Modul TP-Link TL-SM311LS

1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km (TL-SM311LS)
Kód0093359PNTL-SM311LSZáruka60 měsíců
Modul TP-Link TL-SM311LS
Skladem externí sklad > 10 ksKdy zboží dostanu
427 Kč 353 Kč bez DPH
středa 29.5.Přepravní společností:úterý 28.5.Osobně v prodejně:
Celková cena427 Kč
353 Kčbez DPH
Celkem
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Výborná a ekonomická volba pro všechny, kteří chtějí zvýšit rychlost sítě na maximum a to tak, aby nebylo nutno nakupovat drahá optická zařízení.  TL-SM311 je velmi flexibilní - při změně konfigurace není nutné měnit celý aktivní prvek, postačuje výměna jednotlivého transceiveru. S tímto výrobkem je možno dosáhnout až několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche. 

Parametry a specifikace

Standarty a protokoly 
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Kabel
Single-mode Fiber

Maximální délka kabelu
10km 

Provozní teplota 
0°C~70°C (32°C~158°C)

Obsah balení:
SFP modul

MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC) (TL-SM311LS)
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisPodrobnostiDiskuze

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše