Kabeláž

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit4 položky
kód:0307936
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
-60 %
90,0 Kč
Skladem na prodejně 1 ks
Optický patchkabel LC-LC SM 2m, LSZH, simplexní
kód:0636518
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
321 Kč
Skladem na prodejně > 5 ks
Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 0,5m
kód:0491986
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m
283 Kč
Skladem na externím skladu
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m
kód:0334690
Optický kabel univerzální MLT MM62,5 OM1 24 vláken Voděodolný LSZH
206 Kč
na dotaz
Centrální trubička obsahující 12 MM OM3 vláken. Jednotlivá vlákna jsou od sebe barevně odlišena pro lepší navigaci během instalace. Plášť je konstruován tak, aby byl odolný proti UV záření. Směs pláště LSZH (Low Smoke, Zero Halogen) je vyrobena tak, ab...