Síťové prvky

Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit vybrané
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit> 1000 produktů
OEM 2x RJ45 8p8c
-51 %
kód:0118959
21,0 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
(4204)
Montážní sada M6 (4ks / bal.) black -  16 mm
kód:0265062
25,4 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Montážní sada M6 (4ks / bal.) black - 16 mm (Příslušenství k 19" datovým rozvaděčům)
Panel na kabely bez kartáče 1U
-78 %
kód:0083994
50,0 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Panel na kabely bez kartáče 1U
Zásuvka OEM CAT5E UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
-34 %
kód:0138855
75,0 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 5E nestíněná, bílá.
Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 černý samořezný
-17 %
kód:0292133
75,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Keystone Solarix CAT6 STP RJ45 černý samořezný (Konektory/spojky)
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
-60 %
kód:0307936
90,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
WELL Mairdi MRD-QD002(A) redukce Mairdi,RJ9 (tel. Yealink)
-45 %
kód:0309593
90,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
WELL Mairdi MRD-QD002(A),redukce,RJ9 (tel.Yealink) (IP telefonie / VOIP produkty)
Zásuvka OEM CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
kód:0138860
133 Kč
Skladem na prodejně 3 ks
Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.
TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
kód:0595736
195 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Zdroj TP-Link Napájecí adaptér 9V, 0,6A
19" 1U průchozí panel s kartáčem černý
kód:0290150
219 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
19" 1U průchozí panel s kartáčem (Příslušenství k 19" datovým rozvaděčům)
TP-LINK TL-SF1005D
-18 %
kód:0081699
229 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
5x LAN (TL-SF1005D)
AXAGON PCEE-GR
kód:0187200
259 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, PCIe, součástí balení je i "low profile záslepka" (PCEE-GR)
TP-LINK TL-SF1008D
kód:0081700
289 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
8x LAN (TL-SF1008D)
TP-LINK TL-WN722N
-30 %
kód:0081685
299 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11b/g/n až 150Mbps, odnímatelná anténa, USB 2.0 (TL-WN722N)
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
kód:0636518
321 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
RF elements StationBox® Mikro – 5GHz MIMO 15dBi
-27 %
kód:0334163
360 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
Outdoor Box speciálně zkonstruovaný pro instalaci Routerboardů rodiny RB711, RB411 a produktu WispStation. Box má integrovanou 15dBi dualpolarizační anténu zakončenou dvěmi MMCX konektory. Instalace samotného StationBox Mikro a RouterBOARDu
Box Mikrotik ML433s Vodotěsná krabice pro Routerboard
-41 %
kód:0050680
390 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Vodotěsná montážní krabice na stožár pro montáž Mikrotik RouterBOARD RB433.
TP-LINK TL-WR841N
-35 %
kód:0093341
549 Kč
Skladem na prodejně > 20 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN (TL-WR841N)
ASUS RT-N12plus
-14 %
kód:0418070
599 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, 2x 5dbi antény, 4x SSID, WPS (90IG01N0-BM3010)
TRITON Police s perforací 19", 1U/650mm, nosnost 40kg, černá
kód:0556755
755 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
TRITON Police s perforací 19", 1U/650mm, nosnost 40kg, černá
Napájecí zdroj 24V pro PoE, 5A
-12 %
kód:0337109
819 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PAN12 a POE-PAN16 (Zd24V5A)
MikroTik R5SHPn 802.11a/n Super High Power MiniPCI, 1xMMCX
-31 %
kód:0279947
870 Kč
Skladem na prodejně 5 ks
Nový 802.11a/n miniPCI adaptér o vysokém vysílacím výkonu 800mW založený na Atheros chipsetu AR9220 a propustností až 125Mbps. Integrovaná ochrana proti přepětí (+/-10kV ESD) na anténním výstupu.
Gembird, drát, CAT5E, FTP, CCA, 305m/box šedý
-13 %
kód:0418035
1 134 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
(FPC-5004E-SOL)
Ubiquiti AirGrid M5 HP, 23dBi
-17 %
kód:0097520
1 390 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
směrová 23dBi s integrovaným WiFi 802.11 a/n, MIMO 5GHz, funkce AP, Klient, WDS, 1x LAN (AG-HP-5G23)