Síťové karty

Cena a štítky
Stav zboží:
Dostupnost:
Výrobce
(2)
(18)
(1)
(2)
(12)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(6)
(6)
(1)
(2)
90 produktů
Síťová karta AXAGON ADE-TR , USB-A>GLAN, Metal Gray
Kód:1226805
PN:ADE-TR

AXAGON ADE-TR , USB-A>GLAN, Metal Gray

401 Kč
Skladem 1ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s, wake on LAN a plug and play (ADE-TR)
Síťová karta TP-Link TX401, 10 Gigabit PCIe Adapter
Kód:1875646
PN:TX401

TP-Link TX401, 10 Gigabit PCIe Adapter

2 395 Kč
Skladem 1ks
interní, LAN připojení, PCI Express male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 10000 Mb/s, wake on LAN a QoS (TX401)
Síťová karta D-Link DUB-E100
Kód:0049546
PN:DUB-E100

D-Link DUB-E100

704 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (DUB-E100)
Modul TP-Link TL-SM321B
Kód:0108299
PN:TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

516 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321B)
Síťová karta PremiumCord USB -> RJ45 (10/100 Mbit)
Kód:0127207
PN:KUETHERNET2

PremiumCord USB -> RJ45 (10/100 Mbit)

331 Kč
Skladem externí sklad 4 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (kuethernet2)
Síťová karta TP-Link TG-3468
Kód:0206949
PN:TG-3468

TP-Link TG-3468

310 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
interní, PCI Express male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (TG-3468)
Síťová karta Edimax EW-7612PIn V2
Kód:0303488
PN:EW-7612PINV2

Edimax EW-7612PIn V2

111 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
PCIe karta pro WiFi 802.11b/g/n 300Mbps, odnímatelná anténa, low profile (EW-7612PIn V2)
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk
Kód:0312487
PN:I210T1BLK

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk

1 329 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (I210T1BLK)
Síťová karta TP-Link UE300 USB 3.0 Foldable Gigabit Ethernet Adapter
Kód:0494505
PN:UE300

TP-Link UE300 USB 3.0 Foldable Gigabit Ethernet Adapter

345 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (UE300)
Síťová karta HPE Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter
Kód:0531254
PN:615732-B21

HPE Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter

1 319 Kč
Skladem externí sklad 2 ks
PCIe x1, ověřte kompatibilitu s vaším HP serverem (ML30 Gen10, DL20 Gen10) (615732-B21)
Síťová karta TP-Link UE200 USB 2.0 Foldable Fast Ethernet Adapter
Kód:0556387
PN:UE200

TP-Link UE200 USB 2.0 Foldable Fast Ethernet Adapter

263 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, plug and play (UE200)
WiFi USB adaptér NETIS WF2190
Kód:0561637
PN:WF2190

NETIS WF2190

678 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, USB, 2x odnímatelná anténa (WF2190)
Síťová karta D-Link DUB-1312
Kód:0569638
PN:DUB-1312

D-Link DUB-1312

749 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (DUB-1312)
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk
Kód:0778035
PN:I350T4V2BLK

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk

4 101 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
PCIe x4, 4x 10/100/1000 GLAN, bulk (I350T4V2BLK)
Replikátor portů TP-Link UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter
Kód:0778036
PN:UE330

TP-Link UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter

464 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
připojení pomocí USB-A, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: (UE330)
WiFi adaptér Mascom N300
Kód:0799713
PN:U522B

Mascom N300

571 Kč
Skladem externí sklad
univerzální, WiFi/LAN, tlačítko WPS, kompaktní, intergrované antény, 300Mbps, podpora zabezpečení (U522b)
WiFi USB adaptér TP-Link Archer T9UH
Kód:0799735
PN:ARCHERT9UH

TP-Link Archer T9UH

1 331 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
WiFi 5, Wi-Fi standard 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b a 802.11a, přenosová rychlost v pásmu 2,4 GHz 600 Mb/s, přenosová rychlost v pásmu 5 GHz 1300 Mb/s, WPS, neodnímatelná anténa (Archer T9UH)
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Síťová karta AXAGON ADE-SR
Kód:0803304
PN:ADE-SR

AXAGON ADE-SR

390 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s, wake on LAN a plug and play (ADE-SR)
Síťová karta AXAGON ADE-SRC
Kód:0803305
PN:ADE-SRC

AXAGON ADE-SRC

411 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-C male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s, wake on LAN a plug and play (ADE-SRC)
Síťová karta i-tec USB 2.0 Fast Ethernet Adapter
Kód:0803306
PN:U2LAN

i-tec USB 2.0 Fast Ethernet Adapter

364 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, wake on LAN (U2LAN)
Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2
Kód:0846046
PN:AOC-STGN-I2S

Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2

8 870 Kč
Skladem externí sklad > 5 ks
Supermicro STGN-i2S - Dual port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP, odpovídá X520A-DA2
Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
Kód:0846047
PN:AOC-STGN-I1S

Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP

5 121 Kč
Skladem externí sklad 1 ks
Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
Síťová karta ASUS XG-C100C
Kód:0898484
PN:90IG0440-MO0R00

ASUS XG-C100C

2 859 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
10GBase-T PCIe, se zpětnou kompatibilitou 5/2,5/1G a 100Mb/s, RJ45 port, integrovaný QoS (90IG0440-MO0R00)
Síťová karta AXAGON ADE-XR
Kód:0982780
PN:ADE-XR

AXAGON ADE-XR

260 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 100 Mb/s, wake on LAN a plug and play (ADE-XR)
WiFi síťová karta TP-Link Archer TX3000E
Kód:0983885
PN:ARCHERTX3000E

TP-Link Archer TX3000E

1 079 Kč1 246 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
AX3000 s Bluetooth, 802.11b/g/n/ac/ax až 2976Mbps, vysoceziskové anteny s prodlužovacím kabelem a magnetickou základnou, PCIe, Bluetooth 5.0, WPA3, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HT160 (Archer TX3000E)
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
-13 %
Síťová karta i-tec USB-C Metal 2.5Gbps
Kód:1223327
PN:C31METAL25LAN

i-tec USB-C Metal 2.5Gbps

842 Kč
Skladem externí sklad 5 ks
externí, LAN připojení (C31METAL25LAN)
Síťová karta AXAGON ADE-TRC, USB-C>GLAN, Metal Gray
Kód:1226806
PN:ADE-TRC

AXAGON ADE-TRC, USB-C>GLAN, Metal Gray

420 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
externí, LAN připojení, USB-C male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s, wake on LAN a plug and play (ADE-TRC)
Replikátor portů AXAGON HMA-GL3A SuperSpeed hub, USB-A 5Gbps -> 3x USB-A & RJ-45 GLAN, metal
Kód:1226807
PN:HMA-GL3A

AXAGON HMA-GL3A SuperSpeed hub, USB-A 5Gbps -> 3x USB-A & RJ-45 GLAN, metal

551 Kč
Skladem externí sklad > 10 ks
připojení pomocí USB-A, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ks RJ-45 Full-duplex (HMA-GL3A)
Replikátor portů AXAGON HMA-GL3AP, USB-A > GLAN & 3-port Hub, Metal Silver
Kód:1226808
PN:HMA-GL3AP

AXAGON HMA-GL3AP, USB-A > GLAN & 3-port Hub, Metal Silver

731 Kč
Skladem externí sklad 2 ks
připojení pomocí USB-A, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ks RJ-45 Full-duplex (HMA-GL3AP)
Síťová karta Satechi Aluminium Type-C to Ethernet Adapter - Silver
Kód:1362896
PN:ST-TCENS

Satechi Aluminium Type-C to Ethernet Adapter - Silver

839 Kč
Skladem externí sklad
externí, LAN připojení, USB-C male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s (ST-TCENS)
1

TP-Link TG-3468

310 KčSíťová karta TP-Link TG-3468
interní, PCI Express male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (TG-3468)
2

AXAGON PCEE-GRF, Gigabit Ethernet PCIe network card

279 KčSíťová karta AXAGON PCEE-GRF, Gigabit Ethernet PCIe network card
interní, LAN připojení, PCI Express male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor, max. přenosová rychlost LAN 1000 Mb/s, wake on LAN a pl...
3

Belkin USB-C adaptér s Gigabit Ethernetem RJ45 + 60W napájení, černá

749 KčBelkin USB-C adaptér s Gigabit Ethernetem RJ45 + 60W napájení, černá
Belkin USB-C adaptér s Gigabit Ethernetem RJ45 + 60W napájení, černá
4

D-Link DUB-E100

704 KčSíťová karta D-Link DUB-E100
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (DUB-E100)
5

Intel PRO/1000 CT Desktop Adapter

1 550 KčSíťová karta Intel PRO/1000 CT Desktop Adapter
PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (EXPI9301CTBLK)
6

TP-Link TL-SM321B

516 KčModul TP-Link TL-SM321B
WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321B)
7

PremiumCord USB -> RJ45 (10/100 Mbit)

331 KčSíťová karta PremiumCord USB -> RJ45 (10/100 Mbit)
externí, LAN připojení, USB-A male konektor, RJ-45 female konektor, 1 LAN konektor (kuethernet2)
8

Edimax EW-7612PIn V2

111 KčSíťová karta Edimax EW-7612PIn V2
PCIe karta pro WiFi 802.11b/g/n 300Mbps, odnímatelná anténa, low profile (EW-7612PIn V2)
9

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk

1 329 KčSíťová karta Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk
PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (I210T1BLK)
Nejprodávanější

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše