Routerboardy a Firewally

Cena a štítky
Výrobce
(99)
(1)
(1)
(1)
(5)
107 produktů
MikroTik RouterBOARD RBcAPL-2nD, cAP lite, 300Mbps
Kód:0783493
PN:RBcAPL-2nD

MikroTik RouterBOARD RBcAPL-2nD, cAP lite, 300Mbps

cAP lite je drobný access point s čistým a jednoduchým designem, který zapadne do každého prostředí. Perfektně se hodí pro veřejné prostory v hotelech, letištích a nákupních centrech, do restauračních zařízení apod., kde je snadné jednotku umístit mimo...
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 4ks
770 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Routerboard Mikrotik RBmAP2nD
Kód:0912094
PN:RBMAP2ND

Mikrotik RBmAP2nD

650MHz, 64MB RAM, 2x LAN, 2x2 MIMO, 802.11n, včetně RouterOS L4 (RBmAP2nD)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
1 281 Kč
Routerboard Mikrotik RB952Ui-5ac2nD
Kód:0816202
PN:RB952UI-5AC2ND

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD

650MHz, 5x LAN, 2.4Ghz, 5 GHz 802.11b/g/n/a/ac, včetně RouterOS L4, 1x PoE out, USB (RB952Ui-5ac2nD)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
1 300 Kč
Routerboard Mikrotik RB960PGS
Kód:0796436
PN:RB960PGS

Mikrotik RB960PGS

128MB RAM, 800 MHz, 5x Gbit LAN, USB, SFP, PoE 802.3at, včetně RouterOS L4 (RB960PGS)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
1 869 Kč
Routerboard Mikrotik RB2011iL-IN
Kód:0796428
PN:RB2011IL-IN

Mikrotik RB2011iL-IN

600MHz, 64MB RAM, 5x LAN, 5x GLAN, včetně RouterOS L4 licence (RB2011iL-IN)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
2 369 Kč
MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN
Kód:0783469
PN:CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch (CRS112-8G-4S-IN) je velmi malý, nízkonákladový produkt CRS série. Tento model je dodáván s osmi Gigabit Ethernet porty a čtyřmi SFP porty. CRS série kombinuje nejlepší vlastnosti plně funkčního routeru a přepínačem L3 vrstvy. Jako ...
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
2 899 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Router Ubiquiti UniFi Security Gateway
Kód:0917772
PN:USG

Ubiquiti UniFi Security Gateway

+ Gateway, 3x GLAN, Dual-core CPU 500MHz, 512MB RAM, 3 Gbps celková propustnost, fanless provedení (USG)
-11 %
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
3 157 Kč3 539 Kč
Routerboard MIKROTIK RBSXTR&R11e-4G
Kód:0843410
PN:RBSXTR&R11E-4G

MIKROTIK RBSXTR&R11e-4G

SXT 4G kit, 2/3/4G (LTE) modem, 9dBi, 2x SIM slot, 2x LAN, L3 (RBSXTR&R11e-4G)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
3 249 Kč
Routerboard MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN
Kód:0912079
PN:CRS112-8P-4S-IN

MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112, 8x Gbit PoE LAN, 4x SFP, L5 (CRS112-8P-4S-IN)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2ks
4 159 Kč
MikroTik RouterBOARD RB1100Dx4, RB1100AHx4 Dude Edition
Kód:0783459
PN:RB1100Dx4

MikroTik RouterBOARD RB1100Dx4, RB1100AHx4 Dude Edition

RB1100AHx4 je speciální edice rackmount produktu navrženého pro plynulý chod aplikace Dude. Srdcem RouterBOARDu je 4-jádrový procesor Cortex A15 taktovaný na frekvenci 1.4GHz s propustností až 7.5Gbps a maximální spotřebou 25W . Procesor je navržený sp...
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1ks
7 290 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Indoor case pro WispStation (1x LAN, 2x RSMA, 1x N-female) OEM
Kód:0048098
PN:CAIN-WS5-OP

