Síťové prvky

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(29)
(2)
(1)
(1)
(53)
(5)
(1)
(1)
(2)
(1)
(14)
(2)
(3)
(20)
(106)
(1)
(1)
(2)
(13)
(26)
(14)
(1)
(1)
(5)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
(5)
(6)
(3)
(70)
(2)
(16)
(2)
(1)
(8)
(2)
(1)
(8)
(5)
(3)
(1)
(19)
(1)
(5)
(2)
(9)
(1)
(82)
(1)
(4)
(42)
(7)
(244)
(26)
(1)
(1)
(17)
(31)
(3)
(81)
(116)
(8)
(3)
(3)
(1)
(30)
(6)
(3)
(1)
(2)
(2)
(187)
(4)
(2)
(3)
(9)
(9)
(6)
(5)
(2)
(26)
(93)
(1)
(35)
(289)
(1)
(28)
(3)
(1)
(1)
(3)
(3)
(4)
(67)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
> 1000 produktů
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, červená
Kód:0023203

Datacom, RJ45, plastová, červená

2,00 Kč3,03 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
Krytka konektoru (4364)
-34 %
Krytka konektoru OEM, RJ45, plastová, černá
Kód:0023202

OEM, RJ45, plastová, černá

2,00 Kč3,75 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Krytka konektoru (4360)
-47 %
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, zelená
Kód:0023205

Datacom, RJ45, plastová, zelená

2,00 Kč3,75 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
Krytka konektoru (4365)
-47 %
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP modrý 0.5m
Kód:0035658

Datacom CAT5E UTP modrý 0.5m

29,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
(1503)
Spojka OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45
Kód:0008771

OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45

35,0 Kč40,3 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
(4210)
-13 %
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 0.25m
Kód:0128512

Datacom CAT5E UTP šedý 0.25m

39,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
(1490)
Spojka OEM 2x RJ45 8p8c
Kód:0118959

OEM 2x RJ45 8p8c

49,0 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
(4204)
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP černý 0.5m
Kód:0035657

Datacom CAT5E UTP černý 0.5m

49,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
(1501)
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP žlutý 0.5m
Kód:0035660

Datacom CAT5E UTP žlutý 0.5m

49,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
(1505)
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP modrý 1m
Kód:0035663

Datacom CAT5E UTP modrý 1m

49,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
(1513)
Panel na kabely bez kartáče 1U
Kód:0083994

Panel na kabely bez kartáče 1U

50,0 Kč223 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Panel na kabely bez kartáče 1U
-78 %
Zásuvka FD 6
Kód:0417343

FD 6

50,0 Kč150 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
televizní + rádio + satelit, koncová, odbočovací útlum 6dB, IEC konektory, F konektor (FD 6)
-67 %
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 2m
Kód:0008742

Datacom CAT5E UTP šedý 2m

59,0 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
(1520)
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 0.5m
Kód:0008740

Datacom CAT5E UTP šedý 0.5m

59,0 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
(1500)
Patch kabel Datacom CAT5E UTP křížený (cross) 0.5m
Kód:0418050

Patch kabel Datacom CAT5E UTP křížený (cross) 0.5m

76,2 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
(1509)
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

90,0 Kč227 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
-60 %
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 7m
Kód:0008745

Datacom CAT5E UTP šedý 7m

90,0 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
(1550)
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

99,0 Kč151 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
-35 %
Konektor 10-pack,Datacom RJ45, CAT5E, STP, 8p8c, stíněný, neskládaný, na drát
Kód:0197945

10-pack,Datacom RJ45, CAT5E, STP, 8p8c, stíněný, neskládaný, na drát

109 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
10ks (4126)
Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
Kód:0138860

Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

133 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.
Zásuvka OEM CAT5E STP 2 x RJ45 na omítku bílá
Kód:0138858

Zásuvka OEM CAT5E STP 2 x RJ45 na omítku bílá

139 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Kvalitní zásuvka na omítku kategorie 5E stíněná, bílá.
Držák Ubiquiti UniBracket
Kód:0105077

Ubiquiti UniBracket

149 Kč175 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
univerzální pro NanoStation a LocoStation s možností montáže na stožár i na zeď (UBI-BR)
-15 %
Zásuvka Datacom Datová zásuvka UTP CAT5E pod omítku 2050
Kód:0799473

Datacom Datová zásuvka UTP CAT5E pod omítku 2050

149 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
2xRJ45, 45°, zářezové pole typu LSA, nestíněná, bílá (2050)
Zásuvka Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, pod omítku
Kód:0417336

Datacom CAT5E, STP, 2x RJ45, pod omítku

159 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
(2150)
UBNT POE-24-12W, PoE Injektor, 24V/0.5A (12W)
Kód:0192208

UBNT POE-24-12W, PoE Injektor, 24V/0.5A (12W)

185 Kč264 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24...
-30 %
Záslepka 19" Conteg 4X ZÁSLEPNÝ PANEL
Kód:0492676

19" Conteg 4X ZÁSLEPNÝ PANEL

189 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
1ks, VÝŠKA 1U (4O-BP1U)
TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
Kód:0595736

TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A

195 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
RF elements NB-SXT-LIGHT NanoBracket® pro RB SXT, LIGHT
Kód:0659446

RF elements NB-SXT-LIGHT NanoBracket® pro RB SXT, LIGHT

211 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
NanoBracket® Light určený pro jednotky SXT je montážní systém pro celou RB-SXT výrobní řadu od Mikro...
19" 1U průchozí panel s kartáčem černý
Kód:0290150

19" 1U průchozí panel s kartáčem černý

214 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
19" 1U průchozí panel s kartáčem černý
Switch TP-LINK TL-SF1005D
Kód:0081699

TP-LINK TL-SF1005D

275 Kč280 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
5x 10/100 Mbit/s LAN, úspora energie, snadné zapojení (TL-SF1005D)
-2 %