Síťové prvky

Cena a štítky
Výrobce
(6)
(2)
(1)
(7)
(1)
(1)
(78)
(2)
(1)
(1)
(1)
(16)
(2)
(11)
(117)
(1)
(1)
(11)
(21)
(3)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(3)
(6)
(71)
(2)
(11)
(2)
(1)
(9)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(6)
(1)
(2)
(1)
(1)
(22)
(5)
(11)
(128)
(3)
(1)
(18)
(27)
(3)
(74)
(1)
(1)
(4)
(5)
(1)
(2)
(4)
(3)
(1)
(212)
(4)
(3)
(3)
(5)
(9)
(6)
(2)
(4)
(24)
(53)
(36)
(14)
(1)
(71)
(1)
(34)
(1)
(1)
(4)
(5)
(3)
(4)
(90)
> 1000 produktů
WiFi router ASUS RT-N12E C1N300, 2x5dbi,4xSSID,VPN
Kód:0933828
PN:90-IG29002M03-3PA0

ASUS RT-N12E

Cenově dostupný router Asus • dvě MIMO antény • provozní frekvence 2,4 GHz • technologie WiFi IEEE 802.11b/g/n • 4× LAN port • 1× WAN port (10/100) • šifrování 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 20ks
450 Kč650 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
-31 %
WiFi router TP-LINK TL-WR841N
Kód:0093341
PN:TL-WR841N

TP-LINK TL-WR841N

802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, režimy router/AP/extender/WISP, IPTV, IPv6, mobilní aplikace Tether (TL-WR841N)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
557 Kč846 Kč
-34 %
WiFi Access Point TP-Link CAP300-outdoor
Kód:0799709
PN:CAP300-OUTDOOR

TP-Link CAP300-outdoor

venkovní, s rychlostí 300Mbps na 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 Fast ethernet LAN, podpora 802.3af PoE,operační teplota -30°C až 60°C, řízený pomocí HW kontroleru AC50/AC500 (CAP300-outdoor)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
1 379 Kč1 539 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
-10 %
WiFi router TP-LINK Archer C7 AC1750 Dual Band
Kód:0278439
PN:ARCHERC7

TP-LINK Archer C7 AC1750 Dual Band

802.11a/b/g/n/ac až 1750Mbps, Dual-Band (2.4GHz 450Mbps + 5 GHz 1300Mbps), 3 antény, 1x USB 2.0, Beamforming, síť pro hosty, rodičovská kontrola, 1x GWAN, 4x GLAN, VPN server, podpora OneMesh, mobilní aplikace v češtině (Archer C7)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
1 590 Kč2 490 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
-36 %
Venkovní WiFi Access Point Ubiquiti NanoStation M5 Loco
Kód:0105075
PN:LOCOM5

Ubiquiti NanoStation M5 Loco

s funkcí klient, 802.11a až 54Mbps, integrovaná anténa 2x13dBi, MIMO, PoE adaptér, 1x LAN (LocoM5)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
1 649 Kč
Venkovní WiFi Access Point Mikrotik RBLHG-5HPnD
Kód:0911268
PN:RBLHG-5HPND

Mikrotik RBLHG-5HPnD

anténa 24.5 dBi, 10,4°, 802.11a/n, L3 (5GHz) (RBLHG-5HPnD)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
1 722 Kč
Anténa Ubiquiti UniFi AP AC Mesh
Kód:0805735
PN:UAP-AC-M

Ubiquiti UniFi AP AC Mesh

přístupový bod (Access point), venkovní, s WiFi 802.11a/b/g/n/ac a maximální rychlostí až 1216 Mb/s, 1× LAN, Dual-Band (2,4 + 5 GHz), Gigabit LAN, PoE (Power over Ethernet) (UAP-AC-M)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 3ks
2 656 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
WiFi router TP-LINK Archer C5400X
Kód:0799704
PN:ARCHERC5400X

TP-LINK Archer C5400X

herní, 802.11a/b/g/n/ac až 5334Mbps, Tri-Band (2.4GHz 1000Mbps + 5 GHz 2x 2167Mbps), 8x pevná anténa, 2x USB 3.0, 1x GWAN, 8x GLAN, 1024QAM, MU-MIMO, Smart Connect, Beamforming, HomeCare, Link Aggregation, IPTV, mobilní aplikace Tether, Bluetooth Onboarding, podpora cloudu (Archer C5400X)
Ihned k odběru
Doprava zdarma
Skladem Trutnov 1ks
6 990 Kč9 999 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
-30 %
Router Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO
Kód:0917773
PN:USG-PRO-4

Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO

+ Gateway, 2x GLAN, 2x RJ45/SFP Combo porty, Dual-core CPU 1GHz, 2GB RAM, 4 Gbps celková propustnost, Rack-mountable (USG-PRO-4)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
7 327 Kč
MIKROTIK RouterBOARD RBD25G-5HPacQD2HPnD
Kód:0954823
PN:RBD25G-5HPacQD2HPnD

MIKROTIK RouterBOARD RBD25G-5HPacQD2HPnD

MIKROTIK RouterBOARD RBD25G-5HPacQD2HPnD
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1 ks
3 900 Kč
Krytka konektoru OEM, RJ45, plastová, černá
Kód:0023202
PN:4360

OEM, RJ45, plastová, černá

Krytka konektoru (4360)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 50ks
2,00 Kč3,75 Kč
-47 %
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, zelená
Kód:0023205
PN:4365

Datacom, RJ45, plastová, zelená

Krytka konektoru (4365)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 50ks
2,00 Kč3,75 Kč
-47 %
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, červená
Kód:0023203
PN:4364

Datacom, RJ45, plastová, červená

Krytka konektoru (4364)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 50ks
2,00 Kč3,03 Kč
-34 %
SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené
Kód:0862180
PN:C5E-155RD-0,5MB

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červené
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 20ks
18,2 Kč
Spojka OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45
Kód:0008771
PN:4210

OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45

a Oboustranný a RJ-45 F, CAT5E, UTP, béžová barva (4210)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 50ks
35,0 Kč40,3 Kč
-13 %

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 2m červené
Kód:0862200
PN:C5E-155RD-2MB

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 2m červené

SOLARIX patch kabel CAT5E UTP PVC 2m červené
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 20ks
35,0 Kč
Spojka OEM 2x RJ11 - 6P4C
Kód:0128063
PN:4200

OEM 2x RJ11 - 6P4C

a Oboustranný a RJ-11 (Telefonní) (4200)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
37,7 Kč
Spojka OEM 2x RJ45 8p8c
Kód:0118959
PN:4204

OEM 2x RJ45 8p8c

a Oboustranný a RJ-45 F, CAT3, bílá barva (4204)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
49,0 Kč
Panel na kabely bez kartáče 1U
Kód:0083994
PN:RAB-ZP-X03-A1

Panel na kabely bez kartáče 1U

Panel na kabely bez kartáče 1U
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
50,0 Kč223 Kč
-78 %
Zásuvka FD 6
Kód:0417343
PN:FD6

FD 6

televizní + rádio + satelit, koncová, odbočovací útlum 6dB, IEC konektory, F konektor (FD 6)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
50,0 Kč150 Kč
-67 %
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936
PN:pdlclclsmsp002

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
90,0 Kč227 Kč
-60 %
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518
PN:DPX-09-LC/LC-05

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
99,0 Kč151 Kč
-35 %
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý
Kód:0862273
PN:C6A-315GY-2MB

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
104 Kč
Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
Kód:0138860
PN:29900403

Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
133 Kč
Konektor 10-pack,Datacom RJ45, CAT5E, STP, 8p8c, stíněný, neskládaný, na drát
Kód:0197945
PN:4126

10-pack,Datacom RJ45, CAT5E, STP, 8p8c, stíněný, neskládaný, na drát

10ks (4126)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
134 Kč
Držák Ubiquiti UniBracket
Kód:0105077
PN:UBI-BR

Ubiquiti UniBracket

univerzální pro NanoStation a LocoStation s možností montáže na stožár i na zeď (UBI-BR)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
167 Kč
Zásuvka Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, na omítku
Kód:0050514
PN:2100

Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, na omítku

cat. 5E, stíněná, zářezové pole LSA (2100)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov > 5ks
179 Kč
Zásuvka Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, pod omítku
Kód:0417336
PN:2150

Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, pod omítku

cat. 5E, stíněná, zářezové pole LSA (2150)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
182 Kč
Záslepka 19" Conteg 4X ZÁSLEPNÝ PANEL 1U
Kód:0492676
PN:4O-BP1U

19" Conteg 4X ZÁSLEPNÝ PANEL 1U

1ks, VÝŠKA 1U (4O-BP1U)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
189 Kč
TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
Kód:0595736
PN:10900264

TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A

Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
195 Kč