Aktivní prvky

Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit vybrané
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit20 položek
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
Multimodový media konvertor pro konverzi 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX a naopak. Max. vzdálenost optické trasy 2 km. Kovový obal.
TP-LINK MC220L
kód:0206901
739 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55km multi-mode/ 10km single-mode (MC220L)
TP-LINK TL-SM311LS
kód:0093359
879 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC) (TL-SM311LS)
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km (MC110CS)
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km (MC100CM)
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
kód:0087510
932 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptére
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km (MC112CS)
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 164 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45 (MC111CS)
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)
kód:0087512
1 165 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS.Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
1000Mb/s SC na 1000Mb/s RJ45, 0.55km (MC200CM)
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)
kód:0087513
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napáj
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
1Gb/s SC na 1Gb/s RJ45, 15km (MC210CS)
TP-LINK TL-SM321A
-21 %
kód:0108298
1 539 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A)
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 939 Kč
na dotaz
10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km (ET-912SC3+)
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
kód:0091537
1 963 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2 (Optické moduly)
MiniMc, TP-TX/FX-MM1300-ST ( s AC adapt.)/2km
kód:0334644
3 035 Kč
na dotaz
Tento MiniMc optický konvertor prodlužuje 10 Mbps a 100 Mbps síťové segmenty z kroucené dvoulinky pomocí multimódového optického vlákna až na vzdálenost 2 km . MiniMc od IMC Networks je media datakonvertor, dokáže automaticky rozpoznat (aut
Allied Telesyn 100TX (RJ-45) to 100FX single-mode fiber (SC) media converter
kód:0334643
4 237 Kč
na dotaz
Rychlost přenosu dat 100 Mbit/s; Možnosti propojení Plug and Play Ano; Technologie propojení kabelový; Rozměry (š x h x v) 105 x 95 x 25 mm; Hmotnost 294 g; Provozní rozsah teplot 0 - 40 °C; Rozsah teprot při skladování (T-T) -20 - 80 °C; S
TP-LINK TL-MC1400
kód:0418016
6 178 Kč
Skladem na expedičním skladu v Trutnově pondělí 24.7.
14slotové, do racku 19" 2U, pro media konvertory (TL-MC1400)
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
8 061 Kč
na dotaz
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conver
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
8 061 Kč
na dotaz
Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conver