Modul TP-LINK TL-SM321A

MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A). Více informací
TP-LINK TL-SM321A
nehodnoceno
Bežná cena s DPH 1 959 Kč
1 925 Kč
1 591 Kč bez DPH
Cena po registraci: 1 867 Kč včetně DPH
Dostupnost
Skladem na expedičním skladu
Osobně v Trutnově
zítra
Přepravní společností
pondělí 12.12.
Osobně zdarma
Pošta 119 Kč
DPD 129 Kč
InTime 129 Kč
Více o dopravě
Kód produktu0108298
Kód výrobce (PN)TL-SM321A
Záruka36 měsíců
Průměrné hodnocení
nehodnoceno
0x
0x
0x
0x
0x
PopisPodrobnostiDiskuze
Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps.

TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na druhé straně příjmu signálu, je nutno použít modul TL-SM321B, na který najdete odkaz v souvisejících produktech.

Parametry a specifikace:

Nutné příslušenství:
Modul TP-LINK TL-SM321B

Napájení:

3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru

Normy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z

Provozní teplota:
0 - 70 °C

Přenosová rychlost:
1,25 Gbps - 1000Base-BX

Hmotnost:
0,12 kg

Vlnová délka:
TX: 1550nm, RX: 1310 nm

Max. délka spoje:
10 km

Optický kabel:
9/125

Konektor:
LC
MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km (TL-SM321A)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci také kupují
Edimax ET-912SSC4
kód:0034349
3 959 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TP-LINK MC112CS
kód:0206904
1 099 Kč
na dotaz
TP-LINK MC110CS
kód:0206906
932 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC220L
kód:0206901
719 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC100CM
kód:0206907
932 Kč
na dotaz
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2
kód:0091537
2 191 Kč
Skladem na expedičním skladu
Edimax ET-912SC3+
kód:0129681
1 829 Kč
na dotaz
TP-LINK TL-MC1400
-12 %
kód:0418016
5 490 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to GBIC Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334642
8 973 Kč
na dotaz
Tenda TER860S Single-mode Fiber Converter 10/100Ba
kód:0138852
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
Tenda TER850S Multi-mode Fiber Converter 10/100Bas
kód:0138851
727 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC111CS
kód:0206905
1 099 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC200CM
kód:0206903
1 469 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SM311LS
kód:0093359
1 388 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK MC210CS
kód:0206902
1 477 Kč
Skladem na expedičním skladu
TP-LINK TL-SM321A
kód:0108298
1 925 Kč
Skladem na expedičním skladu
1000T to SFP Media Converter
Doprava zdarma
kód:0334645
8 973 Kč
na dotaz