Indoor case pro WispStation (1x LAN, 2x RSMA, 1x N

Indoor case pro WispStation (1x LAN, 2x RSMA, 1x N-female) OEM
-65 %
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 2 ks
150 Kč427 Kč
Montážní krabice pro Routerboard RB333
Kód:0032792
PN:

Montážní krabice pro Routerboard RB333

Montážní krabice pro Routerboard RB333
-37 %
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1 ks
290 Kč460 Kč
MikroTik napájecí POE adaptér 24V 2A 48W pro MikroTik RouterBOARD a ALIX
Kód:0334363
PN:HS48-2400

MikroTik napájecí POE adaptér 24V 2A 48W pro MikroTik RouterBOARD a ALIX

HS48-2400 je pasivní PoE injektor se zabudovaným 24V/2A zdrojem sloužící pro napájení většiny RouteBOARDů a Ubiquiti produktů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V. Součástí balení je i nap...
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 3 ks
472 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Routerboard MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD
Kód:0796439
PN:RBCAPGI-5ACD2ND

MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD

AP/Hotspot 2.4 GHz, 5GHz 802.11b/g/n/a/ac, 2x Gbit LAN, L4 (RBcAPGi-5acD2nD)
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1 ks
1 639 Kč
RouterBoard Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, Dual Core, 13x Gigabit LAN, vč. L6 - záruka 6 měsíců, bez krabice, 100% stav!!!
Kód:0909555
PN:RB1100AHx2

RouterBoard Mikrotik RB1100AHx2 2GB RAM, Dual Core, 13x Gigabit LAN, vč. L6 - záruka 6 měsíců, bez krabice, 100% stav!!!

RouterBoard RB1100AHx2 s Dual Core procesorem 1066 Mhz je nejvýkonnější plně gigabytový router v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U. Je vybavený 13x portem Gigabit LAN, OS Router L6 a dokáže zpracovat až 1 000 000 packetů za sekundu.
-67 %
Renovované
Ihned k odběru
Skladem Trutnov 1 ks
2 900 Kč8 900 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑

MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem
Kód:0783485
PN:ACGPSA

MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem

MikroTik ACGPSA je externí GPS anténa, které pracuje ve spektru 1575,4 MHz. Rozměry antény jsou 46,5 x 26,5 x 12,5mm s IP67 krytím , integrovaným magnetem a oboustranou lepenkou pro uchycení na libovolný povrch. Kabel od GPS antény je dlouhý 5m a je za...
Skladem na externím skladu
243 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik quickMOUNT PRO pro LHG jednotky, nastavitelný
Kód:0783458
PN:QMP-LHG

MikroTik quickMOUNT PRO pro LHG jednotky, nastavitelný

QuickMOUNT PRO LHG je vylepšený držák na zeď nebo stožár určený pouze pro jednotku LHG. Pomocí tohoto držáku je možné otáčet s jednotkou v rozmězí 140° v horizontální i vertikální rovině.
Skladem na externím skladu
246 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik quickMOUNT PRO
Kód:0783465
PN:QMP

MikroTik quickMOUNT PRO

QuickMOUNT PRO je vylepšený montážní držák na stěnu a stožár s elevací v horizontální i vertikální rovině. QMP můžete použít i jako adaptér z průměru velkého stožáru. QMP je také možné otáčet v H i V polarizaci v rozmezí 140°. Nosnost je 1.5 kg. Podpor...
Skladem na externím skladu
246 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
Kód:0783438
PN:S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".
Skladem na externím skladu
492 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik napájecí adaptér 24HPOW, 24V 2.5A, napájecí kabel
Kód:0783478
PN:24HPOW

