Optické sítě

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(24)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
63 produktů
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

90,0 Kč227 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
-60 %
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

99,0 Kč151 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
-35 %
OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá
Kód:0334615

OEM Záslepka plastová do optické vany SC, černá

31,5 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: SC záslepka; vhodná k zaslep...
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
Kód:0491986

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2

223 Kč
Skladem na externím skladu
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m
Média konvertor TP-LINK MC220L
Kód:0206901

TP-LINK MC220L

499 Kč
Skladem na externím skladu
gigabitový, slot pro externí SFP modul na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC220L)
Modul TP-LINK TL-SM311LS
Kód:0093359

TP-LINK TL-SM311LS

519 Kč924 Kč
Skladem na externím skladu
1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km (TL-SM311LS)
-44 %
TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
Kód:0087510

TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

729 Kč
Skladem na externím skladu
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
Média konvertor TP-LINK MC111CS
Kód:0206905

TP-LINK MC111CS

729 Kč1 203 Kč
Skladem na externím skladu
fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm (MC111CS)
-39 %
Média konvertor TP-LINK MC110CS
Kód:0206906

TP-LINK MC110CS

729 Kč749 Kč
Skladem na externím skladu
fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC110CS)
-3 %
Média konvertor TP-LINK MC100CM
Kód:0206907

TP-LINK MC100CM

729 Kč749 Kč
Skladem na expedičním skladu
fast ethernet, multi mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45 (MC100CM)
-3 %
Média konvertor TP-LINK MC112CS
Kód:0206904

TP-LINK MC112CS

765 Kč1 203 Kč
Skladem na expedičním skladu
fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm (MC112CS)
-36 %
TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)
Kód:0087512

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

779 Kč
Skladem na externím skladu
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
Média konvertor TP-LINK MC200CM
Kód:0206903

TP-LINK MC200CM

899 Kč1 124 Kč
Skladem na externím skladu
gigabitový, multi mode 1× 1000M SC/UPC na 1× 10/100/1000 RJ45 (MC200CM)
-20 %
TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)
Kód:0087513

TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

1 049 Kč
Skladem na externím skladu
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv.
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura 60mm, průsvitná, teplem smrštitelná, průměr 2,4 mm
Kód:0334659

Ochrana sváru optického vlákna Fujikura 60mm, průsvitná, teplem smrštitelná, průměr 2,4 mm

12,1 Kč
Skladem na expedičním skladu
Ochrana sváru optického vlákna Fujikura délky 60 mm o průměru 2,4 mm pro mechanickou ochranu sváru o...
Spojka Optická LC - LC duplexní
Kód:0334583

Spojka Optická LC - LC duplexní

29,0 Kč
Skladem na expedičním skladu
ADLCLCSMDP je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či...
OEM Záslepka plastová do optické vany ST, černá
Kód:0334616

OEM Záslepka plastová do optické vany ST, černá

31,5 Kč
na dotaz
Parametr Hodnota Typ příslušenství Optické vany, rozvaděče Specifikace: ST záslepka; vhodná k zaslep...
Kotva RDC pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 3-6mm
Kód:0334680

Kotva RDC pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 3-6mm

104 Kč
na dotaz
Kotva pro uchycení samonosného drop kabelu o průměru 3-6mm. Jednoduchá kotva pro uchycení kulatého d...
Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
Kód:0334683

Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

126 Kč
Skladem na expedičním skladu
Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je...
Optický pigtail ST SM 1m, LSZH
Kód:0334651

Optický pigtail ST SM 1m, LSZH

127 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Průběžný závěs DS-2 pro kabel s průměrem max. 4mm (DROP)
Kód:0334681

Průběžný závěs DS-2 pro kabel s průměrem max. 4mm (DROP)

140 Kč
Skladem na expedičním skladu
Průběžný závěs DS-2 je určen pro místa v instalaci samonosného systému, kde není nutné kabel kotvit....
Kotva pro plochý optický kabel FLAT
Kód:0334674

Kotva pro plochý optický kabel FLAT

142 Kč
Skladem na expedičním skladu
Speciální kotva určena pro samonosný kabel typu FLAT Drop, jehož profil je obdélníkového tvaru o roz...
Optický pigtail ST SM 1m, LSZH
Kód:0334652

Optický pigtail ST SM 1m, LSZH

143 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Třmen SH600
Kód:0334676

Třmen SH600

143 Kč
Skladem na expedičním skladu
Třmen SH600 se ideálně hodí pro průběžný závěs SS1025. Odolnost proti korozi je zvýšena díky konstru...
Optický pigtail SC SM 2m, LSZH
Kód:0334646

Optický pigtail SC SM 2m, LSZH

144 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Optický pigtail ST SM 2m, LSZH
Kód:0334649

Optický pigtail ST SM 2m, LSZH

150 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Optický pigtail SC SM 1m, LSZH
Kód:0334650

Optický pigtail SC SM 1m, LSZH

157 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Optický pigtail LC SM 2m, LSZH
Kód:0334647

Optický pigtail LC SM 2m, LSZH

162 Kč
na dotaz
Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování n...
Kazeta na optické sváry (12vl)
Kód:0334657

Kazeta na optické sváry (12vl)

191 Kč
na dotaz
Optická spojovací kazeta, pro 12 vláken včetně víčka a 2 spojovacíhch hřebínků. Různé kabelové vstup...
Kotva pro Fig 8 kabely a trubky s ocelovým lankem (FLES 20) AC6 260
Kód:0334670

Kotva pro Fig 8 kabely a trubky s ocelovým lankem (FLES 20) AC6 260

206 Kč
na dotaz
Kotva AC6 260 pro uchycení ocelového lana kabelů a trubek konstrukce Fig8. Konstrukce kotvy zajišťuj...