Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

Optické sítě

Cena a štítky
Výrobce
(1)
(3)
(1)
(1)
18 produktů
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936
PN:pdlclclsmsp002

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
90,0 Kč227 Kč
-60 %
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518
PN:DPX-09-LC/LC-05

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
99,0 Kč151 Kč
-35 %
Média konvertor TP-LINK MC220L
Kód:0206901
PN:MC220L

TP-LINK MC220L

gigabitový, slot pro externí SFP modul na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC220L)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
580 Kč
OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá
Kód:0334615
PN:OPT-ZASL-SC

OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá

Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: SC záslepka; vhodná k zaslepení volných nevyužitých obdélníkových otvorů místo SC spojek;
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2 ks
31,5 Kč
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
Kód:0491986
PN:1050

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m
Skladem na externím skladu
223 Kč
Modul TP-LINK TL-SM311LS
Kód:0093359
PN:TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km (TL-SM311LS)
Skladem na externím skladu
519 Kč
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
Kód:0783770
PN:UDC-2

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m

UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.
Skladem na externím skladu
672 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
Kód:0087510
PN:MC100CM

TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
Skladem na externím skladu
729 Kč
TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)
Kód:0087512
PN:MC112CS

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
Skladem na externím skladu
779 Kč
Média konvertor TP-LINK MC100CM
Kód:0206907
PN:MC100CM

TP-LINK MC100CM

fast ethernet, multi mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC100CM)
Skladem na externím skladu
791 Kč
Média konvertor TP-LINK MC111CS
Kód:0206905
PN:MC111CS

TP-LINK MC111CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm (MC111CS)
Skladem na externím skladu
802 Kč
Média konvertor TP-LINK MC112CS
Kód:0206904
PN:MC112CS

TP-LINK MC112CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm (MC112CS)
Skladem na externím skladu
807 Kč
Média konvertor TP-LINK MC110CS
Kód:0206906
PN:MC110CS

TP-LINK MC110CS

fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC110CS)
Skladem na externím skladu
818 Kč
Modul TP-LINK TL-SM321A
Kód:0108298
PN:TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km (TL-SM321A)
Skladem na externím skladu
926 Kč
Média konvertor TP-LINK MC200CM
Kód:0206903
PN:MC200CM

TP-LINK MC200CM

gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC200CM)
Skladem na externím skladu
951 Kč

Média konvertor TP-LINK MC210CS
Kód:0206902
PN:MC210CS

TP-LINK MC210CS

gigabitový,single mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC210CS)
Skladem na externím skladu
962 Kč
TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)
Kód:0087513
PN:MC210CS

TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv.
Skladem na externím skladu
1 049 Kč
Kotva pro optický kabel s průměrem 12-14mm
Kód:0334671
PN:70900029

Kotva pro optický kabel s průměrem 12-14mm

Velká kotva AC ADSS 12 určená pro náročné aplikace samonosných kabelů. Jedná se o velmi kvalitní kotvu, která je vyrobena z ocelového odlitku a styčného prvku z UV odolného PE plastu. Umožňuje průvěsy kabelu mezi úchytnými body až 100m. Navržena je pro...
na dotaz
479 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