Síťové karty

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(1)
(1)
(5)
(1)
(4)
(1)
(6)
(1)
(1)
(1)
(8)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
40 produktů
Síťová karta TP-LINK TG-3468
Kód:0206949

TP-LINK TG-3468

299 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
10/100/1000 Mbit/s, PCIe x1 (TG-3468)
Síťová karta TP-LINK UE200
Kód:0556387

TP-LINK UE200

279 Kč359 Kč
Skladem na externím skladu
100Mbit/s, USB 2.0 (UE200)
-22 %
Síťová karta Edimax EN-9260TX-E V2
Kód:0303487

Edimax EN-9260TX-E V2

285 Kč329 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, Wake on LAN, PCIe, součástí balení je i low profile záslepka (EN-9...
-13 %
Síťová karta AXAGON PCEE-GR
Kód:0187200

AXAGON PCEE-GR

296 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, PCIe, součástí balení je i "low profile záslepka" (PCEE-GR)
Síťová karta Edimax EU-4208
Kód:0226358

Edimax EU-4208

299 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100 Mb/s, USB 2.0 (EU-4208)
Síťová karta AXAGON ADE-XA
Kód:0317910

AXAGON ADE-XA

318 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100 Mb/s Fast Ethernet, USB 2.0 (ADE-XA)
Síťová karta I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter
Kód:0803306

I-TEC USB 2.0 Fast Ethernet Adapter

329 Kč
Skladem na externím skladu
USB 2.0 - RJ45 (U2LAN)
Síťová karta TP-LINK UE300
Kód:0494505

TP-LINK UE300

375 Kč599 Kč
Skladem na externím skladu
10/100/1000 Mbit/s, USB 3.0 (UE300)
-37 %
Síťová karta AXAGON ADE-SG
Kód:0280901

AXAGON ADE-SG

449 Kč475 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet, USB 3.0 (ADE-SG)
-5 %
Síťová karta AXAGON ADE-SR
Kód:0803304

AXAGON ADE-SR

450 Kč
Skladem na expedičním skladu
USB 3.0 -> RJ45 konektor, Gigabit Ethernet LAN, auto instalace (ADE-SR)
WiFi adaptér Mascom N300
Kód:0799713

Mascom N300

461 Kč
Skladem na expedičním skladu
univerzální, WiFi/LAN, tlačítko WPS, kompaktní, intergrované antény, 300Mbps, podpora zabezpečení (U...
Síťová karta AXAGON ADE-SRC
Kód:0803305

AXAGON ADE-SRC

472 Kč
Skladem na expedičním skladu
USB-C -> RJ45, Gigabit Ethernet LAN, auto instalace (ADE-SRC)
Modul TP-LINK TL-SM321B
Kód:0108299

TP-LINK TL-SM321B

559 Kč991 Kč
Skladem na externím skladu
WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321B)
-44 %
Síťová karta Edimax EU-4306
Kód:0270662

Edimax EU-4306

582 Kč679 Kč
Skladem na expedičním skladu
10/100/1000 Mb/s, USB 3.0 (EU-4306)
-14 %
Síťová karta TP-LINK UE330
Kód:0778036

TP-LINK UE330

599 Kč709 Kč
Skladem na externím skladu
2v1, USB 3.0 10/100/1000 gigabitový adapter s 3 portovým USB 3.0 hubem, 1x USB 3.0, 1x Gigabit Ether...
-16 %
Wifi USB adaptér NETIS WF2190
Kód:0561637

NETIS WF2190

649 Kč783 Kč
Skladem na expedičním skladu
802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, USB, 2x odnímatelná anténa (WF2190)
-17 %
Síťová karta D-Link DUB-E100
Kód:0049546

D-Link DUB-E100

699 Kč831 Kč
Skladem na externím skladu
USB 2.0, 1x LAN 10/ 100 (RJ 45) (DUB-E100)
-16 %
Síťová karta Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Low Profile
Kód:0010596

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter Low Profile

709 Kč1 090 Kč
Skladem na externím skladu
PCI 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (PWLA8391GTLBLK)
-35 %
Síťová karta Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter
Kód:0008668

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

786 Kč1 190 Kč
Skladem na externím skladu
PCI, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (PWLA8391GTBLK)
-34 %
Síťová karta D-Link DUB-1312
Kód:0569638

D-Link DUB-1312

799 Kč
Skladem na externím skladu
USB 3.0, 1x LAN 10/100/1000 (RJ 45) (DUB-1312)
Síťová karta Apple USB Ethernet Adapter
Kód:0101861

Apple USB Ethernet Adapter

890 Kč949 Kč
Skladem na externím skladu
pro připojení MacBooku Air k síti Ethernet (MC704ZM/A)
-6 %
Belkin adaptér USB-C 3.1 to Gigabit Ethernet RJ45, 15cm
Kód:0696146

Belkin adaptér USB-C 3.1 to Gigabit Ethernet RJ45, 15cm

899 Kč
Skladem na externím skladu
•Gigabit Ethernet connectivity •USB-C Male and RJ-45 Port Female Ports •Supports 10/100/1000BASE-T...
WiFi USB adaptér TP-LINK Archer T9UH
Kód:0799735

TP-LINK Archer T9UH

1 390 Kč
Skladem na externím skladu
vysocevýkonný, 802.11a/b/g/n/ac až 1900Mbps, Dual-Band (2.4GHz 600Mbps + 5 GHz 1300Mbps), USB 3.0, e...
WiFi adaptér Venztech VENZ A1 WiFi Audio Reciever
Kód:0799714

Venztech VENZ A1 WiFi Audio Reciever

1 499 Kč
Skladem na expedičním skladu
pro připojení smart zařízení a starého audio systému, WiFi, LAN, USB, 3.5mm jack, AirPlay, DLNA (A1)
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk
Kód:0312487

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 bulk

1 849 Kč2 190 Kč
Skladem na externím skladu
PCIe x1, 1x 10/100/1000 GLAN, bulk (I210T1BLK)
-16 %
Síťová karta ASUS XG-C100C
Kód:0898484

ASUS XG-C100C

2 690 Kč2 990 Kč
Skladem na externím skladu
10GBase-T PCIe, se zpětnou kompatibilitou 5/2,5/1G a 100Mb/s, RJ45 port, integrovaný QoS (90IG0440-M...
-10 %
Synology 10GBASE-T/NBASE-T Card (E10G18-T1)
Kód:0850434

Synology 10GBASE-T/NBASE-T Card (E10G18-T1)

3 834 Kč
Skladem na externím skladu
Synology 10GBASE-T/NBASE-T Card (E10G18-T1)
Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
Kód:0846047

Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP

4 262 Kč4 415 Kč
Skladem na externím skladu
Supermicro STGN-i1S - Singl port 10GbE (SFP+) PCI-E8 (g2) LP
-3 %
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I340-T4 bulk
Kód:0460426

Intel Ethernet Server Adapter I340-T4 bulk

6 838 Kč8 279 Kč
Skladem na expedičním skladu
PCIe x4, 4x 10/100/1000 GLAN, bulk (E1G44HTBLK)
-17 %
Síťová karta Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk
Kód:0778035

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 bulk

8 702 Kč
Skladem na expedičním skladu
PCIe x4, 4x 10/100/1000 GLAN, bulk (I350T4V2BLK)