Síťové prvky

Cena a štítky
Výrobce
(27)
(2)
(11)
(1)
(1)
(73)
(5)
(1)
(2)
(1)
(10)
(2)
(14)
(121)
(1)
(2)
(13)
(22)
(1)
(6)
(3)
(1)
(3)
(1)
(1)
(6)
(6)
(71)
(2)
(16)
(1)
(8)
(5)
(3)
(1)
(1)
(5)
(1)
(2)
(1)
(20)
(5)
(11)
(60)
(3)
(1)
(18)
(28)
(3)
(75)
(3)
(3)
(1)
(2)
(5)
(3)
(1)
(206)
(4)
(2)
(2)
(2)
(9)
(9)
(5)
(2)
(26)
(48)
(1)
(1)
(28)
(11)
(1)
(25)
(34)
(1)
(1)
(3)
(5)
(3)
(5)
(69)
> 1000 produktů
WiFi router TP-LINK TL-WR841N
Kód:0093341
PN:TL-WR841N

TP-LINK TL-WR841N

499 Kč846 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, režimy router/AP/extender/WISP, IPTV, IPv6, mobilní aplikace...
-41 %
Ihned k odběru
WiFi router ASUS RT-N12plus
Kód:0418070
PN:90IG01N0-BM3010

ASUS RT-N12plus

549 Kč699 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, 2x 5dbi antény, 4x SSID, WPS (90IG01N0-BM3010)
-21 %
Ihned k odběru
WiFi router ASUS RT-AC750
Kód:0580441
PN:90IG0150-BM3D10

ASUS RT-AC750

749 Kč1 199 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
802.11a/b/g/n/ac až 733 Mbps, Dual-Band, 2 antény 5 dBi, DLNA, 1x USB2.0, 1x WAN, 4x LAN, VPN (90IG0...
-38 %
Ihned k odběru
WiFi extender TP-LINK TL-WA854RE
Kód:0348855
PN:TL-WA854RE

TP-LINK TL-WA854RE

449 Kč679 Kč
Skladem na prodejně 4 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 2x vnitřní anténa (TL-WA854RE)
-34 %
Ihned k odběru
WiFi extender TP-LINK TL-WA855RE
Kód:0515932
PN:TL-WA855RE

TP-LINK TL-WA855RE

455 Kč779 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x LAN, 2x externí anténa, režim range extender/AP, mobilní aplikace v češti...
-42 %
Ihned k odběru
WiFi extender D-Link DAP-1325
Kód:0640939
PN:DAP-1325/E

D-Link DAP-1325

589 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, WPS, WPA/WPA2 (DAP-1325/E)
Ihned k odběru
WiFi extender ASUS RP-N12
Kód:0483622
PN:90IG01X0-BO2100

ASUS RP-N12

649 Kč699 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11b/g/n až 300 Mbps, Single-Band, WPS, 1x LAN (90IG01X0-BO2100)
-7 %
Ihned k odběru
WiFi extender ASUS RP-AC51
Kód:0678483
PN:90IG03Y0-BO3410

ASUS RP-AC51

890 Kč1 249 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11a/b/g/n/ac až 733 Mbps, Dual-band, 1x LAN, WPS (90IG03Y0-BO3410)
-29 %
Ihned k odběru
WiFi Access Point TP-Link CAP300-outdoor
Kód:0799709
PN:CAP300-OUTDOOR

TP-Link CAP300-outdoor

1 379 Kč1 539 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
venkovní, s rychlostí 300Mbps na 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 Fast ethernet LAN, podpora 802.3af PoE,opera...
-10 %
Ihned k odběru
WiFi extender ASUS RP-AC55
Kód:0678484
PN:90IG03Z1-BN3R00

ASUS RP-AC55

1 490 Kč1 899 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
802.11a/b/g/n/ac až 1167 Mbps, Dual-band, 1x GLAN, WPS (90IG03Z1-BN3R00)
-22 %
Ihned k odběru
Anténa Ubiquiti UniFi AP AC Mesh
Kód:0805735
PN:UAP-AC-M