MikroTik napájecí adaptér 24HPOW, 24V 2.5A, napájecí kabel

24HPOW je napájecí adaptér s maximálním výstupním napětím 24V, proudem max.2.5A a celkovým výkonem 60W. Napájecí adaptér má standardní konektor o rozměrech 2.1/5.5mm. Součástí balení je napájecí kabel.
Skladem na externím skladu
496 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini
Kód:0659356
PN:RB931-2nD

MikroTik RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps e...
Skladem na externím skladu
536 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Routerboard Mikrotik RB931-2nD
Kód:0796433
PN:RB931-2ND

Mikrotik RB931-2nD

mini 32MB RAM, 650 MHz, 3x LAN, 1x 2.4Ghz, 802.11n, včetně RouterOS L4 (RB931-2nD)
Skladem na externím skladu
557 Kč
Routerboard Mikrotik RB941-2nD-TC
Kód:0497705
PN:RB941-2ND-TC

Mikrotik RB941-2nD-TC

650MHz, 32MB RAM, WiFi 802.11 b/g/n, integrovaná anténa 1.5dBi, 4x LAN, WPS, včetně RouterOS L4 (RB941-2nD-TC)
Skladem na externím skladu
629 Kč
MikroTik RBGPOE-CON-HP - 48V to 24V PoE Converter
Kód:0783429
PN:RBGPOE-CON-HP

MikroTik RBGPOE-CON-HP - 48V to 24V PoE Converter

RBGPOE-CON-HP slouží jako konvertor libovolného 48V PoE zdroj (pasivní PoE, Telecom PoE, 802.3af a 802.3at) na pasivní 24V PoE, například pro napájení RouterBOARD zařízení. PoE konvertor podporuje 10/100/1000Mbps. Maximální výstupní výkon je 24W.
Skladem na externím skladu
680 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik RouterBOARD RBmAPL-2nD, mAP lite
Kód:0516294
PN:RBmAPL-2nD

MikroTik RouterBOARD RBmAPL-2nD, mAP lite

RBmAPL-2nD je nejmenší bezdrátový Access Point s plnou podporou RouterOS a vestavěnou 2.4GHz rádiovou částí s podporou norem 802.11b/g/n. Celé zařízení je sotva větší než krabička zápalek a na jeho vyrobení byl použit speciální ethernetový port. RBmAPL...
Skladem na externím skladu
690 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
Kód:0783446
PN:S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.
Skladem na externím skladu
765 Kč
MikroTik RouterBOARD R11e-2HPnD 802.11b/g/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors
Kód:0783434
PN:R11e-2HPnD

MikroTik RouterBOARD R11e-2HPnD 802.11b/g/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

Výkoná bezdrátová karta ve formátu miniPCI-e. Ideálně se hodí pro novou řadu RB912 ale i pro starší RB800 nebo nové miniPCIe adaptéry RB14e a RB14eU. MiniPCI karta také obsahuje LED diody pro indikaci signálu bezdrátového režimu (stav připojení, vyhled...
Skladem na externím skladu
921 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
MikroTik RBFTC11, Opticko Metalický Konvertor
Kód:0783440
PN:RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko Metalický Konvertor

RBFTC11 je opticko metalický konvertor bez managementu ve venkovním provedení určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého nap...
Skladem na externím skladu
993 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑
Routerboard Mikrotik RBLDF-5nD
Kód:0796441
PN:RBLDF-5ND

Mikrotik RBLDF-5nD

s anténou 17°, 9 dBi , MIMO 2x2, 25 dBm, 802.11a/n, včetně RouterOS L3 (5GHz) (RBLDF-5nD)
Skladem na externím skladu
1 037 Kč
MikroTik Cloud Smart Switch CSS106-5G-1S (RB260GS), SwOS
Kód:0783515
PN:CSS106-5G-1S

MikroTik Cloud Smart Switch CSS106-5G-1S (RB260GS), SwOS

RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem !!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze tedy plně nasta...
Skladem na externím skladu
1 102 Kč
...zobrazit více ↓ ...zobrazit méně ↑