Naše prodejna otevřena pouze pro výdej zboží objednaného přes e-shop. Bez omezení můžete využívat objednávání zboží přes e-shop s doručením až k vám domů. 👍

Optické sítě

Cena a štítky
Výrobce
(1)
(1)
(12)
(2)
25 produktů
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518
PN:DPX-09-LC/LC-05

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
99,0 Kč151 Kč
-35 %
Média konvertor TP-LINK MC220L
Kód:0206901
PN:MC220L

TP-LINK MC220L

gigabitový, slot pro externí SFP modul na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC220L)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
450 Kč519 Kč
-13 %
OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá
Kód:0334615
PN:OPT-ZASL-SC

OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá

Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: SC záslepka; vhodná k zaslepení volných nevyužitých obdélníkových otvorů místo SC spojek;
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2 ks
21,0 Kč
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936
PN:pdlclclsmsp002

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1 ks
90,0 Kč227 Kč
-60 %
Třmen SH600
Kód:0334676
PN:70900027

Třmen SH600

Třmen SH600 se ideálně hodí pro průběžný závěs SS1025. Odolnost proti korozi je zvýšena díky konstrukci z pokovené oceli.
Skladem externí sklad > 10 ks
84,7 Kč
Kotva pro plochý optický kabel FLAT
Kód:0334674
PN:70900023

Kotva pro plochý optický kabel FLAT

Speciální kotva určena pro samonosný kabel typu FLAT Drop, jehož profil je obdélníkového tvaru o rozměrech přibližně 7,8 x 4,3mm. Vyrobena je z pokoveného ocelového plechu, což zaručuje vyšší odolnost proti povětrnostním podmínkám. Tahové namáhání kotv...
Skladem externí sklad > 10 ks
95,8 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
Kód:0334683
PN:70900032

Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedochází k deformaci kabelu, ani k posunu vláken uvnitř pláště. Design kotvy...
Skladem externí sklad > 10 ks
96,8 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Průběžný závěs DS-2 pro kabel s průměrem max. 4mm (DROP)
Kód:0334681
PN:70900034

Průběžný závěs DS-2 pro kabel s průměrem max. 4mm (DROP)

Průběžný závěs DS-2 je určen pro místa v instalaci samonosného systému, kde není nutné kabel kotvit. Tímto způsobem lze ušetřit nemalé náklady z pohledu celé realizace trasy. Středová část část je tvořena neoprénem odolným UV záření, která zajistí bezp...
Skladem externí sklad > 10 ks
119 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Průběžný závěs SS1025
Kód:0334675
PN:70900026

Průběžný závěs SS1025

Průběžný závěs SS1025 slouží k odlehčení uchyceného ADSS samonosného kabelu. Jedná se o ekonomickou verzi průběžného závěsu. Nosný prvek je tvořen textilním materiálem.
Skladem externí sklad > 10 ks
171 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Průběžný závěs 30/34 pro kabely a trubky fig8 (FLES 20 )
Kód:0334682
PN:70900031

Průběžný závěs 30/34 pro kabely a trubky fig8 (FLES 20 )

Průběžný závěs na Fig.8 kabely a závěsné trubky FLES. Uchycení za ocelové lano trubky kabelu, pro lana 3-8mm. Je možno použít pro FLES trubky Signamax, KDP
Skladem externí sklad 2 ks
262 Kč304 Kč
-14 %
Modul TP-LINK TL-SM311LS
Kód:0093359
PN:TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km (TL-SM311LS)
Skladem externí sklad > 10 ks
396 Kč
Kotva pro optický kabel s průměrem 12-14mm
Kód:0334671
PN:70900029

Kotva pro optický kabel s průměrem 12-14mm

Velká kotva AC ADSS 12 určená pro náročné aplikace samonosných kabelů. Jedná se o velmi kvalitní kotvu, která je vyrobena z ocelového odlitku a styčného prvku z UV odolného PE plastu. Umožňuje průvěsy kabelu mezi úchytnými body až 100m. Navržena je pro...
Skladem externí sklad 3 ks
424 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Modul TP-LINK TL-SM321A
Kód:0108298
PN:TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321A)
Skladem externí sklad > 10 ks
462 Kč
Média konvertor TP-LINK MC112CS
Kód:0206904
PN:MC112CS

TP-LINK MC112CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm (MC112CS)
Skladem externí sklad > 10 ks
767 Kč
Média konvertor TP-LINK MC111CS
Kód:0206905
PN:MC111CS

TP-LINK MC111CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm (MC111CS)
Skladem externí sklad > 10 ks
767 Kč

Média konvertor TP-LINK MC110CS
Kód:0206906
PN:MC110CS

TP-LINK MC110CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC110CS)
Skladem externí sklad > 10 ks
767 Kč
Média konvertor TP-LINK MC100CM
Kód:0206907
PN:MC100CM

TP-LINK MC100CM

fast ethernet, multi mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC100CM)
Skladem externí sklad > 10 ks
767 Kč
Média konvertor TP-LINK MC210CS
Kód:0206902
PN:MC210CS

TP-LINK MC210CS

gigabitový,single mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC210CS)
Skladem externí sklad > 10 ks
929 Kč
Média konvertor TP-LINK MC200CM
Kód:0206903
PN:MC200CM

TP-LINK MC200CM

gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC200CM)
Skladem externí sklad > 10 ks
929 Kč
OEM Záslepka plastová do optické vany ST, černá
Kód:0334616
PN:OPT-ZASL-ST

OEM Záslepka plastová do optické vany ST, černá

Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: ST záslepka; vhodná k zaslepení volných nevyužitých kruhových otvorů místo ST spojek;
na dotaz
22,0 Kč
Kotva pro optický kabel s průměrem 6-9mm
Kód:0334672
PN:70900024

Kotva pro optický kabel s průměrem 6-9mm

Malá kotva AC 68L 260 určená pro méně náročné aplikace samonosných kabelů. Tato ekonomicky zaměřená varianta kotvy je vyrobena z plastu a umožňuje vzdálenost průvěsů mezi úchytnými body trasy až 40m. Navržena je pro dielektrický samonosný kabel ADSS s ...
na dotaz
225 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Držák kotvy nebo průběžného závěsu CS1500
Kód:0334679
PN:70900025

Držák kotvy nebo průběžného závěsu CS1500

Držák kabelu nebo průběžného závěsu CS1500 je určen pro jednoduché instalace samonosných systémů. Držák lze upevnit na sloup nebo na stěnu. Tělo je tvořeno hliníkovým odlitkem.
na dotaz
240 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Kotva pro optický kabel s průměrem 10-12mm
Kód:0334684
PN:70900020

Kotva pro optický kabel s průměrem 10-12mm

Kotva AC ADSS 10 je určena pro náročné aplikace samonosných kabelů. Jedná se o velmi kvalitní kotvu, která je vyrobena z ocelového odlitku a styčného prvku z UV odolného PE plastu. Umožňuje průvěsy kabelu mezi úchytnými body až 100m. Navržena je pro di...
na dotaz
477 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Kotva pro optický kabel s průměrem 8-10mm
Kód:0334673
PN:70900028

Kotva pro optický kabel s průměrem 8-10mm

Kotva AC ADSS 8 je určena pro náročné aplikace samonosných kabelů. Jedná se o velmi kvalitní kotvu, která je vyrobena z ocelového odlitku a styčného prvku z UV odolného PE plastu. Umožňuje průvěsy kabelu mezi úchytnými body až 100m. Navržena je pro die...
na dotaz
479 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá
Kód:1090498
PN:ODF12SCSB

Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá
Skladem externí sklad
790 Kč