Ubiquiti UniFi AP AC Mesh

2 490 Kč2 789 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
s integrovaným WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, až 350Mbps + 866Mbps, Dual-Band 2.4GHz + 5GHz, 2x2 MIMO, funk...
-11 %
Ihned k odběru
VDSL2  modem ASUS DSL-N16P
Kód:0892525
PN:90IG04U0-BO3100

ASUS DSL-N16P

1 249 Kč1 359 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
802.11b/g/n až 300Mbps, 1x RJ11 pro xDSL, 2x LAN, 2x pevné antény (90IG04U0-BO3100)
-8 %
Ihned k odběru
Krytka konektoru OEM, RJ45, plastová, černá
Kód:0023202
PN:4360

OEM, RJ45, plastová, černá

2,00 Kč3,75 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
Krytka konektoru (4360)
-47 %
Ihned k odběru
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, zelená
Kód:0023205
PN:4365

Datacom, RJ45, plastová, zelená

2,00 Kč3,75 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
Krytka konektoru (4365)
-47 %
Ihned k odběru
Krytka konektoru Datacom, RJ45, plastová, červená
Kód:0023203
PN:4364

Datacom, RJ45, plastová, červená

2,00 Kč3,03 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
Krytka konektoru (4364)
-34 %
Ihned k odběru

Spojka OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45
Kód:0008771
PN:4210

OEM CAT5E, UTP, 8p8c, RJ45/RJ45

35,0 Kč40,3 Kč
Skladem na prodejně > 50 ks
propojující , CAT5E, UTP, béžová barva (4210)
-13 %
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 0.25m
Kód:0128512
PN:1490

Datacom CAT5E UTP šedý 0.25m

46,8 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
dlouhý 0,25 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva (1490)
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP 0.5m bílý
Kód:0522099
PN:1507

Datacom CAT5E UTP 0.5m bílý

46,8 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
dlouhý 0,5 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, bílá barva (1507)
Ihned k odběru
Spojka OEM 2x RJ45 8p8c
Kód:0118959
PN:4204

OEM 2x RJ45 8p8c

49,0 Kč
Skladem na prodejně 2 ks
(4204)
Ihned k odběru
Redukce Redukce pigtail 2.4/ 5GHz N-Female na MMCX
Kód:0417997
PN:MMCX/NF-316

Redukce pigtail 2.4/ 5GHz N-Female na MMCX

50,0 Kč139 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
kabelová, 20cm (MMCX/NF-316)
-64 %
Ihned k odběru
Panel na kabely bez kartáče 1U
Kód:0083994
PN:RAB-ZP-X03-A1

Panel na kabely bez kartáče 1U

50,0 Kč223 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Panel na kabely bez kartáče 1U
-78 %
Ihned k odběru
Zásuvka FD 6
Kód:0417343
PN:FD6

FD 6

50,0 Kč150 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
televizní + rádio + satelit, koncová, odbočovací útlum 6dB, IEC konektory, F konektor (FD 6)
-67 %
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT6, UTP, 0.5m šedý
Kód:0022649
PN:1590

Datacom CAT6, UTP, 0.5m šedý

58,8 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
dlouhý 0,5 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, šedá barva (1590)
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 1m
Kód:0008741
PN:1510

Datacom CAT5E UTP šedý 1m

58,8 Kč
Skladem na prodejně 5 ks
dlouhý 1 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva (1510)
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 0.5m
Kód:0008740
PN:1500

Datacom CAT5E UTP šedý 0.5m

59,0 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
dlouhý 0,5 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva (1500)
Ihned k odběru
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 2m
Kód:0008742
PN:1520

Datacom CAT5E UTP šedý 2m

59,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
dlouhý 2 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva (1520)
Ihned k odběru
Patch kabel Datacom CAT5E UTP křížený (cross) 0.5m
Kód:0418050
PN:1509

Patch kabel Datacom CAT5E UTP křížený (cross) 0.5m

76,2 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
dlouhý 0,5 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, šedá barva (1509)
Ihned k odběru
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
Kód:0307936
PN:pdlclclsmsp002

Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní

90,0 Kč227 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
-60 %
Ihned k odběru
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
Kód:0636518
PN:DPX-09-LC/LC-05

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

99,0 Kč151 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
-35 %
Ihned k odběru
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý
Kód:0862273
PN:C6A-315GY-2MB

SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý

104 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m, šedý
Ihned k odběru