.2; Novell NetWare 5.1; Novell NetWare 6; Li...
Skladem externí sklad > 5 ks
1 048 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
WiFi USB adaptér TP-LINK Archer T9UH
Kód:0799735
PN:ARCHERT9UH

TP-LINK Archer T9UH

vysocevýkonný, 802.11a/b/g/n/ac až 1900Mbps, Dual-Band (2.4GHz 600Mbps + 5 GHz 1300Mbps), USB 3.0, externí anténa (Archer T9UH)
Skladem externí sklad 5 ks
1 579 Kč
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk
Kód:0312487
PN:I210T1BLK

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk

PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (I210T1BLK)
Skladem externí sklad > 10 ks
1 807 Kč
WiFi síťová karta TP-Link Archer TX3000E
Kód:0983885
PN:ARCHERTX3000E

TP-Link Archer TX3000E

, plná podpora 802.11ac / a / b / g / n, Bluetooth 5.0, Dual-band, 2402 Mb/s - 5GHz + 574 Mb/s - 2.4GHz, 5x GLAN, 2× vícesměrová anténa, podpora technologií OFDMA a MU-MIMO (Archer TX3000E)
Skladem externí sklad 2 ks
2 249 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Síťová karta ASUS XG-C100C
Kód:0898484
PN:90IG0440-MO0R00

ASUS XG-C100C

10GBase-T PCIe, se zpětnou kompatibilitou 5/2,5/1G a 100Mb/s, RJ45 port, integrovaný QoS (90IG0440-MO0R00)
Skladem externí sklad > 10 ks
3 199 Kč
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk
Kód:0778035
PN:I350T4V2BLK

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk

PCIe x4, 4x 10/100/1000 GLAN, bulk (I350T4V2BLK)
Skladem externí sklad > 10 ks
4 948 Kč8 584 Kč
-42 %
Gigabyte CLN4C34 - Quad port 10GbE (SFP+), Cx-4, PCI-E16 MD2
Kód:0846050
PN:9ALN4M34NR-00

Gigabyte CLN4C34 - Quad port 10GbE (SFP+), Cx-4, PCI-E16 MD2

Gigabyte CLN4C34 - Quad port 10GbE (SFP+), Cx-4, PCI-E16 MD2
Skladem externí sklad 2 ks
6 636 Kč
Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2
Kód:0846046
PN:AOC-STGN-I2S

Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2

Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2
Skladem externí sklad > 10 ks
6 938 Kč
Síťová karta Synology LAN 2x10GbE RJ45
Kód:0938686
PN:E10G18-T2

Synology LAN 2x10GbE RJ45

. (E10G18-T2)
Skladem externí sklad > 10 ks
7 429 Kč